Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye egy nő, egy 30-as férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy nő, egy 30-as férfira rá sem néz, ha csak albérletben él és nincs saját lakása. De hogyan juthat egy pasi manapság egyedül, segítség nélkül, átlagfizetéssel lakáshoz? Sehogy. Akkor kuka a férfiak java?

Figyelt kérdés
Én vidéken él kisvárosban, itt szerencsére emberi mércével is felfogható árak vannak, használt szép kis panellakást már 14-16 millióért lehet venni. Én is ilyet vettem 34 évesen, 8 millió önerővel+8 m hitel. Lett is hamar párom, nem anyámhoz kellett felvinnem őket. De hogyan jut egy pesti lakáshoz, amikor pl ez a 16 millió ott minimum 35 vagy inkább 40 millióba kerül? Nem mindenkinek van pl 32 évesen 10 millió önereje, hogy egy 40 milliós lakás beugróját lecsengesse...Persze ha nettó 450 ezres mérnök vagy, akkor elnézik neked ha 40 évesen is lakást bérelsz, de azért nem minden nő ennyire ehyüttérző. Pláne ha ő lakást örökölt (ami ugye öngól, mert nem ő dolgozott meg érte, de akkor is van neki), amit úgy vesz akkor is, hogy neki van, a másiknak meg nincs...
2021. ápr. 7. 15:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"persze ezt így nem mondták ki, csak szépen eltűntek menet közben"


Aham, és ennek nyilván az volt az oka.

2021. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt GYIK-en kéne erről informálódnod. Itt majdnem minden nőnél az a beugró, hogy legyen lakásod és jól menő céged, ja és még te legyél Adonisz maga.

A valóság más. Két férfi kollégám van.

1. jóképű, nagy önbizalommal bíró srác. Albérletben lakik. Kedvére cserégleti a nőket.

2. 120 kilós, de jópofa srác. Egy másik sráccal együtt bérelt albérletet, illetve most visszaköltözött anyjához. Neki is mindig van barátnője.

2021. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Engem zavarna, ha nem lenne biztos otthona. Tipikus fészekrakó vagyok, egy albérletet pedig nem lehet csak úgy átvariálni, szétbontani.
2021. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi. Neked van lakásod? Ha igen, nem szóltam és jogos az elvárás.
2021. ápr. 8. 10:03
 25/31 Miss Endzsi ***** válasza:
Nincs, a páromnak van.:D
2021. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha elhajtanak hát elhajtanak. Bárcsak nekem is az lenne a legnagyobb bajom hogy nincs kivel dugni.
2021. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez, amit te itt produkálsz egy érdekes, de végtelenül felszínes szemlélet férfi részről. (igen, általánosítok, mert ilyen a többség)


Ez az egész házvásárlósdi, kocsivásárlósdi, sőt, a szülőktől való elköltözés is egyre nehezebb és nehezebb, hiszen mindennek rohamosan megy fel az ára. Manapság tényleg lehetetlen teljes életet élni az átlag embereknek hitelek, meg több éves, évtizedes spórolás nélkül.

Mi lenne erre az ésszerű reakció? Düh az oligarchákkal szemben, akik nemcsak hogy képtelenek megoldást találni az életünk minden területét befolyásoló gazdasági nehézségekre, de még tovább nyerészkednek rajtunk.

Ezzel szemben mi a férfiak reakciója? Düh a nőkkel szemben, akikre kivetítik a kellemetlen helyzetük miatti összes komolexusukat. (mert tényleg kellemetlen helyzet ha nem tudod megteremteni a pénzt a saját otthonodra. kár úgy tenni, mintha ez egyáltalán nem zavarna téged)

Ti is érzitek, hogy a világ egy elég igazságtalan hely jelenleg, ahol nehéz érvényesülni még tanulással, és kemény munkával is, de ahelyett, hogy elgondolkodnátok a probléma tényleges forrásán, amiatt prüszköltök, hogy még p ina sincs a háznál, és ez mekkora igazságtalanság. Hiszen ti megérdemeltek legalább ennyit hiszen veletek nincs ám más probléma, csak az, hogy nincs házatok, vagy luxuskocsitok.

Azon kívül, hogy ez fájdalmasan rossz hozzá állás nem csak a párkapcsolatokhoz, hanem úgy általában az embertársaitokhoz, még csak igazság sincs benne.

Szerinted kérdező a nők tényleg csak azzal az elhanyagolhatóan kevés férfival hajlandóak összejönnik, akiknek önerejükből huszonévesen telik kocsira és házra? Hogy jönne ez össze statisztikailag? A nők teszik ki többé-kevésbé a társadalom felét, míg a jól kereső férfiak pusztán a férfi nem egy kisebbsége.


Arrol meg nem is beszélve, hogy mégis mi közöd van neked ahhoz, hogy ki mi alapján választ társat? Minden egyes ember az alapján szortiroz, ami alapján akar, ugyanakkor ezen az alapon pedig tűrje is kussban, ha valaki kiszortírozta őt a saját szempontjai alapján. A tarskeresés az élet egyetlen egy területe, ahol nemcsak hogy nem létezik képmutatás, de egyenesen ártalmas úgy tenni, mintha létezne.


A keserűségedet másfelé kellene irányítanod.

2021. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nincs, a páromnak van.:D


Akkor szerintem csendben legyél. Köszi.

2021. ápr. 8. 13:12
 29/31 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem minek legyen, ha együtt élünk. Fizetem a villanyt, veszek fát, költök felújításra. Ha új pár után kellene néznem szempont lenne, hogy ne albérletet kelljen menni, nem baj a lakáshitel, csak tényleg legyen egy otthon, ahová befészkelődhetek.
2021. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

csak tényleg legyen egy otthon, ahová befészkelődhetek


:D

2021. ápr. 8. 14:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!