Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érezted már, hogy nem biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már, hogy nem biztos, hogy ez az az élet, amit élni szeretnél? Párkapcsolat terén.

Figyelt kérdés
Nincs semmi megbocsáthatatlan bűne a páromnak, csak szörnyen rendetlen, ami már igénytelenségbe megy át. Borotválkozás után szakálldarabok a fogkrémestubuson, tányérok az ágya mellett, ilyesmik. És már egy ideje próbálkozom, de rájöttem: vagy elfogadom, vagy lelépek, megváltozni nem tud szegény. De amúgy meg nagyon szeretem, viszont nem vagyok benne biztos, hogy egész életemben így szeretnék élni...Mit tegyek? :/
2015. máj. 9. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről?
2015. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként amikor látja, hogy már nagyon durca vagyok, akkor próbálkozik: elindít egy mosást, bepakolja a mosogatógépet, stb. ....
2015. máj. 9. 15:51
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondja, hogy türelmesnek kéne lennem, mert nem tud egyik pillanatról a másikra megváltozni.....két éve élünk együtt.
2015. máj. 9. 15:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De, meg tud változni, ha csak ennyi a gond. Akarattal és odafigyeléssel bárki el tud takarítani és pakolni maga után. Feltéve, ha akar.


Ez nem olyan dolog, mint hogy két karja van, ezért csak tenni kell.

2015. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanezt érzem, csak mi nem 2 hanem 7 éve élünk együtt és 2 gyerekünk van. Viszont nekem erre nincs szükségem, az igéretekből meg nem lesz soha semmi, csak ideig óráig.
2015. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Jobbat úgysem találsz, hidd el, a pasik 95%-a ilyen, a többi 5% pedig beteges rendmániás, ami szerintem sokkal kiborítóbb, mint ez. Sokan vagyunk ezzel így, hogy járkálunk a pasink után egy ronggyal és a seprűvel, és egyre nagyobb hangerővel fejezzük ki nemtetszésünket. Nálunk a helyzet 8 év után nagyon kedvező, (a párom mindamellett amit felsoroltál még a taknyos zsepiket is az ágy előtt gyűjtötte,a porszívó szót sem nagyon ismerte, sőt a kézmosás helyett is inkább szrintem csak úgy beletörölte a koszt a törölközőbe), már ezek abszolút megszüntek, és nagyon korrekt tőle, hogy vigyáz a rendre,és nagyon sokat segít a házimunkában is. Nyugi, lesz ez jobb is, és tényleg igaza van, legyél türelmesebb!
2015. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7. ez akkora hülyeség. Van rengeteg normális rendigényű férfi is a világon, nem csak lusta disznó és rendmániás.


Kérdező: írjatok egy heti listát, hogy ki melyik nap mit csinál meg ezentúl, és igyekezzetek betartani.

2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem az a fő probléma, hogy nem csinál semmi házimunkát, mert abban tényleg nógatni kell a pasik többségét...arra simán megkérném, de nem csak ez a gond. Hanem mint egy gyerek, a véres zsebkendőt otthagyja a tükör előtt a kispolcon, nadrágok és zoknik a földön, én meg már belefáradtam abba, hogy ilyeneket kérni kell, hogy dobd ki, vedd fel onnan, stb.
2015. máj. 9. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Az én párom nem fürdik,max heti 2x,fogmosás még ennyi se,fikázik,ha beszélgetni akarok ismételgeti a szavaimat,ha megyünk valahová forog a nők után és megrögzött hazudozó...

Hányok tőle,ő meg nem érti miért akarok szakítani,hisz minden rendben!

2015. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!