Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő nem minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő". Ezt hogyan kellene érteni?

Figyelt kérdés

Egy lány osztotta meg ezt az Instagramján, akivel tavaly néhány hónapig randevúztam, de aztán abbamaradt a dolog, mert lett pasija. Utólag belegondolva nem volt éppen korrekt, mivel egyik pillanatban még velem randizott (szex nem volt soha), 1 héttel később pedig már kitette Facebook-ra hogy kapcsolatban van XY-nal és többé vissza sem irt nekem. A srác fényévekkel felettem áll, ha külsőleg nem is, de az életben egyértelműen előrébb van. Romániában végzett a legrangosabb román egyetemen mérnökként, utána Budapesten dolgozik egy nivós cégnél 28 évesen. (Mindezt ismerőstől tudom.) Valamint természetesen saját lakása van Bp-n. Ránéztem az adatlapjára, a következő konzekvenciát vontam le: $$$. :) 450 ezres KTM bicaj, Apple cuccok mindenhol, Xbox Series X, fél millás (minimum) 8k LG televizio a nappaliban... A lány azóta vele is lakik, amikor randi fázisban volt velem, akkor egy sima albérletben bérelt egy szobát.


A kérdésben irt mondat tehát azt takarná hogy aki kevésbé pénzes azzal közönyösek, aki pénzes ahhoz meg pincsikutyaként mennek?


27/F


2021. jan. 22. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Úgy kell érteni ha van manikája a férfinek vagy lapátállú bájgúnár köcsög, esetleg egy gazdag vénember, akkor emberként fogja kezelni, minden egyéb esetben nem fogja emberként kezelni, rosszindulatú hárpiaként fog viselkedni és az első adandó alaklommal liánozik a kis majom ha felbukkan egy alfa görény a színen.
2021. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Brühühü, a nőknek mindig a jóképű, gazdag, okos, kigyúrt pasik kellenek, nem a gizda vagy dagadt, ostoba, kisfarkú lúzerek, akiknek az élet csúcsa, hogy gyakorin fröcsögnek. Ez olyan igazságtalan.
2021. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Hogy pörög a hátán a kis svábbogár.
2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Teljesen természetes, hogy nem mindenki mellett tudjuk ugyanazt az oldalunkat mutogatni. Egyik barátnőmmel melegbárba megyek, egy másik barátnőmet meg templomba kísérem el, mert amúgy meg mindkettő olyan dolog, amit szeretek csinálni és néha jól esik, csak az egyiket az egyikkel, a másikat a másikkal tudom csinálni. Ennyi :D

Ez a párkapcsolat nyelvére átfordítva azt jelenti, hogy gondolom bizonyos pasi mellett jobban érzi magát, magabiztosabbnak vagy szebbnek. Ebben sincs semmi meglepő, mert pl. bántalmazó fél mellett az ember elhiszi magáról, hogy semmirekellő meg ronda, és senkinek sem kell (ezért nem meri elhagyni sok ember a bántalmazó partnert), míg egy támogató partner mellett az ember poklot is képes felemelni, mert megkapja a környezete támogatását hozzá.

2021. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezt úgy értsd, hogy amig, az egyik férfi nem vesz komolyan és csak átnéz rajtam kihasznál, addig egy kis szánalmas nő vagyok. Egy másik férfi mellett lehetek királynő is.

És a nők az utóbbit keresik.

Aki képes a szerelmével a nőből a legtöbbet kihozni.

Is

2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyen idézetek posztolásakor mindenki magából indul ki, ő is. Ha lett volna pénzed, nem számított volna, ha minden nap agyba-főbe vered, drogozol, ha extrém beteg fétiseid vannak (dubajozós lányok), ha bűnözésből élsz, ha elhízott vagy ("macika" vs dagadt disznó). Ahogy belép egy kapcsolatba egy ilyen szerzet amit te is leírtál, általában ejtés a vége rövid időn belül.
2021. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mi nem volt korrekt. Ha veled randizott először akkor veled kellett volna hogy maradjon? Eltöltött veled 1-2 órat, semmit nem jelent, semmivel se tartozik neked, magyarázattal se, nem voltál a barátja. Nem tetszettél neki, ennyi.
2021. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!