Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban háromféleképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban háromféleképpen lehetséges csak nőt szerezni?

Figyelt kérdés

1. Külsővel meghódítod őt (ha benne vagy a felső 20%-ban). Az igazi, ha mellette másban is kidomborodsz, de már önmagában a külső biztosíthat számodra olyan privilégiumokat, hogy a nő kezdeményez, vagy egy jégkirálynőt megkapsz, aki senkinek sem adta eddig magát, esetleg egy olyan nő is hűséges lesz hozzád, aki csalt már meg a múltban férfiakat, vagy egy olyan nő is kezesbáránnyá változik, aki előző kapcsolataiban kiállhatatlan sárkány volt. Továbbá a rövidebb ideig tartó hullámvölgyeket is át tudod vészelni. Nem dob ki azonnal, ha mondjuk munkanélküli leszel, csak ha tartósan vagy az. Illetve ha lebetegszel sem hagy el.


2. Pénzzel megvásárolod őt. Nem mindenki hajlandó rá, de bőven sok nő közül lehet válogatni még akkor is, ha 70 éves, hájas öregember vagy. Ha meg még mellette a külsőd is vállalható (tehát átlagos, akire legalább a szüleid nem szisszennek fel, még ha a barátnőid le is fikázzák, de ők is hozzáteszik, hogy legalább gazdag és céltudatos), akkor még több esélyed van. Szeretni valószínűleg nem fog, de ha úgy kezeled őt, mint egy hűségnyilatkozat nélküli előfizetést, akkor nagyon nem tudsz csalódni benne.


3. Behódolsz. Ezt nincs értelme részletezni, a lényeg, hogy az ő akarata érvényesül veled szemben, különben elhagy/megcsal/duzzog. Vagy hagyod magad, vagy keres mást, aki hagyja magát. Nincs önálló értéked a szemében, hiszen külsőre is éppen elmész meg anyagi szempontból sem vagy kiemelkedő.


Végül pedig ott a szerencse, amikor két ember egymásra talál, akik illenek egymáshoz annyira, hogy MINDKETTŐ szerelmes lesz a másikba és nem számít sem a pénz sem a külső, igazából ezt keresi mindenki és ezt adja fel a legtöbb ember előbb vagy utóbb és racionális szempontok alapján választ párt, ez pedig akkor is a vagyon, státusz egzisztencia vonal vagy a külső, hírnév, népszerűség vonal lesz, ha az összes kis hisztis földhöz veri magát.


Mivel ez utóbbi kettőt is csak egy félig szerencsés réteg érheti el, marad a behódolás (és az ebből eredő frusztráció) azoknak, akiknek ennyi sem sikerül és a kevésbé selejtet kell kiválogatniuk a selejtek közül. Ez már mindennek nevezhető, csak kiegyensúlyozott párkapcsolatnak nem.


Van bármilyen más lehetőség arra, hogy egy férfinek barátnője legyen (a felsorolt előnyöket-hátrányokat és szükséges előfeltételeket figyelembe véve)?


Ha igen, akkor várom a kifejtős válaszokat.


Ha nem, akkor pedig az indoklást, hogy miért kell fikázni, trollkodni meg odamondogatni (névtelenül, arctalanul) más embereknek? Miért kell olyan dolgokban vitatkoznunk, amikben mi magunk nem vagyunk érintettek? Ha pedig érintettek vagyunk, akkor miért félünk érdemi indoklást adni? Ha szóban degradáljuk a másikat, azzal úgy érezzük, hogy nem kell vitába szállni, mert legbelül tudjuk, hogy ingatag lábakon áll az egész világképünk?


Végül pedig, szerintetek a Vágyvezérelt gondolkodás: [link]


melyik táborra igaz sokkal inkább?


Arra, akinek az a vágya, hogy legyen végre egy kiegyensúlyozott párkapcsolata, de a folyamatos kudarcok és az Edison-i próbálkozások sem hozzák meg az eredményt és évről-évre már mindennel próbálkozik, régi módszerek újrapróbálva, új módszerek és semmi sem hoz számára eredményt, be kell látnia, hogy az elmélete - bármennyire NEM szeretné, de sajnos igaz.


Vagy az, aki átlagemberként nem akar lelkileg összeroppanni és hisz benne, hogy az ő párkapcsolata pont jó és mikor már nagyon nem tud hinni, akkor ilyen Coehlo-i bölcsességekkel nyugtatja magát, hogy az élet a szenvedésről, kompromisszumokról szól meg másnak sem jobb a kapcsolata, ott is vannak hibák, stb. Ami csak önigazolás (bármelyik pszichológus megmondja), mert problémák és hibák vannak mindenhol. Csak nem mindegy, hogy

- mennyi

- milyen sűrűn

- milyen mértékű


És az látatlanban megállapítható, hogy aki ezen az oldalon válaszolgat, azok többsége valami miatt nem boldog. A szingliknél nyilvánvaló, hogy szeretnének társat, de a párkapcsolatban élőknél is valószínű, hogy inkább olyan dolgokat olvasnak szívesen, ahol a személyes hitük megerősítést nyer, hogy annyira rosszul azért mégse választottak, vannak az övénél sokkal rosszabb kapcsolatok is, ahogy sok divatszingli (aki büszke a szingli státuszára) is azt szereti olvasni, hogy másoknak még rosszabb, ők még a szüzességüket se vesztették esetleg el, vagy még rosszabb kapcsolataik voltak, esetleg még régebb óta vannak egyedül, esetleg még az élet más területein is rosszabb nekik. Rengetegen járnak fel ide ezért.



2021. ápr. 18. 19:00
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

#8: "A nők olyan például hogy ha nem találnak maguknak olyan férfit aki megugorja az elvárásaikat inkább örökre egyedül maradnak semhogy esetleg átgondolják hogy reálisak e az elvárásaik, míg a férfiak ha nem találnak olyan nőt akit szeretnének akkor idővel úgy is lejjebb adnak , mert szeretnének családot és egy boldog életet."


A nők hormonális okok miatt nincsnek úgy ráfüggve a szexre, mint a férfiak. Ez nagyon nagy előnyt biztosít nekik, hogy néhányan egész hosszan, évekig is kibírják.


Egy nagyobb részük meg szexelget a szingli időszakában. Úgy azért könnyű átvészelni, hogy ha szexelni van kedvünk, akkor szexelünk.


Családi házról álmodozni is könnyebb egy panellakásban, növekvő bankszámla mellett, mint a híd alatt.


Veszekedő, balhés szülők mellől a fűtött panelből sokkal nehezebb döntés emeleteságyas munkásszálóra menni és még fizetni is érte (ha albérlethez képest keveset is), felcserélni a balhés szülőket a horkoló szobatársakra, mint a híd alól, amikor valóságos megváltás, mint a víz a szomjazónak.


"Mindkét nemnél nagyon sok dolog van ami egy normális embernek nagyon megnehezíti a pártalálást."


De akkor is a nő választ. Olyan nincs, hogy egy nőnél ne lennének jelentkezők. Olyan viszont igen, hogy egy férfi olyan nőknél próbálkozik, akinél nincs esélye és mivel jeleket nem kap a nők oldaláról, így nincs is túl sok reménye, hogy ez változzon.

2021. ápr. 18. 19:51
 12/35 anonim ***** válasza:
Még a kognitiv disszonancia előtt (amit szerintem végtelen idő múlva fog megérteni) érdemes lenne egy picit azzal foglalkozni, hogy az emberek nem úgy általánosságban léteznek, hanem konkrétan. Azaz azt mondani, hogy a nők ilyenek meg olyanok, a férfiak ilyenek meg olyanok elég nagy surmóságra és fejletlenségre utal. Csak konkrét emberek alapján lehet konkrét dolgokat mondani, azaz, hogy xy ezt és ezt csinálta, erről pedig ez a VÉLEMÉNYEM, nem az ítéletem. De sajna itt a kérdezővel akkora probléma van, hogy akár le is lehet hülyézni, tehát nem csak a viselkedése gáz, hanem úgy tűnik, hogy pszicho kezelés sem ártana neki.
2021. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, engem három módon nem lehet megfogni:

- külsővel

- pénzzel

- behódolással

Én a férfias férfiakat szeretem, nem a papucsokat. A pénz nem érdekel, nekem is van. Külsőre elég annyi, hogy tetsszen benne valami, a pasik kb felével nincs gond.

De mindez nem elég.

Engem belsővel lehet megfogni.

- intelligencia (fogalmad sincs)

- érzelmi intelligencia (nem is hallottál róla)

- műveltség (nem incel oldalak tanulmányozása)

- tájékozottság (lásd, mint fent)

Azon kívül számomra vonzó illat, hang, gesztusok. Ezért nem lehet tenni, valaki vagy ilyen, vagy nem. Ennyi.

2021. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

"A nők olyan például hogy ha nem találnak maguknak olyan férfit aki megugorja az elvárásaikat inkább örökre egyedül maradnak semhogy esetleg átgondolják hogy reálisak e az elvárásaik, míg a férfiak ha nem találnak olyan nőt akit szeretnének akkor idővel úgy is lejjebb adnak , mert szeretnének családot és egy boldog életet."


Ez egy hatalmas tévhit. A férfiak nem adják lejjebb az elvárásaikat. Nekik sokkal fontosabb például a külső és szinte minden férfi csak csinos nőt szeretne. A nőknek párválasztási szempontból fontosabbak a belső tulajdonságok és az anyagiak. Leginkább a nagyon csinos, sikeres nőkre jellemző az, hogy ha nem találnak megfelelő párt maguknak, akkor inkább egyedül maradnak, de a többi nőt is észre lehetne venni.

2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#10: "mintha az mondanád, hogy vannak az alacsony és a magas emberek és az alacsony emberek csak megalkudva találnak társat."


Pedig a magas nők és az alacsony férfiak valóban csak megalkudva találnak társat.


"már maga az sem, hogy vannak az alacsony és a magas emberek, mert kimaradt a köztük lévő legszélesebb réteg."


Igen. De attól még, hogy nem megy szélsőség irányába valami, attól még nem lesz jó.


Mint mikor egy csavart nem húzol meg eléggé, lehet, hogy több ezer kilométert meg fog tenni az autó, csak fokozatosan egyre nagyobb lesz benne a kár.


Ahogy ha nem megfelelően váltod a sebességet vagy rossz minőségű benzint tankolsz is idővel fogod meginni a levét.


A kapcsolatok többsége, az átalad szélsőségektől mentes átlagnak nevezett valami is ilyen.


"elkezdted negatívabbnak látni a párkapcsolatokat, mint amilyenek."


Kicsit a pénzügyekhez tudom hasonlítani (részben mert ez a szakmám is). Ha hirtelen, egy varázsütésre az emberek csak azt vásárolnák meg, arra költenének holnaptól, amit valóban megengedhetnek maguknak, akkor sokkal jobban visszaesne a gazdaság, mint az összes válságot egybevéve.


Mégis mennyien tartják relatíve boldognak magukat, amikor én - mint szakmabeli - elborzadok, hogy hogy tudnak így élni. Mint mikor az extrém sportolót nézed, ahogy egy kötélen egyensúlyoz, miközben te az erkélyen sem mersz kihajolni, mert tériszonyod van.

2021. ápr. 18. 20:00
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"A nők olyan például hogy ha nem találnak maguknak olyan férfit aki megugorja az elvárásaikat inkább örökre egyedül maradnak semhogy esetleg átgondolják hogy reálisak e az elvárásaik, míg a férfiak ha nem találnak olyan nőt akit szeretnének akkor idővel úgy is lejjebb adnak , mert szeretnének családot és egy boldog életet."


De kevés nő van, aki azt akarja, hogy ő legyen az, akivel beérték - ennél az egyedüllét ezerszer jobb. Egyedül lenni semleges állapot, olyannal, akivel beéred, negatív.

2021. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"A nők hormonális okok miatt nincsnek úgy ráfüggve a szexre, mint a férfiak. Ez nagyon nagy előnyt biztosít nekik, hogy néhányan egész hosszan, évekig is kibírják."


Vaaagy nem akkora élmény egy kósza farok, mint ráülni a mosogépre centrifugázás közben.


Mikor jön a migránsos nemierőszakolós törvényjavaslat? Epekedve várom.

2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#12: "Csak konkrét emberek alapján lehet konkrét dolgokat mondani, azaz, hogy xy ezt és ezt csinálta, erről pedig ez a VÉLEMÉNYEM, nem az ítéletem."


Ezzel egyetértek. De mivel nem ismerjük egymást, hiába linkelnék be akár egy blogot is, amibe leírtam volna és részletesen dokumentálom az elmúlt sok-sok évemből az összes olyan párkapcsolatot, amibe beleláttam eléggé ahhoz, hogy VÉLEMÉNYT, nem pedig ítéletet mondjak.


És minél diszfunkcionálisabb volt a párkapcsolat, annál hangsúlyosabb volt, hogy legalább az egyik féllel valami nem stimmelt, a másik pedig megalkudott mellette.


Ez lehetett magányos szeretetéhes férfi, aki megalkudott egy házisárkány mellett vagy egy olyan nő, aki ragaszkodott ahhoz, hogy számára vonzó férfivel jön össze aki akár bántalmazta is őt, vagy olyan nő, aki egy kiállhatatlan, pénzes ember mellett sínylődött és mindene megvolt, csak érzelmileg szenvedett.


#14: Olvasd el még egyszer a válaszodat és rájössz, hogy önmagadnak mondtál ellent. Pont azért a csinos, sikeres nők maradnak egyedül, mert lehetetlen megugrani az elvárásaikat, akinek meg sikerülne, az nem akar leköteleződni egy nő mellett.


Minden nőt észrevesznek, olyan nincs, hogy egy nőt ne vennének észre, ha az a nő nyitott az ismerkedésre.

2021. ápr. 18. 20:06
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok. Az írtam, hogy csak a nagyon csinos, sikeres nők olyanok, hogy nehéz megugrani az elvárásaikat. Minden férfi csak őket akarja, a többi nőt észre sem veszik. Mi ebben az ellentmondás? Te általánosítottál, hogy a nők ilyenek én pedig helyesbítettem, hogy csak a nők egy szűk csoportja ilyen.

Nem tudom ennél érthetőbben megfogalmazni.

2021. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor Timike meg Várkonyi Andrea nagyon sok jót tett, hogy ekkora luxust érdemel."

Én nőként nem irigylem egyiküket sem a párjuk miatt.


"Ahogy a nőverő sittes rosszfiú is, amiért a csinos házicseléd barátnője mindent megtesz neki szexuálisan és még el is tartja, amikor nem dolgozik a srác."

Ha nő olyan hülye, hogy sittes nőverő pasi mellett házicseléd, megtesz neki mindent szexuálisan és még el is tartja a fickót, akkor igen. Pontosan azt érdemli.


Érdekes világképem lenne? Nem hinném. Nem ignorálom ezeket a dolgokat, csak nem fogok olyan embereket sajnálni, akik hülyék. És nem fogok olyan nőket irigyelni, akik felszínesek és pénzért vannak együtt az öreg milliárdos párjukkal. Nagyon érdekes vagyok.

2021. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!