Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy sose fogom megtalálni azt a férfit, akivel el tudom képzelni az életem, és akivel sikerül is leélnem. Annyira elszomorít ez, borzalmasan érzem magam, hogy nem fogom megtalálni a társam, sose fogom megtudni milyen valakivel összeköltözni, összeházasodni, és évekig ugyanúgy imádni egymást, mint az elején..

És oké, ismerkedjek, de mégis hol? Hol találok olyan férfit, aki őszinte, hűséges, szeret, velem akarja eltolteni a szabadidejét, velem tervezi a jövőjét, megbecsül, és elfogad, támogat mindenben?

Kérlek segítsetek, mert teljesen elveszettnek érzem magam.


2021. ápr. 3. 18:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Írj ha szeretnél 9es:)
2021. ápr. 3. 19:14
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
Meséljétek el, hogy mi lett az egészből! :D Majd biztos kiderülnek a további igények is, mert az a kérdésem ignorálva lett szépen.
2021. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12-es: Persze, mivel rám támadtál, hogy írjam le a valós igényeimet, mert ezek mekkora általánosak, és milyen egyszerű így párt találni.. Akkor nem lenne itt a kérdésem.🤷
2021. ápr. 3. 19:22
 14/32 anonim ***** válasza:
23%

A kérdéseim nem támadások voltak, hanem rámutattak az okra, hogy miért nem találsz társat.

Ehhez még hozzácsaphatjuk, hogy sértődékeny vagy, nem bírod a kritikát, rossz az önismereted és még az emoji alapján egy tumblr tini szintjén mozogsz.


Őszintén: Egy normális férfi, szerinted miért vágyna erre?

2021. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
14-es: annyira nem érdekel a véleményed, de örülök, hogy egy kommentből ennyire kiismertél! most lebuktam, jaj🤦
2021. ápr. 3. 19:26
 16/32 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy nem érdekel olyan vélemény, ami nem csak nyalizás. Ez senkit sem lep meg. Elég könnyű volt kiismerni, ha tényleg úgy írsz, mint egy tini. Most is képtelen voltál kérdésre válaszolni, csak benyomtad ezt a tipik tiniválaszt.

Pár év múlva azért majd leesik, hogy miért nem találtál normális pasit. Te nem akarsz.

2021. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
köszi! biztos így van
2021. ápr. 3. 19:30
 18/32 anonim ***** válasza:
70%

Ferjem van, s 2 gyerekem tőle.

Nincs mar az a rózsaszín köd mint az elején, sőt... De nem is tudnám elképzelni az életünket nélküle. Szóval, nem tudom, hogy ez az-e amit irsz.:)

2021. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Én pontosan így éreztem magam 25 és 26 éves korom között. Aztán megismertem a férjemet, egy barátomon keresztül. 11 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk és szeretjük egymást. Fel a fejjel.
2021. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
18 és 19: Köszönöm, kicsit jobb lett a kedvem olvasva a kommenteteket.😊 Hátha nálam sincs minden veszve még..😊
2021. ápr. 3. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!