Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolathoz való egyedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolathoz való egyedi viszonyulásomról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Először úgy gondoltam, hogy addig biztosan nem akarok kapcsolatot, ameddig nincs meg a diplomám. Utána úgy,hogy addig nem kell senki, ameddig nem értem el egy stabil egzisztenciát, megfelelő életszínvonalat. Itt vagyok pár hét múlva 28 évesen, olyan állással, autóval és lakással, amire mindig is vágytam. Önállóan értem el mindent nagyon sok munkával, mostanra érzem azt, hogy nagyon szeretnék már egy kapcsolatot. Attól viszont kicsit tartok, hogy valaki csak kihasználna a javaim miatt. Az biztos, hogy az első pár találkozón, a kezdeti ismerkedős fázisban nem fogom ezt felhozni. Ami a legmegdőbbentőbb lesz sokatoknak, hogy én vagyok a nő.
2021. ápr. 17. 09:25
A kérdező szavazást indított:
egziszrncia
párkapcsolat
14 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A szavazást véletlen tettem be kulcsszavak helyett, hagyjátok figyelmen kívül!
2021. ápr. 17. 09:26
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Eddig burokban éltél kérdező?
2021. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó mondatod tényleg megdöbbentett. Én se hánynám az ember szemére ezeket, majd a 3.-4. találkozón, ha lesz olyan. Addigra úgyis kialakul egy benyomás, ha komolyan meg szeretne ismerni nem lesznek ezek fontosak neki, ha meg nem akart, akkor ezek miatt se akarjon. :)

Sok sikert!

2021. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%

"pár hét múlva 28 évesen, olyan állással, autóval és lakással, amire mindig is vágytam." vs. "Attól viszont kicsit tartok, hogy valaki csak kihasználna a javaim miatt."


Rosszlányok/Onlyfans szagot érzek...😃

2021. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Van még olyan kullancs, aki élősködne manapság a barátnőjén?

Elég érdekes észrevételeid lehetnek a férfi nemről, gyakorlatilag a férfiak nagy része letojja, milye van a barátnőjének(én legalábbis).

2021. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2 Eddig teljes mértékben a munkámra és a karrieremre koncentráltam.

#4 Egyik sem, rosszul gondolod. Tisztességes úton szereztem mindenem, a felsoroltakat nem tekintem annak.

2021. ápr. 17. 09:34
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Hát..

Valszeg csak magadnál csorobb passikkal tudsz megismerkedni.


Mond azt hogy othon laksz ami igaz csak nem jön le bellölle hogy tiéd a ház.

2021. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Ebben az esetben viszont valami elcseszett művészlélek vagy félautista szakbarbár lehetsz.


Gyakran megfeledkezem arról, hogy a sikerek eléréséhez nem feltétlenül szükséges a széles látókör és a gondolkodási képesség. Mindazonáltal (bár a lakást nem írtad, hogy hol, de feltételezésem szerint Budapest és vonzáskörzete, illetve mivel nő vagy, megkockáztatom, az autó sem BMW M4 vagy Tesla, hanem akár egy kisebb, pár milliós cuki, csajos valami), ezért ez az egész 28 éves korodra elég valószínűtlen szülői segítség és hátszél nélkül.


Csak sima általános iskolás matematikai alapműveletekkel számolva mondjuk 18 éves korodtól dolgozol és a fogadhoz vered a garast, keresel mondjuk 150 ezret mamahotelben és nem kell fizetni semmit, így 100-120 körül le tudsz rakni.


10 év alatt jön össze kevesebb, mint 15 millió, amiből egy lakás nem jön ki, nemhogy még kocsi is.


Inflációval szándékosan nem számoltam, 10 éve a fizetések is alacsonyabbak voltak, illetve a diplomád miatt tanulás mellett nehezebb jól fizető állást találni, továbbá bőségesen rászámoltam és megszakítás nélkül 10x12 hónap jövedelemmel számoltam, így összegnél vagyunk saccperkábé akkor is, ha valójában később már 300 nettót kikaptál, de volt több hónapnyi inaktivitásod.


Ennél pedig még akkor is többet kellett költened, ha valami nagyon olcsó, 20 ezres kollégiumi szobát béreltél és a szüleid 0 forinttal támogattak, maximum néha náluk ebédeltél.


Tehát akkor vagy azt ne mondd, hogy önállóan, mert nem fedi a valóságot, vagy az az álomlakás valami 15 négyzetméteres galériás árveréses a fejlődő dzsumbujban, az álomkocsi meg valami 1-2 milliós használt fos. Ez utóbbi esetben is lehetsz rá büszke (főleg, hogy ezt elérhetted tényleg saját erőből még akár árván is), de akkor vagy ne így add elő, hogy álomlakás, álomkocsi, vagy az "önállóan"-t definiáld kicsit át.


Mert ennyi erővel Csányi Sándor meg Mészáros Lőrinc gyerekei is önállóan végezték el az egyetemet, önállóan tanultak rá és írták meg a ZH-t és önállóan küldték el az emailt vagy mentek be a haverhoz állásinterjúra, aki megkínálta őket az önállóan elért diplomájuk miatt egy jó pozícióval. Ahol önállóan kell helyt állniuk 9-től 5-ig. Úgyhogy remélem érthető, hol a hiba a megfogalmazásodban.


És egy átlag magyar nem fog ennyit elemezni, mint én, hanem vagy rávágja, hogy burzsujgechi vagy, alád tették.

2021. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
5-os: Van.. Rajtam is nagyon sok férfi próbál élősködni ilyen téren. Megveszem neki az ajándékot, az apróságot amit szeretne, és elszáll velük a ló, olyanokat kérnek, és komoly szándékkal, hogy a hajam kitepem! És van barátnőm, akihez odakoltozott a pasi, előtte persze dolgozott, minden rendben volt. Elvesztette az állását, és onnantól kezdve ott élt a barátnőjénél, nem volt hajlandó munkát keresni, dolgozni menni, hanem élvezte, hogy a barátnő eltartja. Rengeteg ilyen van, szerintem tök jogos a félelem ez miatt.
2021. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én becsüllek, amiért ilyen vagy, de nagyon fiatal lennék hozzád. Keress hasonlót a korosztályodban, aki a saját lábán áll, és látod rajta hogy megbecsül.😌
2021. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!