Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban háromféleképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban háromféleképpen lehetséges csak nőt szerezni?

Figyelt kérdés

1. Külsővel meghódítod őt (ha benne vagy a felső 20%-ban). Az igazi, ha mellette másban is kidomborodsz, de már önmagában a külső biztosíthat számodra olyan privilégiumokat, hogy a nő kezdeményez, vagy egy jégkirálynőt megkapsz, aki senkinek sem adta eddig magát, esetleg egy olyan nő is hűséges lesz hozzád, aki csalt már meg a múltban férfiakat, vagy egy olyan nő is kezesbáránnyá változik, aki előző kapcsolataiban kiállhatatlan sárkány volt. Továbbá a rövidebb ideig tartó hullámvölgyeket is át tudod vészelni. Nem dob ki azonnal, ha mondjuk munkanélküli leszel, csak ha tartósan vagy az. Illetve ha lebetegszel sem hagy el.


2. Pénzzel megvásárolod őt. Nem mindenki hajlandó rá, de bőven sok nő közül lehet válogatni még akkor is, ha 70 éves, hájas öregember vagy. Ha meg még mellette a külsőd is vállalható (tehát átlagos, akire legalább a szüleid nem szisszennek fel, még ha a barátnőid le is fikázzák, de ők is hozzáteszik, hogy legalább gazdag és céltudatos), akkor még több esélyed van. Szeretni valószínűleg nem fog, de ha úgy kezeled őt, mint egy hűségnyilatkozat nélküli előfizetést, akkor nagyon nem tudsz csalódni benne.


3. Behódolsz. Ezt nincs értelme részletezni, a lényeg, hogy az ő akarata érvényesül veled szemben, különben elhagy/megcsal/duzzog. Vagy hagyod magad, vagy keres mást, aki hagyja magát. Nincs önálló értéked a szemében, hiszen külsőre is éppen elmész meg anyagi szempontból sem vagy kiemelkedő.


Végül pedig ott a szerencse, amikor két ember egymásra talál, akik illenek egymáshoz annyira, hogy MINDKETTŐ szerelmes lesz a másikba és nem számít sem a pénz sem a külső, igazából ezt keresi mindenki és ezt adja fel a legtöbb ember előbb vagy utóbb és racionális szempontok alapján választ párt, ez pedig akkor is a vagyon, státusz egzisztencia vonal vagy a külső, hírnév, népszerűség vonal lesz, ha az összes kis hisztis földhöz veri magát.


Mivel ez utóbbi kettőt is csak egy félig szerencsés réteg érheti el, marad a behódolás (és az ebből eredő frusztráció) azoknak, akiknek ennyi sem sikerül és a kevésbé selejtet kell kiválogatniuk a selejtek közül. Ez már mindennek nevezhető, csak kiegyensúlyozott párkapcsolatnak nem.


Van bármilyen más lehetőség arra, hogy egy férfinek barátnője legyen (a felsorolt előnyöket-hátrányokat és szükséges előfeltételeket figyelembe véve)?


Ha igen, akkor várom a kifejtős válaszokat.


Ha nem, akkor pedig az indoklást, hogy miért kell fikázni, trollkodni meg odamondogatni (névtelenül, arctalanul) más embereknek? Miért kell olyan dolgokban vitatkoznunk, amikben mi magunk nem vagyunk érintettek? Ha pedig érintettek vagyunk, akkor miért félünk érdemi indoklást adni? Ha szóban degradáljuk a másikat, azzal úgy érezzük, hogy nem kell vitába szállni, mert legbelül tudjuk, hogy ingatag lábakon áll az egész világképünk?


Végül pedig, szerintetek a Vágyvezérelt gondolkodás: [link]


melyik táborra igaz sokkal inkább?


Arra, akinek az a vágya, hogy legyen végre egy kiegyensúlyozott párkapcsolata, de a folyamatos kudarcok és az Edison-i próbálkozások sem hozzák meg az eredményt és évről-évre már mindennel próbálkozik, régi módszerek újrapróbálva, új módszerek és semmi sem hoz számára eredményt, be kell látnia, hogy az elmélete - bármennyire NEM szeretné, de sajnos igaz.


Vagy az, aki átlagemberként nem akar lelkileg összeroppanni és hisz benne, hogy az ő párkapcsolata pont jó és mikor már nagyon nem tud hinni, akkor ilyen Coehlo-i bölcsességekkel nyugtatja magát, hogy az élet a szenvedésről, kompromisszumokról szól meg másnak sem jobb a kapcsolata, ott is vannak hibák, stb. Ami csak önigazolás (bármelyik pszichológus megmondja), mert problémák és hibák vannak mindenhol. Csak nem mindegy, hogy

- mennyi

- milyen sűrűn

- milyen mértékű


És az látatlanban megállapítható, hogy aki ezen az oldalon válaszolgat, azok többsége valami miatt nem boldog. A szingliknél nyilvánvaló, hogy szeretnének társat, de a párkapcsolatban élőknél is valószínű, hogy inkább olyan dolgokat olvasnak szívesen, ahol a személyes hitük megerősítést nyer, hogy annyira rosszul azért mégse választottak, vannak az övénél sokkal rosszabb kapcsolatok is, ahogy sok divatszingli (aki büszke a szingli státuszára) is azt szereti olvasni, hogy másoknak még rosszabb, ők még a szüzességüket se vesztették esetleg el, vagy még rosszabb kapcsolataik voltak, esetleg még régebb óta vannak egyedül, esetleg még az élet más területein is rosszabb nekik. Rengetegen járnak fel ide ezért.



2021. ápr. 18. 19:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, túl hosszú.
2021. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi a f*szt vársz? Hogy majd a semmire veled lesz, mikozben nincs semmilyen jó tulajdonsagod? A háromból legalabb egy valamiben legyél jó! Eleve normális Nő, nem áll ossze olyan pasival, aki nem tetszik neki
2021. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

A 3as pontot nem értem! Azt kérlek magyarázd el, hogy miért baj?


"Behódolsz"

Ha nem érzem magam jol veled, (nem az van, és nem úgy, ahogy én szeretném) akkor továbbállok! Ez miert baj? Majd megkapom mástol! Neked sem kotelező úgy cselekedni, ahogy én szeretném! De a szabad párválasztás van!

Vagy ugy gondolod, hogy egyutt kene maradnom egy olyan pasival, akivel nem erzem jól magamat?

2021. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#19: "Minden férfi csak őket akarja, a többi nőt észre sem veszik. Mi ebben az ellentmondás?"


Az, hogy a "minden férfi" valójában az a 20%, aki a nők szemében férfinek számít.


Ha pedig ezt kijelented, akkor jön a válasz, hogy "Nem fogok összejönni 20 évvel idősebbel, 10 évvel fiatalabb kisfiúval, fogatlan, alkoholista segédmunkással vagy házassal, aki a felesége mellé keres szeretőt." - Ez nagyon helyes! Ne is gyere össze ilyenekkel! Egyetlen nőnek se lenne szabad ilyenekkel összejönni.


Ilyenkor jön az, hogy "észre kéne venni a szürkezónát is, nem csak a top pasit meg a válogatott selejteket."


Erre jön a válasz, hogy "Ilyen sajnos nem szólít le."


Ekkor általában jön az ajánlat, hogy mutass már egy képet magadról, mert nem hiszem el, hogy csak és kizárólag ilyen férfiak próbálkoznak.


Erre jön a hárítás, hogy mit képzelsz, ez nem társkereső oldal, meg különben is, csúnya ember nem mutogatja magát.


Oké, még ez is elfogadható, nem mindenki szeret képeket megosztani magáról a neten, meg vissza lehet vele élni.

Vagy a másik opció, mutatsz magadról képet és kiderül, hogy nem a külsőddel van a baj.


Akkor jön a következő ajánlat, beszélgessünk névtelenül, arctalanul és találkozzunk személyesen. Hátha valami viselkedésbeli probléma van, vagy valóban mondjuk 100-ból 2-3 pasira mondanád azt, hogy az tetszik neked és ebből vonod le a következtetést, hogy ők nem vesznek észre téged.


#20: "Pontosan azt érdemli."


Ügyesen kitértél a válasz elől! A FÉRFIRE vonatkozott a kérdés. Hogy egy ilyen férfi miért érdemel olyan nőt, aki ezt mind hajlandó megtenni neki?


#23: Te magad elmagyaráztad. Csak fordítottan értelmezted. Tehát tovább állsz. Hiszen NEKED van választásod, ugyanis te NŐ vagy.


A férfinek csak az a választása van, hogy vagy behódol neked, a nőnek (tehát ő hódol be neked, nem te neki), vagy te tovább állsz. Ha van más lehetősége, akkor természetesen olyan nőt fog választani, akinek kevésbé kell behódolni, tehát jobban passzolnak. Viszont ha NINCS más lehetősége, akkor csak közted és a magány között tud választani. El kell döntenie, hogy melyik lábát vágja le a kettő közül. Két rossz választás közül kell döntenie, akár pénzfeldobással is eldöntheti, hogy bevállal-e egy olyan nőt, akinek be kell hódolnia, vagy vár tovább magányosan az igazira.


Aki jól néz ki, annál sorban állnak a nők, sokszor a nők kezdeményeznek nála, neki még tennie sem kell érte semmit. Neki választania kell közülük. Minél több nőnek tetszik egy férfi, annál nagyobb eséllyel fog közülük olyan nőt választani komoly kapcsolatra, akivel jól érzi magát, nem behódolásként éli meg, mert mindketten ugyanúgy képzelik el az életet.


Akinek meg pénze van, az a pénzéért kap nőt, mint egyfajta alkalmazottat, ha együtt tud élni a gondolattal, hogy nem őszintén szeretik (muszáj lesz neki), akkor aránylag jó élete lehet.


A harmadik típus viszont egyik oldalon sem kiemelkedő. Ami nem azt jelenti, hogy baj lenne vele, csak nem tartozik pozitív értelemben szélsőségesen egyik típushoz sem. Sem a nagyon jó pasihoz, sem a gazdag pasihoz.


Régen egyenlőBB volt a világ és nem azért, mert a nőket kényszerítették bármire. Hanem mert nem volt globalizáció, nem volt internet sem, a faluból kellett kiválasztania a nőnek a legjobb pasikat és a leggazdagabb pasikat. A többieknek pedig jutott a maradék.


A férfiaknak elég volt a falu legjobbjának lenni valamiben, hogy megkaphassák a falu legszebb lányát. A második helyezett a másodikat, a harmadik a harmadikat. Utána már csak az volt a feladatuk, hogy ha a szomszéd faluból jött át valaki, akkor azt jól összeverjék, nehogy megdugja valamelyikük nőjét, ez mindenkinek közös érdeke volt.


Most meg a globálisan felső 20%-ba tartozó típus végigutazza a világot, minden országban megdug pár nőt, megy a következőbe, ott is megdug pár nőt és így tovább. Országon belüli bájgúnárok között meg most a lezárások mellett is szabad mozgás van, ahogy külföldiek is szép számmal maradtak itt. Rengeteg nő például néger meg arab férfiakkal van.


Nem vagyok rasszista, csak őket ránézésre megállapítom, egy angol, német vagy francia meg kell, hogy szólaljon hozzá, tehát még ennél is több nő van külföldi férfivel, mint amennyit 1-2 másodperc alatt egy pillanatra leszűrsz.


Erre mondjon valaki magyarázatot, hogy ha ők nem lennének, akkor ezek a nők kiket választottak volna helyettük. És erre ne a trollkodó válasz jöjjön, hogy "biztosan nem engem", mert ez valószínű, de ettől még ők valószínűleg kizárásos alapon egy magyar srácot kellett volna, hogy válasszanak. Aki esetleg amiatt, hogy az adott nő egy külföldivel van egy másik nőt választott, az a másik nő viszont lehet, hogy már engem választott volna. De lehet még tovább vinni a láncot bármeddig, akkor is az fog kijönni a lánc végén, hogy ha egy külföldi leköt egy magyar nőt, akkor egy magyar férfi hoppon marad.


És erre lehet jönni azzal, hogy én is kereshetek magamnak külföldi nőt. Ez mondjuk már erősen kimeríti a "megmondom kívülről neked, hogy mit csinálj és idegen nyelvű párod legyen" fogalmát, de menjünk bele az elméleti játékba...


A külföldiek egyik része nyugatról, gazdagabb országokból jött, ott ők szegénynek vagy átlagosnak számítanak, de a magyar nő szemében még így is pénzesebbek, mint az átlag magyar férfi.


Tehát ha ők nem rúgtak labdába az otthoni nőknél, akkor majd én, kelet-európai bevándorló, majd utánam kapkodnak, mi? Valószerűtlen!


A másik részük finoman szólva sem befogadó kultúrából jött. Ha olyan helyre fehér férfiként odamegyek, nem fogok osztatlan sikert aratni.

2021. ápr. 19. 00:41
 25/35 anonim ***** válasza:
Jó dumaval lehet csajozni!
2021. ápr. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlgondolni.

Csúnya vagy.

Ha jobban néznél ki, másképp állnának hozzád a nők és te is pozitívabban látnád az egészet.

2021. ápr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jól gondolom, hogy reál irányból jössz, egyetemről, ahol kevesen voltak lányok?


Kicsit az informatikusok gondolkodásmódját érzem rajtad, akik sosem láttak egyetem alatt lányokat maguk körül és ezért nagyon erős harc alakult ki (olyan internetszerű), a nőkért.


Most is vannak közösségek, ahol megvan az, amit mondasz, hogy a közösségen belül kell csak jónak lenned. Covid után próbálj meg ilyen közösségekhez csatlakozni hátha segít...

2021. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#27: Jól gondolod.


De hol vannak olyan közösségek, ahol csak közösségen belül kell jónak lenni? Tekintve, amit már mondtam, hogy van internet és van globalizáció.


A társkereső olyan, mint Pandora szelencéje. Egy egyirányú dolog, amelyik nő egyszer kipróbálta, az tisztában van a saját értékével. Hogy mihez kezd vele, az már rajta múlik, de ahogy a hatalom is a legtöbb emberből nem a pozitív oldalát hozza ki, erre szintén igaz lesz a legtöbb esetben.


Alig maradt már nő, akit nem szippantott be a társkeresők világa és nem azért történt, mert élőben is mindig talált magának top pasit.


A nőtársaságokban szintén van belső hierarchia, ennek tetején pedig nem a csendes, visszahúzódó lányok vannak. Az ilyen társaságok vezéregyéniségei fogják eldönteni azt, hogy melyik férfi kívánatos, akivel szóbaállnak.


Ezért is jutott a 14-es és 19-es válaszoló arra a téves következtetésre, hogy észre kéne venni a többi nőt is. Mert ő abból indul ki, hogy akármikor férfiakkal ismerkednek, annak az lesz a vége, hogy a top pasik csajoznak és valahogy mindig a társaságon belüli top csajokat szedik fel. Pedig valójában fordított a dolog. A nő választ, tehát a társaság vezéregyéniség nője szemeli ki magának a férfit, aki így értelemszerűen olyan férfi lesz, akinek a társaság vezéregyénisége szintén tetszik.


És mivel ez a nő nem véletlenül lett a társaság vezéregyénisége, amennyiben külsőre tetszik a férfinek, valószínűleg verbálisan sem lesz a csajfogaton belül ellenfele, főleg, hogy a nők még inkább konfliktuskerülőek.


Ebből a nagyon általános, már-már klisés szituációkból épülnek fel még a régebbi amerikai filmek alapforgatókönyvei is, amikor az iskola vezérszurkolója kinézi magának az iskola szépfiúját, de az iskola szépfiúja rájön, hogy ő valójában a sokkal nagyobb belső értékekkel rendelkező szürkeegér lányt akarja, a vezérszurkoló lány stílusa taszítja őt. Csak mivel ez film, így ott mindig happy end szokott lenni.


A valóságban meg ez egy nagyon ritka állapot, hogy ilyen előfordul. Ezért érzi úgy a 14/19-es lány, hogy a férfiak nem veszik észre. Észreveszik, csak kapcsolódni nem tudnak. Mert míg egy férfitársasághoz bármikor odacsapódhat bármilyen nő akár egyedül, akár csapatostól, a férfiak villámgyorsan felmérik a saját hierarchiájukat és reménykednek benne, hogy a tőlük jobb pasiknak nem ugyanaz a nő tetszik a társaságból, mint nekik és kínos helyzetek maximum a lánc legalján szoktak lenni, amikor már mindkét félnek csak a maradék jut, mert a többieket lefoglalta egy ellenkezőnemű.


Addig egy nőtársasághoz férfiként csak a vezérnőstény(ek) jóváhagyásával lehet csatlakozni. És mivel a nők egymással nagyon irigyek és szemetek tudnak lenni, egy vezérhím előbb fog megtenni olyan áldozatot a rosszabb külsővel rendelkező jóbarátjáért, hogy a számára taszító nővel megiszik valamit és elbeszélget, majd elköszönnek egymástól, hogy a másik összejöhessen a kiszemeltjével, a nők egymásért ilyen áldozatot érdek nélkül ritkán hoznak. Tehát ha a férficsapatban nincs olyan, aki valamelyik vezérnőstény kedvére való, vagy simán csak a vezérnősténynek éppen nincs kedve pasizni, akkor egy pillanat alatt szabotálja az egészet.


És akkor még az is ott van, hogy egy férfi hamarabb elszakad a társaságától egy nőért, ha csak ő lelt társra, a többiek meg nem akarnak ismerkedni, a nők meg még vécére is együtt járnak.

2021. ápr. 19. 07:32
 29/35 anonim ***** válasza:

#24


Na...tudom ki vagy! Szépen felrobbantotrad a gyk.t 😂 feltűnt, hogy senki nem állt melléd? Feefiak sem! Nem gondolod, hogy ez azt jelenti, egyedul vagy?

Viszont, ha mégis annyira biztos vsgy a dolgodban, én azt nem ertem, miért nem vallalod arcal?



"A férfinek csak az a választása van, hogy vagy behódol neked, a nőnek (tehát ő hódol be neked, nem te neki),"


Mert? Nekem kéne neki? Nekem kell annyira a farok, mint neki a p*nci!

Kereslet-kinalt!

Én nem leszek senki rabszolgája.

A férfinek sem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy de márpedig ezzel a Nővel egyutt leszel!

A Nőnek is sokszor csak az a valasztása, hogy egyedül marad! Mert ha nincs jó pasi, inkább marad boldog egyedül, mint egy ilyen tetü senki rabszolgatartó (v.szinuleg perverz) vadállattal!


Tovabbra sem ertem, miért van előrébb a Te kielegülésed, mint az én örömöm. KÖNYORGOK!!! Ezt magyarázd meg!!!!

(nem vagyok egyutt olyannal, aki nem úgy gondolkodik, nem ugy cselekszik, hogy én az elvárom) ez miert baj? Sajátmagamnak én vagyok fontos! Nem egy számomra erdektelen pasi.

Ahogy neked is sajátmagad a legfontos!

2021. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ja!

Es rosszlanyok.hu


Szivesen

2021. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!