Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy introvertált srácot? Munkatársról van szó. Nagyon tetszik, de senkivel nem beszélget, nekem nagyot köszön és észrevettem, hogy titokban sokszor néz. Hogyan tudnék kezdeményezni, hogy ne riasszam el?

Figyelt kérdés

szept. 3. 19:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
18%

Jaja, hagyd a francba, te is az a típusú vagy, aki azt mondja mindig férfinak kell tennie.

Nem ebben a világban élünk már, cask szólok

szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%

#26 Ő is gondolhatja ugyanezt: mi van ha leszólít és nemet mondasz?

#29 Az nem rámenős ha kezdeményezel, az lenne rámenős ha pl szünet nélkül bombáznád üzenetekkel.

szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
80%

Vonzó, ha egy férfi elhív.

Szerintem te ne hívd el, csak kezdj el vele barátkozni. Ha utána sem hív el, akkor meg hagyd. Ha nagyon veled akarna lenni, akkor a barátkozós időszakban tenne valamit.


Ez lehet valami apróság segítségkérés, bármi, amivel nyitni tudsz felé és kapcsolatot teremteni.

szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
42%

"Ha utána sem hív el, akkor meg hagyd. Ha nagyon veled akarna lenni, akkor a barátkozós időszakban tenne valamit."


Úgy látom ezt sok nő hazudja magának. Pedig higgyétek el, sok férfi nem meri, akármennyire is szeretné.

szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráír, az mióta meghívás?

az csak beszélgetés kezdeményezése

szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd a csudába, mert nem hiszem hogy lépni fog feléd, mitn mondtad hogy nem tud rád nézni
szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%

34-es, ezt nem hazudjuk, hanem tapasztaljuk. Gondolom, nem vagyok egyedül a jelenséggel, hogy akárhány pasinál próbáltam én kezdeményezni (mert úgy tűnt, bejövök neki, csak nem mer lépni), mindegyik lekoptatott, amelyiket meg megvártam, hogy kezdeményezzen, az mind odavolt értem.


Amúgy több olyan pasit is ismertem (baráti társaságból), hogy abszolút sikertelen volt a nőknél, konkrétan nyüszített, hogy jöjjön már össze valami, és amikor végre rástartolt egy nő (aki jellemzően jobb csaj volt, mint ők pasiban), kb. 2-3 hétig marhára élvezték, hogy végre van csajuk, aztán már nem is volt olyan érdekes. Pedig semmi gond nem volt a nővel azon kívül, hogy ő ment rá a pasira.

szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
76%

#37 szerintem nem az volt a probléma, hogy rájuk startoltak a nők és emiatt elvesztették az érdeklődést. Hanem az új helyzetet volt nehéz megszokni.


Én is szörnyen ki vagyok éhezve kapcsolatra. De olyan régóta egyedül vagyok, hogy nem tudom mi lenne ha ez hirtelen megváltozna, mással élnék együtt és alkalmazkodnom kéne az új helyzethez.

szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
38 nem, nem az új helyzet volt a probléma. Lehet, hogy nálad ez a helyzet, de 2-3 hét után azért az emberek nem szoktak még együtt élni. Ezek a pasik konkrétan az érdeklődésüket veszíttették nagyon rövid idő alatt. Ennek egyébként megvan a biokémiai háttere is, lehet ezzel vitatkozni, hogy nem, ez nem így van, csak felesleges. Amit a nők évszázadok alatt tapasztalati úton fogalmaztak meg maguknak - azaz ne nyomulj a pasira, mert nem fogsz kelleni neki -, azt mostanra kutatások igazolják, mert hormonális alapja van.
szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
74%
#39 Nekem ez annyira furcsa. Sosem próbált engem felszedni egy nő sem, de szerintem inkább lázba hozna ha valaki végre vonzódna hozzám, minthogy megunnám.
szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!