Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők 30 év fölött brutálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 30 év fölött brutálisan leadnak az igényeikből ami a külsőt illeti?

Figyelt kérdés

30 alatti nőknél csak a jóképű férfiak játszanak. Ez egyértelmű, még egy 10/3-as csaj is 10/8-as pasikra utazik Tinderen.

Végeztem egy kísérletet. Egy 30 éves férfiról akit ismerek, a beleegyezésével lepontoztattam ugyanazt a fényképét (photofeeleren) először 30 alatti, másodjára 30 feletti nőkkel.

Az eredmény döbbenetes lett: 30 alatti nők 4,4-es pasinak tartották, míg afölöttiek 8,9-esnek! Ugyanazt a képet.

Azt nem tudom, hogy anyagiakban milyen elvárások változnak, de a külsőt tekintve biztos, hogy a nők 30 fölött leadják az igényeiket teljesen?



2021. ápr. 6. 16:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Az oszt igen öcsém, névtelen/arctalan, 45%-ban férfiakból álló nők után futni egy anonim kérdezős oldalon valóban maga az etalon.
2021. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
39: a nők nem rettegnek a privátokra válaszolni, csak rohadtul nem kíváncsiak rájuk. Valamiért úgy érzem, téged sem a gyk vadász életstratégia fog kisegíteni az incel létből.
2021. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

40

Hangosan felröhögtem :D

2021. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

aha, szoval, ha egy anonim oldalon anonim akarok maradni, es meg a burkolt ‘beszelgetos’, valojaban csajozos privatokra sincs kedvem/energiam visszairogatni, akkor en tuti TROLL vagyok.

beteg vagy, #39-es. gratulalok, hogy te buszkrn vallalod a nyomorodat, linkeld mar be ide a facebook profilodat, ha ekkora tokos ferfi vagy.

2021. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
66%

Ne reménykedj... :D

Az benne van, hogy változik az ízlés. 20 évesen még nem tetszettek a 35 év körüli férfiak, túl idősnek láttam őket. Most már így 31 évesen az őszülést kifejezetten sármosnak tartom.

2021. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!