Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/916 A kérdező kommentje:

Egyébként lehet hülyeségeket írtam, amit mondtam, vitatémaként tettem ide, én se gondolkoztam rajta sokat.


Viszont valamilyen politikai megoldás kell. A megcsalást azért büjtetném, hogy ne alakuljon ki olyan rendszer, ami most is van, hogy a nők csak a felső 10% -al szexelnek.


99: Nőként te megteheted, mivel nőként könnyű.

2021. ápr. 14. 17:20
 102/916 anonim ***** válasza:
96%

És mi lenne, ha inkább az agyaddal kezdenél valamit? A nők baromira nem csak a 10%-kal szexelnek. :D Vagy akkor biztos itt mindenki csak hallucinálja közösen a csomó full átlagos párt.

Egyébként az én párom is átlagos, nem is keres milliókat, mivel egyetemisták vagyunk. És valszeg sosem élünk luxusban, de nem is baj.

Tényleg jót tenne, ha ebből kiindulva kimásznál a gép elől és sétálnál egyet, mert nagyon nem a realitások talaján mozogsz...

2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/916 A kérdező kommentje:

100: Kefélni tudok prostikkal most is, meg a Fülöp Szigeteken is volt 30 matchem (tehát nem én vagyok csúnya, hanem a piaccal van a gond).


Nekem hosszú távú, két ember között (Nem egy ember meg egy ritka unikornis között) létrejövő hosszú távú párkapcsolat kell potenciálisan családalapítással.

2021. ápr. 14. 17:23
 104/916 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kefélj a prostijaiddal és ne ide irkáld a f*szságaidat! Köszi. :D
2021. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/916 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem te azt szeretnéd, hogy sétálsz az utcán, jön veled szembe Zimány Linda, te rámutatsz, rákiabálsz, hogy "TE VAGY A CSAJOM!"

Linda erre csak beleegyezően, sőt meghatódva, öröm könnyekkel az arcán megy majd utánad. A neve onnantól kezdve nem Linda, hanem egész egyszerűen csak Kusss. Akkor, annyiszor és úgy dugod meg ahogy NEKED a jó, mit sem törődve azzal, hogy ő akarja-e vagy neki jó-e. Kiszolgál, főz, mos, takarít, mindezt persze szexi jelmezben, mert ez neked jár alanyi jogon mert te vagy a FÉRFI, csupa nagy betűvel, ő meg csak egy semmirekellő nőszemély aki érezze magát megtisztelve attól, hogy belé törlöd a farkad.


Kicsit olyan ez, mint abba a vígjátékba.

- Van barátnőd?

- Nincs.

- MOSMÁÁÁ VAN!

2021. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/916 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell politikai megoldás. Mert az egyén szabadsága szent. Nem mondhatják meg, hogy milyen zenét szeress, milyen kaját érezz finomnak, és azt sem szabályozhatják, hogy neked jusson pina.


Az nem mentség, hogy nem gondolkodtál, sőt, a szabad asszociációból kiindulva ha az első, gondolkodás nélküli ötleted a nemi erőszak és a kényszerítés, akkor veled van gáz. Nekem előbb jutna eszembe, hogy legyen ingyenes a konditerem, olcsóbb az egészséges kaja, a tanfolyamok. De még ez sem igazságos, mert egy alma nem jár ingyen, nemhogy egy másik ember.

2021. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/916 anonim ***** válasza:
99%
Én valami olyasmit tudnék elképzelni, hogy ingyenes segítséget kaphatnának szakemberektől azok, akik régóta nem találnak párt, vagy akik igénylig. Például akár pszichológusok is foglalkozhatnának velük. Hogy ne fizetős társkereső oldalakon lehessen csak ismerkedni, ami tényleg csak a lehúzásról szól.
2021. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/916 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy te mit tudnál nyújtani cserébe? Luxus körülményeket? Igazán érdekel, hogy te mit tudnál adni a másiknak a farkadon kívül.
2021. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/916 anonim ***** válasza:
95%

#101


De egy FÉRFIVEL!!!!!!

Tehát akkor ferfiként TALÁLT nőt a tinderen b...meg

2021. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/916 A kérdező kommentje:
108: A személyiségemet. Bár külsőleg nem vagyok szép, de belül nagyon rendes vagyok.
2021. ápr. 14. 18:10
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!