Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye egy nő, egy 30-as férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy nő, egy 30-as férfira rá sem néz, ha csak albérletben él és nincs saját lakása. De hogyan juthat egy pasi manapság egyedül, segítség nélkül, átlagfizetéssel lakáshoz? Sehogy. Akkor kuka a férfiak java?

Figyelt kérdés
Én vidéken él kisvárosban, itt szerencsére emberi mércével is felfogható árak vannak, használt szép kis panellakást már 14-16 millióért lehet venni. Én is ilyet vettem 34 évesen, 8 millió önerővel+8 m hitel. Lett is hamar párom, nem anyámhoz kellett felvinnem őket. De hogyan jut egy pesti lakáshoz, amikor pl ez a 16 millió ott minimum 35 vagy inkább 40 millióba kerül? Nem mindenkinek van pl 32 évesen 10 millió önereje, hogy egy 40 milliós lakás beugróját lecsengesse...Persze ha nettó 450 ezres mérnök vagy, akkor elnézik neked ha 40 évesen is lakást bérelsz, de azért nem minden nő ennyire ehyüttérző. Pláne ha ő lakást örökölt (ami ugye öngól, mert nem ő dolgozott meg érte, de akkor is van neki), amit úgy vesz akkor is, hogy neki van, a másiknak meg nincs...
2021. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
5 év államigazgatási egyetem van mögöttem, tanultam. Az más kérdés, hogy a bérezés egy vicc, de nem lehet mindneki mérnök. Ha egy nő nem fogad el így, akkor az az ő hibája. Előző. Igen, bennem van a tüske, mert régen sok nő utasított el amiatt, hogy anyámmal éltem (persze ezt így nem mondták ki, csak szépen eltűntek menet közben, vagy rögtön tali előtt).
2021. ápr. 7. 16:02
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
igen, csakis azoknak a ferfiaknak van baratnojuk, akiknek sajat lakasuk van. olyan ferfi nem letezik, aki alberletbe el es van baratnoje vagy felesege, egyetlen ilyet sem tudnek felsorolni, az osszes alberletben elo ferfi ismerosom egyedul sir a sarokban.. olyan meg nem letezik, hogy egy ferfi orokol, orokolni csak es kizarolag a nok orokolnek, hogy aztan jol lenezhessek szegeny ferfiakat.
2021. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Pár év külföld.


Szivi!

2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek nincs saját lakása, 30 fölötti. Mindketten közös albiba lakunk.


Nekem természetes, hogy 30 körül annak van lakása, aki

1. 20 éves korától gyűjtött rá, és vagy sokadmagával lakott együtt albiba vagy otthon. 30-ra össze lehet kaparni egy garzonra valót (vidék)

2. örökölt

3. külföldön szedte össze a pénzt.

4. párkapcsolatba babaváró, csók stb segítséggel.


A többi ismerősömnek nincs saját lakása. Úgyhogy nekem az az extrém ha itt (vidéken) valakinek van saját kecója. Ennek ellenére mindenkinek (1 srácot leszámítva) mindenkinek van barátnője/mennyasszonya/felesége albiban is. Nálunk ez normális.

2021. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"ritka mint a fehér holló az a hölgy, aki nem azt nézi, hogy mivel foglalkozol ennyi évesen, mennyi perspektíva van benned"


Én nem vagyok anyagias és kifejezetten nem vonzanak a karrierista emberek. Ettől függetlenül engem is érdekel, mivel foglalkozik az illető és mik a kilátásai, céljai a jövőre nézve - ez nem tudom, miért baj, szerintem ez a természetes, ha komoly kapcsolatot keres az ember.


A kérdésre válaszolva, az, hogy nincs saját lakása, számomra nem hátrány, HA azt látom rajta, hogy amúgy normális hozzáállású, szorgalmas stb, szóval lehet vele tervezni.


Az, hogy milyen nehéz önerőből saját lakáshoz jutni, az meg társkereséstől függetlenül komoly probléma, de az más téma.

2021. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%

#13

Pontosan


#11

Mikor ezt az egyetemet valasztottad, akkor nem tudtad, hogy a "fizetésed egy vicc" lesz?


"Ha egy nő nem fogad el így, akkor az az ő hibája."

Nem. 😂 Engem Nőként baromira nem érdekel, (akármilyen indokbol is, nincs lakása, rosszul keres stb.) hogy egy számomra érdektelen férfi mit csinál...kellek e neki...mivel NEKEM nem kell...

2021. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mit írunk, feleslegesnek is érzem hogy válaszoljak, de mégis. Amikor összejöttem a férjemmel, fogalmam nem volt, hol lakiik. Ismerkedős fázisban nem jött ez szóba. Mint kiderült albérletben, lakótárssal. Én pedig még a szüleimnél + kollégiumban. Na, hát innen indultunk és egészen tavaly év végéig laktunk albérletben (nyilván már együtt). Tavaly év végén - tehát a kapcsolatunk kezdetétől számítva 7 év - tudtunk venni saját házat. Engem nem zavart az albérlet, se az amikor lakótárssal lakott, se később mikor már együtt laktunk. A lakás viszonylag nagy volt, lakótárssal is egyedül a konyha és a fürdő használat volt kicsit kényelmetlen, mert fürdőből csak egy volt a lakásban. De meg tudtuk oldani, plusz amikor én mentem látogatóba, arra a pár napra a lakótárs mindig megoldotta máshol a lakhatását hogy ne zavarjon. Nem mi kértük erre, ő magától tette.
2021. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem, hogy 28 volt akkor a férjem, tehát közel a 30-hoz. Én csak 22 voltam, tehát nekem tényleg nem volt semmim, eszembe nem jutott volna elvárni tőle lakást meg mindent.
2021. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
zárjuk annyival h neked magad miatt nincs és nem is lesz nőd, nem kell külső okokra tolni a felelősséget.
2021. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit írunk, úgyis ezredjére is fel fogja tenni a kérdést, néha átköltve, hogy a nőket csak wellnesz érdekli, meg trópusokon nyaralás.

Nem érdekli mit írnak a nők. "Ugye egy nő" A saját anyja is nő, de hát biztosan az is egy pénzéhes lotyesz volt, ugye kérdező? Komolyan mondom amikor ezeket a kérdéseket olvasom, színtiszta undort érzek, mert egy nyavalygó mamapicifiát látok, aki csak filmekben látott nőt és abból alkot egy ellenségképet.

2021. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!