Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelek mivel indokolják azt, hogy nincs nőjük?

Figyelt kérdés

Itt egy lista, amit eddig a gyakorikérdéseken olvastam. Légyszi egészítsétek ki azokkal, amiket kihagytam :D


- A nők pénzéhesek

- A nők felszínesek

- A nők #traveladdictsége

- Társkeresők

- A férfitöbblet

- A jóképű férfiak (alfák)

- A külföldi férfiak, akik elviszik a nőket

- A kormány (nem tiltja be a társkeresőket, beengedi az ukrán férfiakat, és nem importál nekik harmadik világbeli menekült nőket)

- A korszellem, ami arra sarkall, hogy ne elégedjenek meg olyan férfival, aki nem tetszik nekik

- A barátnők, akik lebeszélik a lányokat a csúnya pasikról.


2021. ápr. 20. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%

emberek kategóriába előkerült a család, mint háttér, ami nem tanította meg őket csajozni, és elve rossz körülmények közé született ahonnan nem lehet kitőrni.

De a lényeg: nem örökölt lakást, nincsenek befolyásos barátai, nem tanították meg otthon csajozni.

Maguktólt fejlődés meg nem opció.


Én mondjuk ebben látok rációt, mert a mindset-et otthonról hozza az ember első körben. A többit úgy pakolja magára, amikor elkezd élni.

2021. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
58%
Hát most jelenleg a párkapcsolati piaccal, ami a Tinder-en alapul..vagyis az ottani élményeik során szedik az elméleteiket.
2021. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Időnként előkerülnek a csóró munkanélküli alkoholisták is, akik felélesztik az anyai ösztönöket a nőkben és ezért nem figyelnek a "rendes" férfiakra. Nem tudom, ezt hogy lehet összeegyeztetni a top 10% kigyúrt alfa vállalkozókra hajtó nők képével, de mostanában ilyen kérdések is voltak.
2021. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
44%

Én avval indoklom hogy túl sok az olyan kiállhatatlan, rosszindulatú, ellenséges és gyakran erősen frusztrált (legalább annyira mint az incelek) nő, akiktől viszont soha semmit nem akarok, ezért inkább egyedül maradok.

Pont az olyanokról van szó akik ilyen kérdéseket írnak ki, vagy a válogatásba belebolondult csajok sokasága.

Semmi kedvem olyanoknak udvarolni, és olyanokkal összejönni akik amúgy lenéznek és nagyképűen állnak a másikhoz, nulla az empátia és a kedvesség, csak az elvárások vannak.

Hát tőlem ne is várjanak semmit el, inkább teszek rájuk

2021. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
18%
Ez egyszerre mind...
2021. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
74%
várj hozok popcorn-t.
2021. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
18%

"várj hozok popcorn-t."

Én meg hugyozni mentem ki, de mostmár jöhet a menet, hadd szóljon a köpködés!

2021. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Jajja a legújabbat kihagytam! Az evolúció nem tette őket széppé!
2021. ápr. 20. 19:03
 9/56 anonim ***** válasza:
53%
Tanultak a sok szerencsétlen balsorsán.
2021. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem az a lényeg hogy te mivel indoklod, mert a kérdés úgy szólt hogy az incelek maguk mivel indokolják.

És ha ez a kérdés akkor ne gyere azzal hogy mivel szokták indokolni, hanen várd ki hogy itt is elkezdjék az indokgyártást.

Amíg te behozod ezeket máshonnan, nem és itt nem hozza fel egyetlen érintett sem ezeket, addig a kérdésed olcsó provokáció marad

2021. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!