Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő mellett is megvalósíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett is megvalósítható a napi 6 óra játék számítógépen úgyhogy kapcsolat jól müködjön?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok de már kezdem úgy érezni hogy nem állapot hogy nincs barátnőm mert lassan elmegy az idő felettem ha tovább várok,dolgozom aztán a maradék időmet gép előtt töltöm így telt az elmúlt 10 évem.

Elkezdtem beszélgetni ismerkedni lányokkal meglepő módon nagyon nyitottnak bizonyultak és már többen szeretnének összefutni valamikor találkozni, viszont azt veszem észre hogy jóval kevesebb időm van magamra és sok energiámba időmbe kerül a beszélgetés ismerkedés, és jó ha 1 órát tudok animére játékra fordítani stb.


Mennyire reális elképzelés hogy választok barátnőt aztán napi 1-2 órát elég lesz vele foglalkozni és ez nem okoz majd feszültséget problémát a kapcsolatban?



2021. márc. 19. 11:31
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Hát ha találsz olyan barátnőt, aki nem hagy ott,mert hatszor annyit játszol, mint amennyit vele vagy, akkor lehet.
2021. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Ha barátnőt akarsz akkor jó kell, hogy legyél az ágyban... Már az 1-2 óra kell, hogy legyen wtf
2021. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Változik életem megfelé,szinte semmit nem játszottam,csak ismerkedés köt le munkán kivül mistanság,elképesztően pozitiv hatással van hangulatomra és nincs jobb mint egyes lányokkal elbeszélt idő,nagyon jól szórakozom
2021. márc. 20. 21:18
 54/56 A kérdező kommentje:
Bár gyereket biztos nem akarok
2021. márc. 20. 21:21
 55/56 anonim ***** válasza:
0%

"Jah igen, wikipédiát is linkelgettél"

Kezdjük ott, hogy a wikipédia forrásokkal alátámasztott oldal, de tessék, itt van pár hivatalos, orvosi oldal, ami szintén nekem ad igazat:

[link]

[link]

Nyilván linkelhetnék neked 30 oldalas tanulmányokat is, csak tdom, hogy úgy sem olvasnád el, ezért választottam a wikit.


"én inkább Zacher Gábor előadásait ajánlanám számodra."

Kösz, ha egy bohóc érdekel, akkor cirkuszba megyek. Egy járvány közepén, amikor a orvosi dolgozók mindenféle lelki útmutatásokról szóló előadásokat tartanak, meg TV-ben táncikálnak, azokat a bohócoknak hívják.

Amúgy októberben pont megjelent egy cikk, ami egy Zacher beszélgetésről szólt, ahol a függőségről beszéltek. Az is engem támaszt alá.


Mondjuk az eddigi kommentjeid alapján nem lep meg, hogy ennyi eszed van.

2021. márc. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Szóval KIVASZTOD a barátnőd mert már érdeklődnek mi ez a hozzaallas😅 és ha lenne valaki aki fontos számodra akkor nem így éreznel

Azt javaslom amíg nyűgnek / tehernek érzed a nem létező barátnőd és sajnálod rá az időt nincs szükséged párkapcsolatra

Akkor ha valóban eljutsz az ismerkedés szintjére tisztázzatok a dolgot és majd kiderul és osszecsiszolodtok

De ha ennyire nem vagy nyitott arra hogy időt szakíts egy másik emberi lenyre elgondolkodtató higy tényleg akarsz e kapcsolatot

A párkapcsolat egyáltalán nem teher.

2021. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!