Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő mellett is megvalósíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett is megvalósítható a napi 6 óra játék számítógépen úgyhogy kapcsolat jól müködjön?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok de már kezdem úgy érezni hogy nem állapot hogy nincs barátnőm mert lassan elmegy az idő felettem ha tovább várok,dolgozom aztán a maradék időmet gép előtt töltöm így telt az elmúlt 10 évem.

Elkezdtem beszélgetni ismerkedni lányokkal meglepő módon nagyon nyitottnak bizonyultak és már többen szeretnének összefutni valamikor találkozni, viszont azt veszem észre hogy jóval kevesebb időm van magamra és sok energiámba időmbe kerül a beszélgetés ismerkedés, és jó ha 1 órát tudok animére játékra fordítani stb.


Mennyire reális elképzelés hogy választok barátnőt aztán napi 1-2 órát elég lesz vele foglalkozni és ez nem okoz majd feszültséget problémát a kapcsolatban?



2021. márc. 19. 11:31
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Ha valóban komolyan gondolod, akkor valóban csak a 12/24, 24/48, 24/72 beosztású meló marad.
2021. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

Erről az a vicc jutott eszembe, amikor a focista sorolja a feleségének, hogy mennyire elfoglalt, hétfőn egész nap edzeni fogok, kedden masszázsra megyek, szerdán pihennem kell, csütörtökön ez+az stb, mire a felesége kijelenti, hogy "én hétfőtől péntekig, továbbá szombaton és vasárnap is ba.x.ni fogok. Aki itt lesz, itt lesz, aki nem, nem."

Erre számíts, kérdező, ha valami csoda folytán összejön egy barátnő😂

2021. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked való a párkapcsolat. Ugyanis ez arról szólna, amire vélhetően neked nincs igényed. Jó esetben az ember szerelmes ilyenkor, főleg kezdetben minden szabadidejét a másikkal akarja tölteni, ismerkedni, lesni a másik kívánságát, szexelni jó sokszor. Együtt főzni, járni ide-oda.


Amit te leírtál, meg egy csomó más válaszoló, az bőven a 10+ éve együtt élőknél van. Amikor már a megszokás veszi át a mindennapokat. Nem rosszabb egyáltalán, sőt, ad egyfajta biztonságot.


De az első években alig várod, hogy találkozzatok, hogy együtt legyetek, mindent vele akarsz csinálni, élményeket gyűjteni.


Ezt kell átgondolnod.

2021. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

Nem értem miért olyan nehéz elhinni hogy napi átlag 6 óra számítógépezés mellett nincs időm másra,a heti 2 nap amikor nem dolgozom tulajdonképpen 16 órám van amit felhasználhatok magamra mert nem kell dolgoznom aznap.


Viszont az egyik válaszoló elgondolkoztató volt, tehát onnét is fogom tudni hogy érdemes kapcsolatot kezdeni ha annyira jól fogom érezni magam társaságában hogy a játékot is elfelejtem és vele akarok lenni inkább.


Azért ne kritizáljatok ennyire erősen mert én hozzá vagyok szokva hogy minden idő az enyém és elvagyok magamban és ezért nehéz lesz a régi berögzött szokásaimat feloldani, de úgy tünik szükségessé válik ha társat szeretnék később.

2021. márc. 19. 15:22
 35/56 A kérdező kommentje:

33-as

Értem tehát ha nem úgy indul akkor valószinűleg meg ette a fene az egészet.

2021. márc. 19. 15:24
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz társat? Ugyan nem gépezek, de nem akarom feladni az életem, és ezért nem akarok társat. Te miért akarsz, ha ennyire problémás már most?
2021. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
34%

Csaj mellett nem lesz időd játszani ,szinte egyáltalán. De ne aggódj úgyis megcsal majd és továbbáll 2-3 év után, aztán folytathatod a kockulást.

Egyébként amikor anno volt csajom, mi azt csináltuk, hogy ő is hozta a laptopját aztán közösen kockultunk, közben jókat dumáltunk. Hobbi + közös program letudva egyszerre.

2021. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Az ember dolgozik napi 8 órát, utazik hozzá 1-1et, túlórák nélkül az 10 óra. Eszik, fürdik stb 1 óra tuti elmegy egész nap vele. 8-at alszik, 19 óránál tartunk. Kéne némi testmozgás, házimunka teendők, legyen napi 2 óra összesen. 21 óra. Marad 3 órád. Hogyan játszol 6-ot?
2021. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

33 vagyok.

Igen, megette a fene. A szerelem ilyen.

2021. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

Neked barátom egy robot csaj kell :)

És a jó hírem ,hogy már elég jól halad a fejlesztésük :))


Amúgy nem kell parázni..főleg az ilyen casual gamerek szövegétől...akik napi 1-2 órát játszik.

Fiatalon simán tudtam tartani a 3-4 max 4orás alvást...több nem kell...(japánba állítólag úgy tartották egy időben ,hogy aki 3óránál többet alszik az nem lesz sikeres az életeben.)

Szóval ha 3-4órát alszol csak akkor lesz időd minden nap talizni a lánnyal ...este időben haza érni a gammára...azt csapatni.

De ha olyan a melod akár néha aludni se kell :)

Nekem anno a rekordom 50+óra ébren lét volt..sajnos ebből csak 36 jutott játékra. :(

2021. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!