Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/916 anonim ***** válasza:
96%
A bevándorló nők nagy része nem független, a férjük, fiuk után jönnek. Azokban az országokban 20 évesen már minden nő asszony,mert férjhez adják. Független, egyedülálló nők ritkán lesznek bevándorlók,mert az ilyen országokban ha nem férjezett, akkor megerőszakolják, megölik, vagy nem is kaphat útlevelet apja, férje engedélye nélkül.
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/916 anonim ***** válasza:
97%

Egyebként milyen egyetemi nő kvótáról beszelsz???

Nekem Nőként ugyanannyi pontot kellett megszereznem a BGF.re mint a férfi szaktarsaimnak!


Egyebként, ha kaphatok normális, intelligens, sikeres, jól kereső, jól kinéző férfit, miért válasszalak téged? Egyetlen indokot mondj! Egyetlen egyet!!!!

Es milyen alapon vennéd el a választás jogát a Nőtől?

2021. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/916 anonim ***** válasza:
99%

De erről beszélsz. Olyan sincs, te nyomorék, hogy ha szerelemből házasodunk, akkor mindig baszni kell, mert az nemi erőszak.


Ezt kéne a beteg agyadnak felfognia.


A poén ebben az, hogy vagy hagyod, hogy anyádat erőszakolgassák, vagy egy idő után besegítesz neki, hogy fizesse a nemi erőszak védelmi pénzt.

2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/916 anonim ***** válasza:
97%

Dr. Rappant György pszichiáter

Székesfehérvár


Ajánlom!


Nekem sokat segitett amikor kiléptem egy 9 éves kapcsolatból.

2021. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/916 A kérdező kommentje:

94:


1. Csinálj egy Tinder profilt fiúként.

2. Csinálj egy Tinder profilt lányként.

3. Ha még mindig nem érted miről beszélek, keress pszichiátert te.

2021. ápr. 14. 16:57
 96/916 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ez a kérdés egyben egy válasz itt valamelyik érvre szerintem.

2021. ápr. 14. 16:58
 97/916 anonim ***** válasza:
92%

95


Ne a Tinder-el gyere baszki, az csak egy online felület...persze aki csak ott mer nőkhőz közeledni, attól ne várjunk túl sok élettapasztalatot ilyen téren...

2021. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/916 anonim ***** válasza:
98%

Kit érdekel a kérdés baszki. Én is elítélem azokat, akik csalnak, de nem akarnám, hogy államilag szabályozzák őket. Sőt, csak rosszabb lenne. Mert úgy is lenne csalás. És mindegy, mit tiltanak, akkor majd titokban csinálják. Szesztilalom, abortusz?


Nem hiszem el, hogy elhiszed, hogy ez működne. Hozzád adnának valami Arankát, akire nem áll fel, akik meg csókosok, azoknak ugyanúgy háreme lenne.

2021. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/916 anonim ***** válasza:
98%

95.

Ott ismerkedtem meg a volegenyemmel.

Na most, ő férfi....és - tádááám. talált Nőt. (Engem)

2021. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/916 anonim ***** válasza:
98%
Szóval az ország építsen fel egy nem elnyomó diktatúrát csak azért, hogy te megtudj kefélni valakit végre?
2021. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!