Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő mellett is megvalósíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett is megvalósítható a napi 6 óra játék számítógépen úgyhogy kapcsolat jól müködjön?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok de már kezdem úgy érezni hogy nem állapot hogy nincs barátnőm mert lassan elmegy az idő felettem ha tovább várok,dolgozom aztán a maradék időmet gép előtt töltöm így telt az elmúlt 10 évem.

Elkezdtem beszélgetni ismerkedni lányokkal meglepő módon nagyon nyitottnak bizonyultak és már többen szeretnének összefutni valamikor találkozni, viszont azt veszem észre hogy jóval kevesebb időm van magamra és sok energiámba időmbe kerül a beszélgetés ismerkedés, és jó ha 1 órát tudok animére játékra fordítani stb.


Mennyire reális elképzelés hogy választok barátnőt aztán napi 1-2 órát elég lesz vele foglalkozni és ez nem okoz majd feszültséget problémát a kapcsolatban?



2021. márc. 19. 11:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Már a hozzáállásod ótvar szar. Vegyél magadnak egy aranyhalat, azzal nem kell napi több órát "foglalkozni".
2021. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
91%
Én is játszom. De 6 óra wtf? Barátnő nélkül is k..a sok.
2021. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
96%

szóval 8 óra meló + 6 óra szg + 1 óra bnő és a többiben alszol?

röhejes

2021. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
95%

Minden nap nem, de haverom őrködik. 24-48-ban van. A melóban napi 4-5 filmet megnéz, a szabadnapjain meg sportol és játszik.

De normális, napi meló + csaj mellett, főleg ha együtt laktok, akkor nem.

2021. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
17%

Én meló után még 4 órát dolgozom gépen (fusi meló) + 1-2 óra netezés vagy játék. Sose volt ebből gond.

Simán belefér sztem.


Sokan sportolnak, vagy edzenek mondjuk 3 órát egy nap.


Nem az együtt töltött idő mennyisége, hanem a minőség a lényeg. Például ha a hétvégét együtt töltitek, kirándulással, vagy csak simán összebújással, akkor nem az a fontos h hétköznap is napi 4 órát együtt legyetek mert "csak"

2021. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Aha egy gamer csajjal akivel távkapcsiban lesztek. Online 5 perc videochat és kész, baratnő letudva.:D
2021. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

MIért van lefikázva, aki játszik. Van barátnőm, játszom. De nem 6 órát, azelőtt sem volt 6 óra. Talán heti 6. Más meg ennyit sorozatozik, TV-zik, netflixezik, vagy csak face en lóg.


Az időt te osztod be, itt inkább azzal van a baj, hogy túltolod.

2021. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a foglalkozni szóban mi a sértő,törődés jobban megfelel?

Normál munkarendben dolgozom.

Mi a röhejes? Főzni tisztálkodni is kell stb aztán már marad 7 órám aludni.

A 6 órában van zenehallgatás net hirek olvasása fórum anime stb nemcsak játék

2021. márc. 19. 11:50
 9/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem lesz időd. Mint gamer mondom hogy visszaesik ez az idő legalább a negyedére ha barátnőd van . De én nem is bánom mert szívesebben vagyok a párommal mint a gép előtt.
2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.


MINDEN hobbira kevesebb idő lesz, ha kapcsolatban vagy. Legyen akár túrázás, gaming, olvasás, tanulás stb. Ez, ezzel is jár.

2021. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!