Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők 30 év fölött brutálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 30 év fölött brutálisan leadnak az igényeikből ami a külsőt illeti?

Figyelt kérdés

30 alatti nőknél csak a jóképű férfiak játszanak. Ez egyértelmű, még egy 10/3-as csaj is 10/8-as pasikra utazik Tinderen.

Végeztem egy kísérletet. Egy 30 éves férfiról akit ismerek, a beleegyezésével lepontoztattam ugyanazt a fényképét (photofeeleren) először 30 alatti, másodjára 30 feletti nőkkel.

Az eredmény döbbenetes lett: 30 alatti nők 4,4-es pasinak tartották, míg afölöttiek 8,9-esnek! Ugyanazt a képet.

Azt nem tudom, hogy anyagiakban milyen elvárások változnak, de a külsőt tekintve biztos, hogy a nők 30 fölött leadják az igényeiket teljesen?



2021. ápr. 6. 16:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%
Sírnátok, ha látnátok, férjem infos kollégáinak milyen jó nőik vannak. Van köztük olyan arc, aki 160 kilós Shrek és a felesége egy törékeny tünemény.
2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
91%

21.


Ilyen páros az én városomban is van. Igaz ők csak sima átlagemberek nem "milliárdot alapjáratba" kereső infósok, hanem egy kedves figura és a gondoskodó felesége. Egyikük se szép, de boldognak látszanak együtt. És nem "instagram boldognak", hanem valódian.

2021. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%

Olyan érdekes, mert nyilván hazudik emberünk, ő az, aki 30-as nőkről kérdez, de soha nem szól hozzá (hátha erre előbújik), de az ilyet tényleg, vicc nélkül publikálni kéne.


Régebben minden mocskos, mocskolódó üzenetet, amit kaptam, szépen lefotóztam, és mikor valaki nem hitt nekem, lehetett csemegézni. 2021-ben egy videot nem tud erről csinálni? Kammantás.

2021. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
89%
19-es, magyarázd már el az ábrádat. Tehát a most 30 éves pasit a fiatal lányok 4,4-esnek tartják, de ha a pasi majd 40 éves lesz, akkor a fiatal lányok 8-9-esnek fogják tartani?
2021. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kell amúgy nyominak lenni ahhoz, hogy valós igényed legyen ezekre a marhaságokra? :D én nemrég töltöttem a 30-at, úgyhogy nagy utótapasztalatom még nincs, de hogy összehasonlíthatatlanul jobb az életem, mint 10 éve, az nem kérdés. Semmi pénzért nem kérném vissza a naiv, gátlásos, pályakezdő énemet, annyi eszem meg hálistennek volt, hogy a húszas éveimet karrierépítéssel töltsem, ne kapcsolatfüggéssel. 25 fölött ezerszer értelmesebben választottam párt is, ami elég felbecsülhetetlen érték.
2021. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
4%

Akinek nem jön be az, amit itt néhány nő mondott, mert nem ilyen fitness, wellness kategóriás 30-as, 40-es nő, hanem az elhanyagolt, esetleg már gyereke is van, az lejjebb adja, neki már egy kedves mosoly is elég. De a férfi szemszögéből nem lesz benne köszönet.


Nem mindegy, hogy valaki álmai otthonát szerzi meg, ahol még idős korában is élvezet kiülni a lugasba és bort kortyolgatni, vagy hajléktalan bedőlt hitellel és bármilyen fedél jó lenne neki, aztán, ahogy nyeregben érzi magát már lehetne nagyobb, lehetne jobb fekvésű, lehetne kevesebb a rezsi, lehetne több konnektor, stb.

2021. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
95%

Álmaidban, barátom, ott adnak le :D

Van itt egy különösen nyomorult incel fazon, az szokott néha arra hivatkozni, hogy "father karma majd teszi a dolgát", de valamiért nem érzem úgy, hogy a közeljövőjében elkeseredett 30+os nők hada sírna a küszöbén 🤷 de persze tévedhetek.

2021. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy annyira cuki, hogy ha magasak az igényeink, az a baj, ha lejjebb adjuk és rácseszünk, akkor meg mennyire megérdemeltük már, hát ezért kellett volna jobban megválogatni, kinek szülünk, ugyehogyugye?

Én köszönöm szépen, prímán elvoltam szingliként is, azt a nyugit eszem ágaban nem volt bármite lecserélni, amíg nem kopogtatott a számomra tényleg ideális férfiember (ún. férj azóta). Mi ezzel a gond?

2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes nők sokkal jobban válogatnak. Mert már túl vannak egy tré kapcsolaton és oda nem akarnak visszajutni. Másrészt, gyerek nélkül lehet az ember a könnyelmű és kipróbálhat szexkalandot is akár, de anyaként már olyan férfi jöhet szóba csak, akit a nyílvánosság előtt is vállal, jó a szociális skillje, hisz kezelnie kell egy patchwork családot, hogy a gyerekek is egy új stabil kapcsolatba kerüljenek. Úgyhogy ha veszünk egy 30 éves szingli nőt és egy 30 éves szingli anyukát, akkor az anyuka jobban válogat ugyanabból a halmazból.
2021. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Nem. Elotte sem volt fontos számomra a kulső.
2021. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!