Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy introvertált srácot? Munkatársról van szó. Nagyon tetszik, de senkivel nem beszélget, nekem nagyot köszön és észrevettem, hogy titokban sokszor néz. Hogyan tudnék kezdeményezni, hogy ne riasszam el?

Figyelt kérdés

szept. 3. 19:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
76%
küldj neki valamit te
szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
79%
Minden kapcsolat alapja a (megfelelő) kommunikáció.
szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%

20# hát lehet attól fél, hogy elutasítod és akkor élőben még kellemetlenebb lesz neki :D

Írj rá késő délután :)

szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszavas válaszokat ad egy idő után is, akkor hagyd
szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
78%

Gyere Géza, menjünk ki a konyhába, igyunk egy kávét.

Ha megkérdi miért (annyira phas) akkor mondd neki, hogy meg akarod ismerni.

Azt értem, hogy ő balfasz, de te ne legyél az.

szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Pedig én is balfasz vagyok, ha elutasít nagyon kínos lesz utána bejárni dolgozni :D
szept. 10. 17:57
 27/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz kínos. Ezért vagy balfasz.

Normálisan megkérdezed, ha nemet mond megköszönöd, és ugyanúgy viselkedsz, mint előtte.

Az incel marhák hiszik azt, hogy kínos egy nőt elhívni, főleg meg azt, hogy ciki a visszautasítás.

Mit gondolsz, 30 évvel ezelőtt hogy ismerkedtek?

szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, én veled értek egyet, nem a te dolgod kezdeményezni. (Abban nem, hogy balfsz lennél.)

Gondold végig, akarsz-e egy olyan pasit, aki annyira sem tökös, hogy kezdeményezzen.

Neked nem kezdeményezni kell, hanem finoman jelezni, hogy nyitott vagy arra, hogy ő kezdeményezzen.

szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
28. veled értek egyet, én nem tudok ilyen rámenős lenni, hogy nő létemre pasikra írogassak rá.
szept. 10. 19:51
 30/40 anonim ***** válasza:
26%

Akkor meg hagyd a ,,cibe.

Nem bonyolult ez.

szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!