Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye egy nő, egy 30-as férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy nő, egy 30-as férfira rá sem néz, ha csak albérletben él és nincs saját lakása. De hogyan juthat egy pasi manapság egyedül, segítség nélkül, átlagfizetéssel lakáshoz? Sehogy. Akkor kuka a férfiak java?

Figyelt kérdés
Én vidéken él kisvárosban, itt szerencsére emberi mércével is felfogható árak vannak, használt szép kis panellakást már 14-16 millióért lehet venni. Én is ilyet vettem 34 évesen, 8 millió önerővel+8 m hitel. Lett is hamar párom, nem anyámhoz kellett felvinnem őket. De hogyan jut egy pesti lakáshoz, amikor pl ez a 16 millió ott minimum 35 vagy inkább 40 millióba kerül? Nem mindenkinek van pl 32 évesen 10 millió önereje, hogy egy 40 milliós lakás beugróját lecsengesse...Persze ha nettó 450 ezres mérnök vagy, akkor elnézik neked ha 40 évesen is lakást bérelsz, de azért nem minden nő ennyire ehyüttérző. Pláne ha ő lakást örökölt (ami ugye öngól, mert nem ő dolgozott meg érte, de akkor is van neki), amit úgy vesz akkor is, hogy neki van, a másiknak meg nincs...
2021. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
A múltkor még az volt a probléma, hogy azok a csúnya gonosz nők rá se néznek arra aki otthon él a szüleivel, miattuk kell albérletre szórni a véres verejtékkel megkeresett pénzt.. Döntsétek már el, pontosan mi a bajotok :D
2021. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Normàlis nő nem az anyagiakat nézi.
2021. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Normàlis nő nem az anyagiakat nézi.


Környezetemben 30 felett ritka mint a fehér holló az a hölgy, aki nem azt nézi, hogy mivel foglalkozol ennyi évesen, mennyi perspektíva van benned, mid van. Persze ennek a beugrója, hogy bejössz neki, mint férfi...

2021. ápr. 7. 15:31
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
megyek az utcán, ránézek egy férfira, honnan tudom hol lakik? vagy ezt hogyan képzeled h képesek a nők ránézésre megmondani?
2021. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

megyek az utcán, ránézek egy férfira, honnan tudom hol lakik?


Randin úgyis kérdezgeted ezeket, ne légy álszent. A randihoz meg az kell, hogy valamennyire bejöjjön neked az illető, mint férfi. Szóval ne légy álszent. Ha azt mondja otthon él, akkor többségetek fejében megfordul a gondolat, hogy jájj, lehet nem akarom jobban megismerni. Az albérlet egy fokkal jobb, csak azt fizetheted majd akár 40 felett is akármeddig, kicsi az esélye, hogy a tiéd lesz (bár van pár ismerősöm, akinek a főbérlője pár év után közölte, hogy félrette azt a pénzt és megveheti a lakást, ha a többit hitellel letörleszti. De nem ez jellemző főként.)

2021. ápr. 7. 15:36
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 4es vagyok de amikor mi összejöttünk a férjemmel mindketten albérletben laktunk lakótársakkal. Ő 20, én majdnem 15 év albérlet után vettünk közösen házat, addigra jött össze az önerőre úgy, hogy közben jól éltünk, csomót utaztunk stb. Külföldön élünk és itt is vettünk házat, szóval az otthoni árakat szorozd fel úgy nyolcszor. Sőt amikor összejöttünk akkor vagy ötször annyit kerestem mint ő. Lehet álszentezni, de a környezetemben ez tök alapvető és egyáltalán nem kirívó eset.
2021. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

"aki nem azt nézi, hogy mivel foglalkozol ennyi évesen, mennyi perspektíva van benned,"


Nem vagyok 30, de nekem is fontos. Tudod miért? Mert én is tanultam, jól fizető munkám van, vannak céljaim. Hadd ne érezzem már magam rosszul, ha nem érdekel egy cél és jövő nélküli pasi.

2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

feltünően sokszor használod az álszent szót, ez arra utalhat h tudod h magadnak is hazudsz és a legkevésbé sem a lakáson múlik h van-e társad, de mégis ezt használod fájdalomcsillapitónak?

az is fura h elvileg már nem anyudhoz kell felvinni a nőt, mégis még mindig ezen sirsz, talán az sem igaz?

2021. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Àltalában azok a pasik panaszkodnak hogy a nők anyagiasak akik lusták dolgozni is és tanulni is irigykednek másokra de bennük nincs ambíció, illetve vannak céljaik de azokért nem tesznek semmit, csak várjàk a sült galambot. Mert nekik minden alanyi jogon jàr.
2021. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!