Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye egy nő, egy 30-as férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy nő, egy 30-as férfira rá sem néz, ha csak albérletben él és nincs saját lakása. De hogyan juthat egy pasi manapság egyedül, segítség nélkül, átlagfizetéssel lakáshoz? Sehogy. Akkor kuka a férfiak java?

Figyelt kérdés
Én vidéken él kisvárosban, itt szerencsére emberi mércével is felfogható árak vannak, használt szép kis panellakást már 14-16 millióért lehet venni. Én is ilyet vettem 34 évesen, 8 millió önerővel+8 m hitel. Lett is hamar párom, nem anyámhoz kellett felvinnem őket. De hogyan jut egy pesti lakáshoz, amikor pl ez a 16 millió ott minimum 35 vagy inkább 40 millióba kerül? Nem mindenkinek van pl 32 évesen 10 millió önereje, hogy egy 40 milliós lakás beugróját lecsengesse...Persze ha nettó 450 ezres mérnök vagy, akkor elnézik neked ha 40 évesen is lakást bérelsz, de azért nem minden nő ennyire ehyüttérző. Pláne ha ő lakást örökölt (ami ugye öngól, mert nem ő dolgozott meg érte, de akkor is van neki), amit úgy vesz akkor is, hogy neki van, a másiknak meg nincs...
2021. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 31/31 Miss Endzsi ***** válasza:
Gondoltam, hogy negatívan fogsz belelátni, de egy otthont a legtöbb esetben a nő tesz harmónikussá. Most egy albérletbe nem tudsz úgy befészkelődni, mert bármikor eladhatják.
2021. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!