Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesti/Pest mellett férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti/Pest mellett férfi egy falusi lányt csak lenéz és tényleg vigyàznom kellene vele?

Figyelt kérdés

Én egy borsodi kis településről származom, most is a megyében élek csak egy városban. Megismerkedtem valakivel és a baràtnőim nagyon óva intenek tőle mert kihasználna meg mit akarna egy pesti férfi mikor ott jobbnál jobb nők vannak egy falusi lànytól.

Szerintetek ez igaz vagy csak rosszindulat mondatja velük?


2021. márc. 27. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot, Budapestre és környékére elég sok "falusi" jön fel lakni. Vagy pl. a szülei voltak azok és jöttek fel.

Tehát közel sem biztos, hogy tősgyökeres pesti. De ha az is és emellett intelligens, és nem egy tapló, akkor nem ez alapján ítél meg. Én nő vagyok Pest mellől, az igaz, de voltam együtt "falusi" sráccal komoly kapcsolatban, és nem emiatt szakítottunk.

2021. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi azért "lenéz", mert nem Budapest, illetve Budapest környéki vagy, akkor az a férfi szerinted fejlett személyiség/intelligens/jellemes ember?


Nem a kérdésre válaszoltam, tudom.

2021. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan videki emberek jonnek ezzel, hogy a "pestiek". Szerintem nyitottabb egy nagyvarosi ember.
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz hogy eleve így közelíted meg a kérdést hogy Pesti és nagyon beszukult a gondolkodásmódod ha ezen a síkon mozogsz egyáltalán nem a 18. században élünk hogy a fővárosi jómódú urfik megrontjak a szegény gyanútlan falusi leányzót.... Nem hinném higy ekkora a társadalmi különbség ő is csak egy ember meg te is ismerd meg és kiderul
2021. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ember ő is meg te is szerintem ha vigyáznod kell vele azért mert pasi vagy mert olyan ember.
2021. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak attól, hogy pesti, még nem lesz fennhéjázó, beképzelt, másokat kihasználós típus. Ha viselkedésre is olyan, kivagyi, sunyiskodó, gyanús, akkor hagyd, ha nem az, akkor érdemes neki adni egy esélyt. Nem mindenki használ ki mást, akiről azt gondolja, hogy naivabb.
2021. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy eddig csak vidékieket hallottam ezen a vélt ellentéten feszülni?

Budapesti vagyok, az egyetemen a szak nagyja vidékről jött frissen, egyetlen egyszer nem tapasztaltam ebből semmit. Csak onnan tudtam, hogy ki falusi, hogy beszélgettünk róla, ki honnan származik..

2021. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz valaki azért bunkó,mert Pesten él, miért lenne bárki felsőbbrendű ezért, mi van Budapesten?

"Tényleg vigyáznom kellene?" Természetesen, elvégre még nem ismered, nem tudod milyen a személyisége, mit akar, ugyanakkor ha cseten szimpatikus, érdemes adni egy esélyt.

Barátnőid tényleg buta falusi lánynak tűnnek, avagy csak irigykednek.

2021. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!