Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/916 anonim ***** válasza:
99%

"Nőként ehhez képest a Tinderen 5 perc alatt lehet találni hosszú távra minőségi férfit"


Áruld el ehhez a cheat code-ot, mert belsőre minőségi férfi szintén csak 10% van.

2021. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/916 A kérdező kommentje:
A problématagadókkal fölösleges foglalkozni. Én is írhatnám, hogy lapos a föld.
2021. ápr. 14. 13:01
 13/916 anonim ***** válasza:
97%
Szóval? Ha ugyanannyi férfi és ugyanannyi nő van heteroszexuális párkapcsolatban, akkor hogy lehetne kevesebb férfi heteroszexuális párkapcsolatban, mint nő?
2021. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/916 anonim ***** válasza:
99%
Összezavarod a racionalitással.
2021. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/916 A kérdező kommentje:

11: Cheat code:


1. Ne csak a jó pasikat húzd jobbra. A jó kapcsolathoz nem kell a "szikra". A "szikrát" a férfiak kinézetben felső 10% -ánál érzed, akik meg fognak csalni.

2. Akinek instája van sok követővel, kiterjedt szociálos hálóval, az valószínüleg sok nő közül válogat. Meg fog csalni.

2. Ne húzzál jobbra senkit se, aki profi képeket tölt fel. Ezeket az embereket már "megrontotta" a valóság. Húzd jobbra azt, aki egy sima selfie -r tölt fel.

3. Nem, 25 évesen nem lesz valaki bankigazgató. Húzd jobbra a raktárost. Jó partnered lesz és lehet az egyetemet is el fogja végezni miattad, ha látja, hogy van értelme.

2021. ápr. 14. 13:09
 16/916 anonim ***** válasza:
97%
Ne Tinder-ről nyerjetek tapasztalatot, hanem a való életből (kinti világból)..vagy jaaaa az már nehezebb, mert egy nőt se mertek leszólítani.
2021. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/916 anonim ***** válasza:
99%

Te ugye még általános iskolába jársz? Mert már ott előkerül a matematika, amihez te láthatólag nem értesz. Ha nő-férfi van kapcsolatban, akkor megközelítőleg azonos számú férfinek van kapcsolata, mint nőnek, tehát brutális különbség nem lehetséges. (Most ide vettem, hogy léteznek szerető viszonyok is.)

Szóval szerintem keress fel egy pszichológust meg egy jó tanárt, mert vannak gondok a toronyban! :)

2021. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/916 anonim ***** válasza:
99%
Szóval aki helyes, az megcsal. Ez a férfi megfelelője a "csontokkal csak kutyák játszanak" önnyugtató szövegnek?
2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/916 anonim ***** válasza:
97%

#17

Nyugi, neked se fog reagálni, nekem se volt hajlandó válaszolni erre, pedig már háromszor kérdeztem rá, hogy neki hogy jön ki a matek. Valahogy átsiklott felette szegény, gondolom. :)

2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/916 anonim ***** válasza:
97%
Nekem kell a szikra. Ha nincs, semmi nincs. Szikra nélkül egy kapcsolat csak egy gazdasági együttműködés eltűrt szexszel.
2021. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!