Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesti/Pest mellett férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti/Pest mellett férfi egy falusi lányt csak lenéz és tényleg vigyàznom kellene vele?

Figyelt kérdés

Én egy borsodi kis településről származom, most is a megyében élek csak egy városban. Megismerkedtem valakivel és a baràtnőim nagyon óva intenek tőle mert kihasználna meg mit akarna egy pesti férfi mikor ott jobbnál jobb nők vannak egy falusi lànytól.

Szerintetek ez igaz vagy csak rosszindulat mondatja velük?


2021. márc. 27. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni azt, hogy milyen az a pesti férfi. Elég sokan laknak ott férfiak, biztos nem mind ugyanolyan.
2021. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább menekülj! Valószínűleg buta, egyszerű nőnek tart, akit ki akar használni szexuálisan és hazi cselednek.
2021. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
merre laksz Borsodban?
2021. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is haragudj, de ezzel a gondolkodásmóddal, tényleg buta falusi lánynak tűnsz.
2021. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3assal vigyázz, keveset keres:D
2021. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1 Persze nem mindenki egyforma ott sem ez nyilvánvaló, csak elbizonytalanítottak.


2 Tényleg ez a jellemző? Sajnálnàm ha így lenne.


3 Miskolc környéke.

2021. márc. 27. 11:09
 7/18 A kérdező kommentje:
4 Én nem gondoltam így, de a barátnőim elbizonytalanítottak. Nekem nem jutott eszembe ez.
2021. márc. 27. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
6: ismerkedj velem! környéken lakom, 30 vagyok és egy normális fiatal nőt keresek!
2021. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A barátnőim gondolom irigyek, hogy kiszakadnál a borsodi valóságból, felkerülnél Pestre és sokkal jobb életed lenne mint nekik. Akkor tudnak egyébként csak kihasználni ha hagyod. Nem kell lefeküdni egyből az első, második randin. Ha a pasi teper érted, még úgyis hogy messze vagytok, és egy ideig nem fekszel vele, mindig keres, figyelmes, kedveskedik, akkor tényleg komolyan a szándékai.
2021. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8 Köszi a lehetőséget de kihagynám.


9 Lehet, hogy irigyek de nincs mire, jó barátnőim de emiatt letàmadtak, nem is értettem először, azthittem velem fognak örülni.

2021. márc. 27. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!