Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő nem minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő". Ezt hogyan kellene érteni?

Figyelt kérdés

Egy lány osztotta meg ezt az Instagramján, akivel tavaly néhány hónapig randevúztam, de aztán abbamaradt a dolog, mert lett pasija. Utólag belegondolva nem volt éppen korrekt, mivel egyik pillanatban még velem randizott (szex nem volt soha), 1 héttel később pedig már kitette Facebook-ra hogy kapcsolatban van XY-nal és többé vissza sem irt nekem. A srác fényévekkel felettem áll, ha külsőleg nem is, de az életben egyértelműen előrébb van. Romániában végzett a legrangosabb román egyetemen mérnökként, utána Budapesten dolgozik egy nivós cégnél 28 évesen. (Mindezt ismerőstől tudom.) Valamint természetesen saját lakása van Bp-n. Ránéztem az adatlapjára, a következő konzekvenciát vontam le: $$$. :) 450 ezres KTM bicaj, Apple cuccok mindenhol, Xbox Series X, fél millás (minimum) 8k LG televizio a nappaliban... A lány azóta vele is lakik, amikor randi fázisban volt velem, akkor egy sima albérletben bérelt egy szobát.


A kérdésben irt mondat tehát azt takarná hogy aki kevésbé pénzes azzal közönyösek, aki pénzes ahhoz meg pincsikutyaként mennek?


27/F


2021. jan. 22. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy ilyen tipikus Oravecz Coelho szintű "bölcsesség".

Az ember nem midnenki mellett érzi ugyanúgy magát. Ebben szerintem nincs semmi meglepő. Na, ezt erősen túlgondolva, túlideologizálva juthatunk el a kérdésben szereplő "bölcsességig".

2021. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Tisztelet a kivételnek, de ja. Általában ha érzik a pénzszagot, egyből átmennek kis gondoskodó angyalkába. Ezeket rögvest posztolni kell a fészbúkon meg az instán, hogy kedvezzen a faszinak és mindenki lássa hogy neki egy pénzes pasas jutott. Nem minden nő ilyen, hangsúlyozom!
2021. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez a "fényévekkel felettem áll" dolog meg már bocs, de baromság. Ezt abból vontad le, hogy tudja a fene, milyen hátszéllel, de megszedte magát? Ettől ő még nem lesz jobb ember. Nem lesz jobb társ. Nem lesz megértőbb, hűségesebb, odaadóbb. Igen, van, akiket a pénzzel meg lehet venni, de ez inkább őt minősíti, és nem éppen felfelé.
2021. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Csak a véletlen műve hogy a pénzes férfit választotta és nem téged, hidd el. xd
2021. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Sikeresen kifogtál egy gerincoszlop nélküli hölgyeményt, ne bánd hogy elkelt, bár érdemesebb lett volna őt is agyilag felhomályosítani a személyiségéről.

Majd valaki biztos megteszi, az ilyenek tudnak koppanni hatalmasat.

Csak hát ugye jó lenne azt olyankor látni.

2021. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Azt, hogy ha nagy farkad van és meg tudod dugni rendesen akkor alázatos lesz veled.

A kedvedben jár majd mindig, kinyalja a seggedet is.

Ha meg kicsi a farkad, egy tányér ételt sem fog neked megmelegíteni.

2021. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Minden ember mást vált ki a másik személyből, van aki a romantikát van aki meg kevesebb érzelmet vált ki, persze ez sok rétegű és nem csak érzelmi alapú.
2021. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom időben rájött, hogy nincs szüksége egy komplexusokkal teli férfira, aki a jelenlegi párja gatyaméretét is tudja kb.
2021. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon leszűkítetted ezt a dolgot a pénzre, pedig nem biztos, hogy erről van szó. Jó, azt a konkrét csajt, akiről szó van, nyilván nem ismerem, lehet, hogy nála ez játszik szerepet a dologban, de pl én is egyetértek ezzel az idézettel, és csak a példa kedvéért, hogy ne mindig mindenben a pénzt lásd, le is írom: exem mellett hisztis hárpia voltam, folyton veszekedtem minden apróságért, féltékenykedtem, stb. Pedig amúgy rendesen meg voltam dugva, hogy a #6-osnak is ellentmondjak, csak simán annyira nem éreztem mellette magam biztonságban, a kapcsolatunkat annyira ingatagnak éreztem, hogy ez így ütközött ki. Igazából sosem éreztem tőle azt, hogy valóban törődne velem, alig találkoztunk, az is nagyobbrészt a szexről szólt, nem nagyon csináltunk programokat, amikor nem voltunk együtt, akkor online kommunikálni nem tudtunk mert ő mindig éppen mást csinált (pedig amikor velem volt, a kezéhez volt nőve a telefon), szóval kb mindent megtett, hogy ne érezzem magam "nyeregben", ráadásul direkt, ezt így ki is mondta, miután felhoztam neki a bajaimat. Na szóval mellette nyilván nem voltam egy magabiztos, kiegyensúlyozott nő, ellenben amikor találkoztam a férjemmel, aki ha írtam neki messengeren, azonnal válaszolt, nem kellett órákig várnom egy like-jelre, ha velem volt, akkor rám is figyelt, velem törődött, programokat szervezett és úgy összeségében látható volt rajta hogy nagyon lelkes velem kapcsolatban. Az exem a szüleivel élt, még egyetemistaként, nem volt se pénze, se semmije igazából. A férjem szintén az anyjával élt még akkor, ugyan volt munkája már és ennélfogva egy 10 éves autója, de így kb ennyivel is tudott többet anyagilag. Aztán mégis mellette egyszer nem volt féltékenységi rohamom, az elmúlt közel 8 évben egy kezemen meg tudom számolni, hányszor vesztünk össze, és úgy összességében azt tudom mondani, hogy míg régebben a hisztisséget és a házisárkányságot a személyiségem részének hittem, most ez már egyáltalán nem igaz rám.
2021. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan te is észrevetted már, hogy más-más emberek társaságában másképp viselkedsz. Van, aki mellett nagyon magabiztosnak érzed magad, el tudod engedni magad, jókat viccelődtök stb, és van, aki mellett pedig nem tudod, mit mondj, vagy folyton csak konfliktusaitok vannak, elnyomva érzed magad. Vagy mondjuk valaki nagyon törődő veled, ezért te is törődsz vele, aki meg csak leszívja az energiáidat, az feszültté tesz. Na, ennyi a mondandó lényege.
2021. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!