Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érezted már azt, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nagyon tudtad volna szeretni, aki nem lehet a tiéd?

Figyelt kérdés

Rossz időben, rossz helyen találkoztatok, ezért nem téged választott.

Ha összejött volna a dolog, most mindent megtennél érte ...


Érezted már, hogy egy valakit tudtál volna úgy szeretni, mint senki mást?

Érdemes így tovább keresni, ha senki nem érhet a nyomába?


2021. márc. 25. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Érzeted már úgy, hogy nagyon büdös van otthon...és végül rájöttél, hogy le kellene már fürödni - egy hét után? :D
2021. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 Igen, pont ma 😂😂
2021. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

Rendszeresen, mikor valami agresszív állat élősködő tróger mellett látok aranyos lányokat. Olyankor mindig olyan érzésem van, hogy bár nem vagyok sem adonisz, sem pénzes sem nagydumás sem semmi, de egy ilyen embertől én mennyi mindenben jobb lennék, mennyire nagyon tudnám szeretni azt a lányt.


Egy ilyen lány a kevésnek is tudna örülni, nem vágyna sem anyagiak terén extra dolgokra, sem tőlem egzisztencia terén, a diploma sem érdekelné mert a jelenlegi férfihoz képest túlképzett vagyok és én legalább nem bántanám őt és szeretném.


De a gonosz, anyagias, extra igényekkel rendelkező, flegma lányokkal nem tudok mit kezdeni, félek tőlük, kerülöm őket.

2021. márc. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor, rengetegszer van/volt-, és még lesz ez, így senkinél sem próbálkozom.
2021. márc. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Volt,kétszer is. Érdemes továb keresni, igen :)
2021. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Megjött D kosár
2021. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%
Volt ilyen és a mai napig megdobban a szívem, ha találkozom az illetővel úgy évente egyszer. Ennek ellenére ma már nem lennék vele. Annak idején ő döntött úgy, hogy elmenekül az érzései elől és nem kellek neki, pedig jó kis párost alkottunk volna, ezt a mai napig így gondolom. Mindenesetre akkor ő a nyúlcipőt választotta. Nehéz volt feldolgozni és most is az ideget rágnám mellette, hogy mikor dönt így újra. Nem tenném ki magamat ennek, pedig ő már 1 évvel később bánta a döntését.
2021. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen... Kétszer is eddigi életemben. Az egyik ma már semmit sem jelent számomra. Ő a külsőségekre szavazott. A másik viselkedése a mai napig fáj és több éve emésztgetem. Viszont legalább már beláttam, hogy jobb is volt nekem megszabadulnom tőle. Inkább mást tegyen tönkre.
2021. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
9-es, ezt iróniából írtad?
2021. márc. 27. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!