Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/916 anonim ***** válasza:
99%
"A feministáknak biztos van valami terve erre is" én (feministaként) nem értem egészen az általad vázolt problémát, te nyilván igen, ezért gondoltam, hogy ötleted is van rá. Nem tudom, mit értesz párkapcsolati piaci előny alatt. Ha a hetero monogám kapcsolatokat nézzük, egyszerű tény, hogy ugyanannyi nő van kapcsolatban, mint férfi. A nemek aránya többé-kevésbé egyenlő.
2021. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/916 anonim ***** válasza:
99%
Ma is tanultam valami újat, miszerint egy kapcsolathoz nem kell a szikra. Akkor álljon le a nő bárkivel, ha tetszik neki az illető, ha nem, ha felkeltette az érdeklődését, ha nem. Értem. Hát bocsánat de én olyan férjet kerestem, akivel megvan a szikra, nem pedig olyat, akivel lakótársként tudnék csak együtt működni.
2021. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/916 anonim ***** válasza:
97%
Miért is kéne leállnom olyannal, aki nem vonzó, amikor találok olyat, aki vonzó? Mindjárt dobom is a barátomat, mert találok helyette utálatos, számomra nem vonzó pasikat is, akik unalmasnak tartják a hobbijaimat.
2021. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/916 anonim ***** válasza:
96%
A férfinak van joga külső alapján választani de a nőnek nincs magyarul. Vagy te mindenkit is pozitívnak ítélsz meg tinderen és mindenkinek esélyt adsz?
2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/916 anonim ***** válasza:
96%

Ha csinálnánk valamit ezzel a dating pool baromsággal, és kényszerítenénk a nőket, hogy legyenek olyan emberekkel mint te, akkor sem lenne részed szeretetben, mert az ilyesmit nem lehet kierőszakolni. Ha minden szerethetetlen incel mellé raknának egy nőt, ahogy az elborult kis agyadban gondolom kigondoltad, akkor a nők feléd mutatott közönye átváltozna gyűlöletté.


A női kvótáról meg kussoljatok már, mert nekem ég a képem helyettetek miatta.

2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/916 anonim ***** válasza:
93%

Hűha. Tehát, mikor kiderül, hogy az elméleted hibás az a visszavágásod "ez hosszú"? Igazán elegáns, ám máris rámutat arra, hogy frusztrált és ostoba vagy, aki még véletlen sem szeretne szembesülni a hibáival, ezért másokra hárítja azt. Pedig akármilyen hihetetlennek tűnik a felső 10% dolog nem létezik, ugyanis bőven vannak átlagos pasik is kapcsolatban. :D

Tudod, hogy ki marad alul? Aki nem tesz semmit, rinyál és toporzékol, mint egy gyerek. Fejlődni, cselekedni nem akar csak a jussát követeli. Úgyhogy tényleg őszintén ajánlom, hogy keress fel egy szakembert, mert így egy életre magadra maradsz a tévhiteddel, hogy a nőkkel (mint homogén halmaz, bár ezt nem is értem teljesen, hiszen ilyen nincsen, mindegy) van egyedül gond.

2021. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/916 anonim ***** válasza:
8%
Ha az élet bizonyos területein, például a pénzhezjutás területén óriási hátrányban vannak a gyenge fizikai és a gyenge értelmi képességeik miatt akkor megy az óbégatás és a vonyítás az egyenlőségért, de ha az élet más területein, például a szexhez jutás területén óriási fölényben vannak, akkor azt görény módon letagadják, elbagatelizálják és arrogáns pofával aztmondják ezek a kis egyenlőségpárti tündérkék hogy a párkapcsolat az nem alapvető jog. Ilyen alapon a béták adójának a nőkre költése, a bepofátlankodás az egyetemekre, a bepofátlankodás a munkahelyekre, a nőpárti média, a nőpárti törvények, a nőpárti bíróságok sem azok. Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.
2021. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/916 anonim ***** válasza:
96%

#37

Nőpárti törvények? Felsorolnád őket?

2021. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/916 anonim ***** válasza:
98%
Azért jó sz.r lehet hogy ennyire utáltok mindenkit és mindent ami a nőhöz köthető mégis itt rinyáltok, mert nem jut nektek lyuk 😂
2021. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/916 anonim ***** válasza:
98%
Aki megveti a nőket és nem tartja egyenrangúnak őket, az miért akar tőlük bármit is? :D
2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!