Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sok olyan kapcsolat érhet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan kapcsolat érhet úgy véget,hogy nem indokolja meg a szakítást a szakító fél?

Figyelt kérdés

Tehát a szakító fél nem indokolja meg azt hogy miért szakít,hanem csak például annyit mond a párjának,hogy már nem akar többet találkozni vele és ennyi volt.


Ti el tudnátok ezt fogadni,ha így szakítananak veletek? Nem volna bennetek egy kérdőjel,hogy mégis mi lehetett a baj?



2020. dec. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

En tobbszor csinaltam ilyet.


Mire szakitottunk, en mar szakitottam.

2020. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor nincs értelme kifejteni.
2020. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van, hogy a masik egesz egyszeruen nem fogna fel, mert ha fel tudna egyszer is fogni, mi a gond, nem is lett volna olyan. Pl aki szinte betegesen nem tud figyelni a masikra, szavaba vag, de orakig elemzi sajat magat.

Vagy annyira serto, fajo lenne, vagy kinos.

De ha husz, negyven kilot felszedett pl, akkor is megsertodne, pedig egy idegen, egy masik ember lett.

2020. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer tettem ilyet, mert nem értette az illető meg elsőre, hpgy első randin máris benyomulni a magánszférámba, folyton telefonon hivogatni, meg leszarni, hogy nekem mi a jó tempó nem okés. Hetekig irogatott tovább, meg próbált hívni. Neki kár elmagyarázni, nem képes felfogni.
2020. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!