Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolathoz való egyedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolathoz való egyedi viszonyulásomról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Először úgy gondoltam, hogy addig biztosan nem akarok kapcsolatot, ameddig nincs meg a diplomám. Utána úgy,hogy addig nem kell senki, ameddig nem értem el egy stabil egzisztenciát, megfelelő életszínvonalat. Itt vagyok pár hét múlva 28 évesen, olyan állással, autóval és lakással, amire mindig is vágytam. Önállóan értem el mindent nagyon sok munkával, mostanra érzem azt, hogy nagyon szeretnék már egy kapcsolatot. Attól viszont kicsit tartok, hogy valaki csak kihasználna a javaim miatt. Az biztos, hogy az első pár találkozón, a kezdeti ismerkedős fázisban nem fogom ezt felhozni. Ami a legmegdőbbentőbb lesz sokatoknak, hogy én vagyok a nő.
2021. ápr. 17. 09:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok és szerintem nem kellene ennyire paráznod.

Természetesen vannak golddigger pasik tonnaszámra, és nálad is simán betalálhatnak, de ha elég eszed van, akkor ezeket elhajtod időben.

Ha ismerkedni kezdesz valakivel, alap, hogy az első hónapokban nem mutogatod neki a bankszámládat, meg nem ecseteled neki, hogy mennyi lóvéd van. Nincs az arcodra írva. Nem kell az anyagi hátteredről beszélni, lehet kamuzni, vagy kerülni a témát. Ha elkezd tőled szívességeket kérni, akkor nemet mondasz és kész.


Az élősködő emberek általában úgy működnek, hogy először a kezedből esznek, aztán a karodból, vagyis fokozatosan egyre többet akarnak tőled. Ennek nagyon hamar elejét tudod venni, úgy, hogy nem kap tőled az illető többet annál, amennyit ő is ad neked.


Plusz az élősködőket elsősorban egy adott embertípus vonzza be, akik általában mártírhajlamúak, vagy alacsony az önbecsülésük, vagy nulla az emberismeretük. Sok ember van, aki attól érzi magát jól, hogy valaki élősködik rajta.

2021. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem eletidegen a felfogasod. Mintha egy projekt milestonejait pipalgatnad, hogy kocsi megvan, lakas megvan, johet a ferj piapa, most pedig gyerekprojekt. Mechanikus, robotszeru, erzelemmentes. Te pont abban a hitben vagy, hogy sinen van az eleted, meg pont azt konstatalom, hogy a karriered van sinen, az eletedet meg felaldoztad erte. Ez egy tragedia. En ezen tullepek annyival, hogy je ilyen is van. Neked ez nem fog menni. 28 evesen mar van annyira szilard az ember ertekrendje, hogy minimalis valtozasokat is alig tudjon benne, rengeteg tudatossaggal es energia aran megvaltoztatni. Te senkit nem szerettel, es teged sem szerettek viszont. Jogos a felelmed, te nem fogod tudni megadni azokat az erzelmeket, amiket a ferfiak ertekelni tudnanak benned. Ezert masfajta kapcsolataid lesznek. Erdekkapcsolatok. Ha odafigyelsz, hogy ne hasznaljanak ki, akkor egyfajta riged uzleti kapcsolat. A kartyavar sorozat, ha lattad. A ferfiak a not keresik az ellenkezo nemben. Te azokat a dolgokat, amitol "no" lennel, nem elted meg az eleted folyaman. Jol erzed, hogy bajban vagy, nem veletlenul szuletett meg ez a kerdes. Gyanitom a csaladodban, anyukad haztartasbeli volt, jol meg is fizetett erte, es ezert ilyen eros benned ez az onfenntartas. Pszichologust javasolnek, de ne szamits konnyu menetre. Durvan szelsoseges iranyba hajlottal el, hosszu lesz a visszaut.
2021. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A 22-es válaszoló mindent leírt arról, amit én is gondolok.

Sokáig én is azt hittem, hogy úgy leszek, boldog, hogyha lista szerűen akarom megvalósítani a célokat és a párkeresésnél is ezt követtem. De szerencsére még időben rájöttem és beláttam (mert nagyon fontos belátni, ha hibázol), hogy ez így boldogtalansághoz fog vezetni.

Remélem átgondolod amiket a 22 es válaszoló írt.

2021. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#22A munkámban valóban voltak mérföldkövek, melyeket mindenképp el akartam, illetve el akarok még érni, a magánéletemben azonban nincs ilyen, azt leszámítva, hogy szeretnék egy társat. Nem azért, hogy például 2 év múlva esküvőt, 3 év múlva gyereket szeretnék, pusztán amiatt, mert jó lenne valakivel megosztani a jó és rossz pillanataimat, örömömet és bánatomat(barátokat, tesómat, szüleimet leszámítva). Anyukám vezetőhelyettes beosztásban, dolgozik, előttem mindig olyan példa volt, hogy tanulással, kitartással és szorgalommal sokra vihetem az életben. Nem bánom, soha nem is fogom, hogy először a karrieremre fókuszáltam, fordítva nem lett volna megvalósítható vagy csak jóval nehezebben.
2021. ápr. 17. 13:29
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem bánod,akkor nincs is miről beszélni.

Keress egy hozzád hasonló korú szabad ,független ferfit,aki gyereket vállal rövid időn belül,és kész.

Problem solved.

2021. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felrement a tippem. A lenyeg ettol nem valtozik. Az ember nem egy gep, hogy erzelmek nelkul leelt X ev utan fogja a kell egy tars kapcsolatot es off-rol on-ra allitja. Ettol nem valtozik semmi. Hol vannak az evtizede elnyomott erzelmek? Joforman analfabeta vagy ezen a teruleten, egy buraban nottel fel, amit te raktal magadra. Vannak ferfiak is, akik ugyanettol szenvednek. Ilyen idos korban, egy komoly kapcsolathoz mar elvarja a masik fel is legyen korabbi komoly kapcsolatod. Az jo anyagi helyzet gondtalanabba teszi az eletet, nem boldogabba. Te meg csak most kezded ezt kapisgalni. Nekem is van boven penzem, de en latom azt is, hogy nem lehet mindent megvenni penzert. De tovabbra is Mondom, hogy a kerdes nem veletlenul szuletett meg. Olvasd vissza, mit irtal ki. En nem latom egyaltalan benne azt a pozitivitast, amivel megprobalod magad is becsapni. Minden csak a penzrol meg a karrieredrol szol neked. Nem is annyira egyedi, mint gondolod. Szerintem az eleted sem az a bizonyos arany kozeput, amit preferalni szoktak, nem veletlenul.Ettol fuggetlenul meg az is lehet, hogy megtalalod a magad szerencsejet, boldogsagat, ha eleg kitarto vagy. Semmi sem lehetetlen. Csak szerintem nehez utat valasztottal, nem mondanam kovetendonek.
2021. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!