Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves tapasztalatlan férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves tapasztalatlan férfinek van még esélye megismerkedni a női nemmel?

Figyelt kérdés
ma 11:41
A kérdező szavazást indított:
idősek otthona - mit akar már ennyi idősen? Biztos 25 éves insta modellekre áll a kis erőtlen 16 centis kukaca
Nincs, mert miért ne volt eddig neki semmi ?
Biztos ronda meg kövér, vagy tanulatlan és csóró. pfúj nem
pót apukának (pénz lehúzásra) gyerekes ducikás nőnél még lehet esélye
Csak akkor van esélye ha van minimum 180 cm, és nem több 75 kgnál a súlya és keres mondjuk 500 ezret nettóba
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nincs. Az ilyennek vmi mentalis baja van már alapbol. Az meg toxic es kerülendő.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Ez nem 100%. Sikertelenség okán kialakulhat több fóbia.

ma 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a sikertelenség oka és mi változott azóta?
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
2 ezt hívják mentális bajnak. Nem 100as fejben, szóval kerülendő minden olyan embernek aki nem akarja magát szopatni.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3


Az elhízás. És a probléma most is fent áll. A vékonyabb, vagy legalábbis normál alkatú nők vonzanak. De én nem vagyok férfibe az. Ezáltal telt el a fiatalságom úgy, hogy nem is kerestem az ismerkedés lehetőségét.

ma 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5


Azért ezen lehet segíteni... Orvosi vizsgálat, dietetikus, új étrend, edzésprogram. Kemény lesz nagyon persze! De 36 évesen még előtted az élet, még fiatal vagy.


A vágyakozás helyét ideje, hogy átvegye a cselekvés.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek? Mit akarsz a nőktől?
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


lelki társat. Meg szexet amiből eddig kiamradtam.

ma 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!