Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról aki mellett még sosem volt lány és 24 éves?

Figyelt kérdés

ciki ez?

zavar az nagyon hogy mások tíz évvel fiatalabbak de már többet tudnak mint én


2021. jan. 23. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Semmi esetre sem ciki, kicsit furcsa a "mai világba", de nincs ezzel baj.
2021. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban
2021. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Én egyből arra gondolok,hogy egy balfasz vagy.Szerintem ciki.

Nem mersz nőkhöz közelíteni?Pedig nem harapnak...

2021. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Még 10 év és a férfiak 80% -a így lesz vele. Amerikában egy felmérésben már most is a fiatal férfiak 30% -a azt jelentette, hogy nem szexelt az utóbbi 1 évben egyáltalán. És ebbe nincsenek benne azok, akik felfelé hazudtak a felmérésben.


Magyarország persze még le van maradva ebben, itt gondolkodásban/életmódban amerikai időszámítás szerint kb 2015 -öt írhatunk(a városban).

2021. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Mikor én 17-18 voltam,csak a puncin járt az agyam.Nem azért,mert retardált vagyok,hanem ,mert tomboltak a hormonok.Kis túlzással egész nap állt a farkam.Volt,hogy egyszerre 2-3 csajom is volt és ezt nem dicsekvésképpen írom.Most meg azt látom,hogy teljesen puhapöcsüek a fiatal srácok.Sok a homi is ,de ha nem is az ,akkor is félénk mint egy kislány.Szegény csajoknak nehéz dolguk lehet manapság.
2021. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, ha el is jutottam az ismerkedés fázisig max. pár nap után leráztak.
2021. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

A csajok a vagány srácokat szeretik,aki mellett biztonságban érzik magukat.iratkozz be egy judo vagy box edzésre.Vagy legalább járj el gyúrni.Na nem tésztát.....Az önbizalmad is nagyobb lesz és a csajok úgy ragadnak rád mint a légy a papírra...

Jó,most minden zárva,de majd ha vége van ennek az őrületnek....

2021. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Senkit nem fog érdekelni ha gyúrni kezdesz, csak szólok, próbáltam

Tök izmosra is gyúrhatod magad, ha a nők addig leszartak azután is le fognak, legfeljebb magadnak tetszel meg tőle

28/f

2021. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a csoda ha ban vkinek bnője
2021. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

"csajok a vagány srácokat szeretik,aki mellett biztonságban érzik magukat.iratkozz be egy judo vagy box edzésre.Vagy legalább járj el gyúrni."


Mert ezektől aztán rohadtul biztonságban lesz bárki is, a késes cigányt nem érdekli hogy te boxolsz vagy ki vagy gyúrva...

Aki alapból nem jön be a nőknek és/vagy nem tud csajozni az beszopta. Nem lehtetlen hogy legyen nője, de ezerszer nehezebb lesz számára, mondhatni csak folyamatos szenvedés lesz e téren az élete. Ő gyúrhat akármennyit, kereshet barmennyi pénzt, lehet akármilyen "vonzó személyisége" soha nem lesz egyszerűbb a dolga, ha őszinte kapcsolatot keres.

2021. jan. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!