Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már azt, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nagyon tudtad volna szeretni, aki nem lehet a tiéd?

Figyelt kérdés

Rossz időben, rossz helyen találkoztatok, ezért nem téged választott.

Ha összejött volna a dolog, most mindent megtennél érte ...


Érezted már, hogy egy valakit tudtál volna úgy szeretni, mint senki mást?

Érdemes így tovább keresni, ha senki nem érhet a nyomába?


2021. márc. 25. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván éreztem. Érdemes mert mindig fel kell állni a padlóról.
2021. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen is volt.De belőlem egyikük sem kért.Mai fejemmel már tudom,nem is tett volna boldoggá egy ilyen kapcsolat,mert mindig azon idegeskedtem volna,vajon elég jó vagyok-e neki,meddig tudom megtartani stb.Nem hittem benne,de ez az érzés előbb utóbb elmúlik.Nem fogod mindig ezt érezni.
2021. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok, 2 éve, ráadásul elég szoros a viszonyunk, csak nem úgy, ahogy én szeretném.


Érdemes tovább keresni, de nehezen fog bárki is lekötni igazán. Nem azért, mert nem érnek a nyomába, hanem azért, mert belül eldöntöttük hogy nem ér senki a nyomában. Szóval ezzel meg kell küzdeni, el kell fogadni hogy igenis másban is meglehet AZ a valami, és tudatosítani kell, hogy az sem tökéletes, aki után sóvárogsz, csak nem akarod látni a buktatóit,mert idealizálod.


hogy ezt a gyakorlatban hogyan kell kivitelezni? nem tudom, de azt tudom, hogy beragadni ebbe nem jó, 2 éve szinte nincs életem, és ez nem a másik hibája.

2021. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 17 éve érzem ezt. Nem tudom őt elfelejteni.
2021. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jelenleg is ebben a helyzetben vagyok és próbálok érte tenni hogy idővel belteljesülhessen.
2021. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt olyan, akit nagyon tudtam volna. Máshogy döntött, és ez így van jól, még ha néha fájt is. Már nem fáj, és már nem is "mi lett volna, ha".

Egy életünk van a tudomány mai állása szerint, azt nem szeretném búslakodva tölteni amiatt, akivel nem egymást kerestük.

2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Le kell xarni, sírd ki magad, tomboljál egy kicsit, törjél-zúzzál, de csak kidobandó tárgyakat, idd le magad, halgass brutál zenéket és utáld meg a kiszemelted. Írtsd ki magadból a maradék emlékét is az illetőnek, nekem ez bevált. Eddig minden esetben. F :))
2021. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Érezted már, hogy annyira ő az igazi, hogy ezért még a kukájában is képes vagy túrkálni, hogy megtudd, van-e benne használt óvszer?
2021. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ahogy #8 írja. N
2021. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!