Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők 30 év fölött brutálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 30 év fölött brutálisan leadnak az igényeikből ami a külsőt illeti?

Figyelt kérdés

30 alatti nőknél csak a jóképű férfiak játszanak. Ez egyértelmű, még egy 10/3-as csaj is 10/8-as pasikra utazik Tinderen.

Végeztem egy kísérletet. Egy 30 éves férfiról akit ismerek, a beleegyezésével lepontoztattam ugyanazt a fényképét (photofeeleren) először 30 alatti, másodjára 30 feletti nőkkel.

Az eredmény döbbenetes lett: 30 alatti nők 4,4-es pasinak tartották, míg afölöttiek 8,9-esnek! Ugyanazt a képet.

Azt nem tudom, hogy anyagiakban milyen elvárások változnak, de a külsőt tekintve biztos, hogy a nők 30 fölött leadják az igényeiket teljesen?



2021. ápr. 6. 16:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Kieg.

Legyen ápolt és igényes

2021. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy adják le. Miért tennék?

Én ismerek olyan nőt, aki inkább az 50-hez van már közel, de brutálisan jól néz ki, a legtöbb 20-on éves megirigyelhetné a kinézetét.

Szóval attól még, hogy egy nő már idősebb, nem fiatal még maradhat kißaßott szexi és vonzó és nem fogja beérni ótvar férfiakkal.

És ugyanez igaz fordítva is, fiatalon is lehet valaki igénytelen, "leharcolt".

2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
88%

"Most se jött be a 30 feletti nőket kétségbeesett, fonnyadt nyanyáknak beállítani kívánó próbálkozás"


Komolyan a kérdező milyen szinten lehet már kétségbeesett, ha tényleg ilyen kutatásokkal bassza el a becses -nyilván tengersok- idejét :D


Jelentem 41 éves vagyok, és megsúgom: nem, nem adok le az igényeimből.

És azt is elárulom, hogy miért:

-mert ez nem igény, hanem ízlés, vonzalom, zsáner kérdése.


Szóval ha most eddig a magas mackós, cukipofik jöttek be, eztán is ezek fognak. És aki meg nem tetszik meg, ugye nem gondolod, hogy ráfanyalodom, ha bottal sem piszkálnám meg?


És igazán sajnálom, de 28-tól konkrétan a 82 éves bácsiig vannak jelentkezők :) Természetesen a többlet 35-45 között van

Egy dolog változott: már nem a magas cukipofi 28 éves jön be, hanem a magas cukipofi harmincas...na jó egye fene negyvenegynéhány

2021. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Egyet se félj, egy kört holnap is futnak vele :D

Ők a gyk Rakéta csapata, ha valaki még emlékszik.

2021. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
34 mi a sztori? :D
2021. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Pokémon :D volt az a két lúzer meg a macskájuk, akiket minden epizódban elzavartak a búsba, de nem adták fel :D ezt azért tudom, mert 30 éves nőként ilyen őskori dolgok rémlenek.
2021. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Készülj a harcra

És vele a kudarcra


Fú régen kívülről tudtam.

2021. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
:D :D
2021. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
24%

Én azok röhögök, hogy igaz, hogy incel vagyok, de én simán bárki előtt vállalnám önmagam (persze csak publikusan, hogy ha már én selejt vagyok, legalább igazam legyen, erkölcsi, intellektuális győzelmem, az örök magányt már úgyis megszoktam).


Ehhez képest az itteni nők még a privátokra is rettegnek válaszolni, nehogy véletlenül kiderüljön, hogy "BigBráner2015" a nicknevük, mert még azt is lusták voltak külön csinálni...


Szóval ennyit erről. Lehet itt fikázni, de egyelőre még mindig mi férfiak vagyunk azok, akik

- válaszolunk a privátokra.

- válaszolunk az üzenetekre és párbeszéd alakul ki.

- akár átmegyünk másik platformra és megmutatjuk saját magunkat.

- élőben is lehet velünk találkozni.


Az itteni nők (vagy magukat nőnek vallók) erre nem képesek.


Akkor mégis KI TROLLKODIK? Na ki??? (és most el lehet sütni, hogy nem ismerkedős oldal, már alig várom, hogy valaki beírja válaszul)

2021. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi? Ennyi a férfiasság, hogy válaszolsz a privátra, mert áll a farkad? Az aztán a menőség csúcsa.
2021. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!