Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők 30 év fölött brutálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 30 év fölött brutálisan leadnak az igényeikből ami a külsőt illeti?

Figyelt kérdés

30 alatti nőknél csak a jóképű férfiak játszanak. Ez egyértelmű, még egy 10/3-as csaj is 10/8-as pasikra utazik Tinderen.

Végeztem egy kísérletet. Egy 30 éves férfiról akit ismerek, a beleegyezésével lepontoztattam ugyanazt a fényképét (photofeeleren) először 30 alatti, másodjára 30 feletti nőkkel.

Az eredmény döbbenetes lett: 30 alatti nők 4,4-es pasinak tartották, míg afölöttiek 8,9-esnek! Ugyanazt a képet.

Azt nem tudom, hogy anyagiakban milyen elvárások változnak, de a külsőt tekintve biztos, hogy a nők 30 fölött leadják az igényeiket teljesen?



2021. ápr. 6. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván, hiszen megcsappan a potenciális kanok köre :) A pasik se hülyék, nyilván a fiatalabb, feszesebb, termékeny csajok vonzóbbak, a 30feletti gyakorta előforduló kiégésekről nem is beszélve.
2021. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%

na ezért nem szabad a statisztikát laikusoknak végezni

30 alatti csoport része 16 éves kislány is, csodálkozol, hogy 30-as fickót nem tart vonzónak? Míg fölfelé nézve, 50 fölötti korosztály már nem használ ilyen buta alkalmazást, mint photofeeler, így a 30-40-es nők, akikhez korban illis is a barátod, szavaztak rá

2021. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda reprezentatív kutatás :DDD
2021. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Legalábbis az incelek szeretik ezzel kecsegtetni magukat.
2021. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
20%
Ez - bár szerintem alapból őrület ez az elmélet - csak azért lehetséges, mert az a kör akik "menők" voltak kora huszasként azok harmincasként rondábbak lesznek, a sok-sok cigi, pia (esetleg könnyűdrog) és alvásmentes éjszaka miatt (kivételek persze akadnak), míg aki ezeket elkerüli valamivel lassabban öregszik (bőr, haj, több fog). Persze egy gazdagabb bulikirály/nő, is kiválthatja ezt pénzzel, de a legtöbb szép 30-40 éves ember akit ismerek mind visszafogott fiatal volt és nem az ússzunk a piában véglet, mint a "menő arcok".
2021. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Marhaság, most 40 körül általában jóképűnek tartom a 30 éveseket, 20 éves korom körül vénembernek láttam őket.
2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%
Remélem, publikálod az eredményeidet. Hiánypótló kutatás.
2021. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
Ejha.
2021. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
95%

:D


Jelentkezz a Központi Statisztikai Hivatalhoz, mert egyszerűen egy Mester vagy!


Brilliáns logikáddal lerántottad a leplet, a nagy titokról!

2021. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!