Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy sose fogom megtalálni azt a férfit, akivel el tudom képzelni az életem, és akivel sikerül is leélnem. Annyira elszomorít ez, borzalmasan érzem magam, hogy nem fogom megtalálni a társam, sose fogom megtudni milyen valakivel összeköltözni, összeházasodni, és évekig ugyanúgy imádni egymást, mint az elején..

És oké, ismerkedjek, de mégis hol? Hol találok olyan férfit, aki őszinte, hűséges, szeret, velem akarja eltolteni a szabadidejét, velem tervezi a jövőjét, megbecsül, és elfogad, támogat mindenben?

Kérlek segítsetek, mert teljesen elveszettnek érzem magam.


2021. ápr. 3. 18:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, csak én férfi vagyok.
2021. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen csak a mesében van.
2021. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Itt vagyok!

2021. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%

Persze, éreztem már úgy, hogy nem fogom megtalálni a társam. Persze, én normálisan látom az igényeim.

Szóóóóval, most esetleg te is leírnád a valós elvárásaid? Mert ide csak benyomtál pár közhelyet, amit mindenki szajkóz és amit rengeteg ember képes hozni. Egy csomó férfi lenne veled hűséges, szeretne, veled töltené a szabadidejét és a jövőjét. Ezen kívül, mi is kell még? Mert, ha csak ennyi, akkor ilyen szempontok szerint válogass és már 1 hónapon belül lesz társad.

Ha meg más is kell, akkor esetleg próbálj te is többet nyújtani.

2021. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig gondoltam azt, hogy a magány lesz egyetlen társam. Aztán megváltozott ez. Utána találtam egy nőt, akivel el tudtam képzelni a jövőmet, tudom, hogy boldog lettem volna vele, csak sajnos rosszkor hozott össze a sors. Na de, ha egy ilyen nő van, akkor van több is. Most már nincs kétely bennem és, ha nem lennénk eltiltva társasági élettől, most is lenne társam.
2021. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez generációnk nyomora. Sokat szeretnénk ezt, és vágyunk rá. De lehet már nem is vagyunk rá alkalmasak. Az idő előrehaladtával egyre nagyobbak az igényeink, mi is egyre kreténebbek vagyunk.. Szóval többnyire az ember más megoldást talál. Van aki kalandozik, iszik, gamel, cuccozik, van aki kivonja magát és egyedül próbál meg másban kiteljesedni, vagy valaki folyamatosan keres és csalódik.
2021. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan ezt érzem, bár már túl vagyok jó néhány kapcsolaton, házasságon is, jelentkező is van bőven, csak valahogy mégsem jön az igazi.
2021. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6-os: Lehet igazad van.. Bár ettől még borzalmas érzés, és ugyanígy vágynék rá.. :(

5-os: Kívánom, hogy így legyen!

2021. ápr. 3. 19:12
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Beszélgessünk. :)
2021. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
Na, ha láthatóan mindenkinek csak ennyire van itt szükséges és mindenki ennyit is nyújt, akkor miért is nem írtok egymásra és ismerkedtek egymással?
2021. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!