Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/916 anonim ***** válasza:
98%
40-es, feltételezem az ingyen lyuk + házi cseléd üzemmódra gondol, mikor nőt követelőzik. :D
2021. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/916 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, az van, hogy:

1. Ahogy már előttem is írták, kb ugyanannyi férfi van párkapcsolatban, mint nő. (most a szeretőzést hagyjuk, ez más téma)

2. Ha szétnézel bármilyen óvoda, iskola környékén, máris látod milyen átlagos van akár azalatti pasiknak van felesége, családja.

3. Az, hogy engem többen dugnának, mint téged, nem előny mert én komoly kapcsolatot szeretnék egy hozzám illő partnerrel,az pedig ritka, mint a fehér holló és akkor sem biztos, hogy fizikailag vonzódunk egymáshoz

4. Nő vagyok és utasított már átlagos férfi vissza azért mert nem tartott elég vonzónak. Annyit keresett, mint én (kb 250 e) egy 20 éves suzukival járt, alacsony volt és vékony. Mégis én voltam oda érte és nem fordítva. Az, hogy a társkeresőn harminc kanos pasi rám ír, nem jelent semmit.

5. Ha nem tudok valakihez vonzódni, nem lehetek vele párkapcsolatban. Szerencsére, jogom van egyedül felfordulni, ha úgy gondolom. Te miért nem élsz ezzel a jogoddal?

2021. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/916 A kérdező kommentje:
37: Ott a pont. Végre valaki nem tagadja le az egyértelmű valóságot.
2021. ápr. 14. 14:49
 44/916 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ha nincs időd írogatni (hiszen azt válaszoltad, túl hosszú lenne megindokolni a matematikai paradoxont, amit felvázoltunk) akkor hogyhogy mégis visszatértél? Ha már van szabadidőd, kifejtenéd az anomáliát? Tűkön ülve várjuk! :)
2021. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/916 anonim ***** válasza:
98%
Te nem tudsz észérvekre reagálni mert nincs eszed. Gyorsan lelkendezel egyet a másik lelkisérült nyomorék véleményén, aztán megnyugszol, hogy lám lám, van még valaki aki látja az igazságot. Közben meg az van, hogy te sem szeretnél párkapcsolatban lenni egy 120 kilós, fogatlan, rövid hajú donna tonnával, mert fel sem állna rá. Tehát hazudtál, amikor azt mondtad, hogy nem kell a szikra a párkapcsolathoz.
2021. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/916 A kérdező kommentje:

Ezzel a kérdéssel a lehetséges megoldásokról szerettem volna egy vitát indítani az egyenlőségért harcoló másik oldallal.


Nem az volt a célom, hogy megcáfoljam a laposföld pártiakat (Kb velük vagytok egy szinten).

2021. ápr. 14. 14:57
 47/916 anonim ***** válasza:
99%

Ha ugyanannyi férfi és ugyanannyi nő van heteroszexuális párkapcsolatban, akkor hogy lehetne kevesebb férfi heteroszexuális párkapcsolatban, mint nő?

Ez miért laposföld?

2021. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/916 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kérdező, érdekelne minket is, hogy szerinted milyen megoldásokat lehetne találni a problémádra
2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/916 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mondjad, szerinted mi a megoldás!
2021. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/916 anonim ***** válasza:
98%
Ha lehetséges megoldásokról szeretnél beszélgetni, akkor legalább egyet mondj. Nem annak a dolga megoldást keresni, aki a problémát se érti vagy nem ért vele egyet.
2021. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!