Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy sose fogom megtalálni azt a férfit, akivel el tudom képzelni az életem, és akivel sikerül is leélnem. Annyira elszomorít ez, borzalmasan érzem magam, hogy nem fogom megtalálni a társam, sose fogom megtudni milyen valakivel összeköltözni, összeházasodni, és évekig ugyanúgy imádni egymást, mint az elején..

És oké, ismerkedjek, de mégis hol? Hol találok olyan férfit, aki őszinte, hűséges, szeret, velem akarja eltolteni a szabadidejét, velem tervezi a jövőjét, megbecsül, és elfogad, támogat mindenben?

Kérlek segítsetek, mert teljesen elveszettnek érzem magam.


2021. ápr. 3. 18:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

" aki őszinte, hűséges, szeret, velem akarja eltolteni a szabadidejét, velem tervezi a jövőjét, megbecsül, és elfogad, támogat mindenben?" ---> ezt elsőre senkiről nem lehet tudni!


Sőt még hetek hónapok után sem.


ÉVek telnek el míg kiderül merre tart a kapcsolat és vajon összetartoztok e.


Ismerkedni kell.


Nem pedig a csodát várni! Senki nem fog bekopogtatni az ajtón aki azt mondja te vagy életem szerelme és tökéletes számodra.

2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt érzem hogy hánynom kell az ismerkedéstől.

Hiába minden vágyam a megfelelő női társ megtalálása, az ismerkedéstől való undor csak erősebb. Nincs mit tenni, legalábbis az én esetemben

A kérdező ha nem küzd hasonló undorral, akkor minden esélye megvan, nem kell aggódnia

2021. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy hogy már így temeted magad? :)
2021. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
22-es: dettó ugyanez a véleményem, és nem is foglalkozok az egésszel. F
2021. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

21-es: Köszönöm. El se tudom képzelni milyen lehet, amikor évek után kiderül, hogy mégse illetek össze.. :(

22-es: Nincs ilyen problémám, sőt, alapvetően szeretek ismerkedni, csak általában az olyan embereket vonzom be, akik mellett nem tudom elképzelni magam..

23-as: Ha úgy nézzük elég fiatal, 20 éves, de eddig 9 párkapcsolatom volt, és egyik se tartott fél évnél tovább. A barátnőimet pedig sorban jegyzik el, és nem tudom hol rontom el mindig..

2021. ápr. 4. 06:27
 26/32 anonim ***** válasza:
Akkor meg van a magyarázat, nem csak a tökéletes adoniszokra kellene hajtanod és ezek után sajnáltatnod magad. :)
2021. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem a tökéletes adoniszokra hajtok, mindig ezzel piszkálnak a barátnőim, hogy miért "ilyenekkel" jövök össze. Ők a kockahasú, jóképű srácokra buknak, én meg az átlagos maci alkatúakra. :) Úgyhogy nem, nem itt lesz a hiba.
2021. ápr. 4. 13:04
 28/32 anonim ***** válasza:
Lehet kellene olyan férfinak is adni esélyt aki nagyon tudna szeretni és mindent megadna neked, illetve mondjuk NC Forgácsoló a szakmája ;)
2021. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan így érzem férfiként, csak nekem nincs az az előnyöm, mint neked nőként, ha én kiírok egy ilyen kérdést EGYETLEN privát sem lesz az üzeneteim között (ha véletlenül igen, az is férfitől, hogy "én is így érzek, tesó").


Attól, hogy maci alkatúakra buksz még lehetnek top férfiak. Az viszont sokat elárul, hogy 20 évesen már 9 kapcsolaton vagy túl (és még ki tudja mennyi alkalmi volt benne).

2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Miért kötelező mindenkinek + alkalmi kapcsolatának lenni?🤷
2021. ápr. 6. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!