Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők leadnának igényeikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők leadnának igényeikből, akkor több lenne a párkapcsolatok száma és nőne a népesség?

Figyelt kérdés
Rengeteg férfiatlan, határozatlan, alacsony, csúnya, szegény, félénk pasi van egyedül, azért mert a nőknek az elvárásaik nagyok. Ha ilyen pasikkal képesek lennének összejönni, akkor nőne a gyerekszám és a párkapcsolatok száma is?
2015. nov. 16. 12:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%

Értelenszerűen nőne, de mire lenne jó?

Az pedig nem nagy elvárás, hogy FÉRFIATLAN pasikat nem akarnak. Milyen legyen egy FÉRFI ha nem férfias? Nőies?! :D

Ja, és a többi se túl nagy élvárás, hogy ne legyen olyan (maximum a szegénybe és az alacsonyba lehet belekötni).

2015. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem nagy elvárás nem azt mondtam hogy nagy lenne!!!, csak sok ilyen pasi van és egyre több ilyen pasi lesz.

Tehát a nők igényei miatt kevesebb a gyerekszám?

2015. nov. 16. 13:03
 3/31 anonim ***** válasza:
51%

Attól, hogy Európa népessége stagnál, vagy épp csökken még Kínában meg Indiában úgy szaporodnak az emberek, mint a nyári pockok, mondjuk egy ottani nőnek elég egy bádogfalú putri, aztán neki is áll megszülni a 4 gyereket, miközben mellettük egy szeméttelep van, ahonnan mellesleg táplálkoznak, ezeket az igényeket meg nem túl nehéz teljesíteni, még a mély szegénységben élőeknek sem. Egy európai (szándékosan nem nyugatit írok, mert az amerikaiak helyzete másabb) nőnek sokkal nagyobbak az igényei, ezeket pedig sok esetben egy másik európai férfi se képes megugrani, persze lehet jönni azzal a pár darab kivétellel, ahol a nő nem igényli a saját lakást meg a jól tejelő állást a férfi részéről a családalapításhoz, de a kivétel nem írja felül a szabályt, ez ha jól emlékszem második osztályos logika.

Itt nem elsősorban a férfiak külleméről van szó, persze ezek is fontosak, hanem az anyagi helyzetéről. Egy csóró férfinek ugyan lehet barátnője, de az a nő nem fog gyereket szülni neki a másfél szobás lakásába, legfeljebb a cigányok között, de ők lényegébe úgy élnek, mint a fentebb említett kelet-ázsiaiak. Én nem vagyok gazdag távolról sem, albérletben lakom és hétvégente anyáméknál kajálok, hogy kijöjjek a hónap végére, de ettől függetlenül, ha csak rövid időre ugyan, de voltak barátnőim, amiket pedig az előbb írtam, azok mind az ő és más nők véleménye alapján írtam. Egyszer konkrétan napokig izgultunk egy kiszakadt gumi miatt és akkor került először komolyabban szóba ez, az akkori barátnőm azt mondta, hogy semmiképp se lesz megtartva a gyerek, mert ez nem gyereknek való hely, szerencsére holland módra védekeztünk mindig, szóval negatív lett a teszt.

Magyarországon nem annyira válságos a helyzet e tekintetben, persze abban egyetértek, hogy sokkal több huzamosabb ideig egyedülálló férfi van, mint nő, ettől függetlenül sok ember él párkapcsolatban, ami szép és jó, csakhogy ezekből az esetek többségében nem lesz gyerek, ugyanis egy gyerek csak olyan helyen "landolhat", ahol már elő van készítve minden és ami van, azt bebetonozva áll stabilan.

2015. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezek a pasik észrevennék a ducibb, átlagos vagy kicsivel átlag alatti lányokat már is kevesebb lenne köztük a szingli.
2015. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Így is elég sok ember él a Földön, kevés rájuk az erőforrás. Mi értelme van a gyenge, életképtelen géneket tömegesen tovább örökíteni? Teljesen normális, hogy egy nő is egészséges, erős gyereket szeretne, aki majd boldog ,teljes életet tud élni, meg egy olyan férfit maga mellé aki ha kell megtudja védeni a családot. Ha nem tetszik pereld be a természetet ugyanis ez ösztön nem csak a nőknél, hanem az állatoknál is.
2015. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Statisztikailag elenyésző azoknak az aránya, akik hosszú távon (!) nem találnak párt. És itt most nem arról van szó, hogy valaki 20 évesen egyedülálló, és azt gondolja, hogy soha életében nem lesz senkije, mert nagyjából 99%-os eséllyel idővel azért akad.


Maximum annyi eredménye lenne, hogy előbbre tolódna a családalapítás, de ezzel együtt megugrana a válások aránya is. Több gyerek nem lenne, mert az emberek nem a párjuk miatt vállalnak gyereket, és általában mindenki annyit vállal, amennyit el tud tartani. Ma, ha jól tudom, átlagosan 1,7 a gyermekszám családonként, ez tuti nem nőne érdemben csak mert a nők leadnak az igényekből. Sőt, szerintem akkor nőne a gyerekszám, ha a férfiak képesek lennének felnőni az igényekhez, és határozottabbak, életképesebbek lennének. Annak mondjuk lenne érdemi hatása...

2015. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel, ha a férfiak összeszednék magukat és nem egy rakás szerencsétlenségként próbálnák elfogadtatni magukat a nőkkel, akkor több lenne a párkapcsolatok száma és nőne a népesség...
2015. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

"azért mert a nőknek az elvárásaik nagyok"


De mondtad, és te soroltad.


Ja, és nem a nők elvárásai miatt alacsonyabb a gyerekszá, ez kissé komplexebb dolog.

2015. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9. Ezek mind elvárás, nem mondtam hogy nagy elvárás lenne. Az is elvárásnak számít, hogy hajléktalannal nem jönne össze.
2015. nov. 16. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!