Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/916 anonim ***** válasza:
98%
111: Ez pont nem olyan. A te rendszer szintű megoldásoddal az a probléma, hogy a nőket akarod hátrányos helyzetbe hozni vele. Társadalmi szinten semmivel sem lennénk előrébb. A probléma nem kizárólag az, hogy a férfiak nehezen találnak párt maguknak, hanem a nők is nehezen találnak. A világ nem a Tinder. Olyan megoldás kell a jelenlegi létező problémára, ami mindkét nemnek segíthet.
2021. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/916 A kérdező kommentje:
118: Egyébként minden eddiginél kevesebb gyerek született idén Amerikában.
2021. ápr. 14. 18:40
 123/916 anonim ***** válasza:
91%

122.

És ez a Nől hibája????

Talán meg kéne teremteni a feltételeket.

Csoró pasinak én se szülnék

2021. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/916 anonim ***** válasza:
98%
123-as, szerinte mindenért a nő a hibás. Látod, mennyi elvárása van és cserébe semmit sem ad a fantasztikus személyiségén kívül. 😂😂
2021. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/916 anonim ***** válasza:
94%
Személyisege mindenkinek van. A jól kereső IT mérnöknek is! Inkább őt valasztom, mint a luzer kerdezőt
2021. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/916 anonim ***** válasza:
98%

"fejleszd a belsődet":



"Ugye ezt nem írtad komolyan.?"


De. Komolyan irtam!

.......tudod mi az ijesztő? Hogy meg se fordul abban az ostoba fejedben, hogy esetleg neked kell valtoztatni, es nem a világnak...meg nem a Nőket kéne szexrabszolgaságba taszitani.

2021. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/916 A kérdező kommentje:

123: Ebben az egészben a technológia hibás. Egyébként az én hibám a wage gap a munkahelyen? Nyilván nem, de a női kvótát meg fogom érezni negatívan. A feminizmus nem azért vesz el valakitől és ad másnak, mert az egyenlőtlenség valamelyik fél hibája lenne, hamem azért mert az egyenlő társadalom jobb és boldogabb benne mindenki.


Igazából tudok venni drága kocsit is, ha nektek ez kell(de nem, mivel nektek Chad kell). Nyilván én inkább annak a híve voltam eddig, hogy a nő és a férfi együtt felépítik a jövőjüket.

2021. ápr. 14. 18:53
 128/916 A kérdező kommentje:

"a Nőket kéne szexrabszolgaságba taszitani.":


Ezt nem mondtam. Egy nő szabadon dolgothat, legyen karrierista, csak akkor fizessen több adót, mivel élvezni fogja a szingliségből adódó előnyöket (Onlyfans, instagram simping, ingyen vacsora tinderről).


Még egyszer leírom, hogy én a párkapcsolati piacot akarom helyre tenni, nem a nőket szexre kényszeríteni.

2021. ápr. 14. 18:55
 129/916 anonim ***** válasza:
98%
Mégis törvényt írnál arra, hogy egy migráns nőt kényszerítsenek melléd, kötelező kufircokkal. Hol van itt a közös jövő felépítés akkor? Sehol.
2021. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/916 anonim ***** válasza:
95%

De most te úgy csinálsz, mintha minden nő instából meg onlyfansból keresné a pénzt. Akik igen, azok olyanok is. Tökéletes alkat, magas igényekkel stb.

Lehet nem ilyen nőket kéne üldöznöd egyébként.

Másrészt, ha valaki olyan idióta hogy pénzt küld egy nőnek azért, hogy mutogassa magát most arról is miért a nő tehet?

2021. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!