Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő mellett is megvalósíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett is megvalósítható a napi 6 óra játék számítógépen úgyhogy kapcsolat jól müködjön?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok de már kezdem úgy érezni hogy nem állapot hogy nincs barátnőm mert lassan elmegy az idő felettem ha tovább várok,dolgozom aztán a maradék időmet gép előtt töltöm így telt az elmúlt 10 évem.

Elkezdtem beszélgetni ismerkedni lányokkal meglepő módon nagyon nyitottnak bizonyultak és már többen szeretnének összefutni valamikor találkozni, viszont azt veszem észre hogy jóval kevesebb időm van magamra és sok energiámba időmbe kerül a beszélgetés ismerkedés, és jó ha 1 órát tudok animére játékra fordítani stb.


Mennyire reális elképzelés hogy választok barátnőt aztán napi 1-2 órát elég lesz vele foglalkozni és ez nem okoz majd feszültséget problémát a kapcsolatban?



2021. márc. 19. 11:31
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
90%
A napi 6 óra az már függőség. 8 órát dolgozol, 8 órát alszol, akkor 8 óra jut egyéb dolgokra, de ebbe beletartozik a közlekedés, kajálás, fürdés, bevásárlás, ilyen hétköznapi dolgok is. Ha ezekkel elmegy mondjuk 2 óra, akkor marad 6 órád a napból. És ha te azt játékkal meg netezéssel töltöd, akkor a barátnődre egy perced sem fog maradni. Egy hétig sem fog így megmaradni melletted senki, nemhogy hosszútávon. Arról nem is beszélve, hogy ha a barátnő gyereket is akar, akkor utána mi van? A saját gyerekeddel sem fogsz törődni, helyette majd megy a játék?? Ilyen felfogással neked nem való párkapcsolat.
2021. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
54%
Ha van passzív jövedelmed és keveset alszol, akkor igen.
2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
87%
5., de az más, hogy te abban a 4 órában pénzt csinálsz vele, és nem Pityhu92-vel lövitek egymást a Cshégóban.
2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Tetszik az ötlet hogy heti 1 napot beáldozni a célra a többiben pedig marad az általam felvázolt 6 óra
2021. márc. 19. 12:44
 15/56 anonim ***** válasza:
80%

"Tetszik az ötlet hogy heti 1 napot beáldozni a célra a többiben pedig marad az általam felvázolt 6 óra"


nem. Te nem akarsz kapcsolatot. Te max üríteni akarsz és mondom úgy, hogy én is játszom. MINDKÉT félnek valamit be kell "áldoznia". NEM teljesen, de valamennyit, igen.

2021. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Találj magadnak gamer barátnőt.

Amúgy az én baratom is gamer, régen munka, game, alig alvás, ez ment pár évig. Aztán ebben kiégett, kicsit visszavett, akkor ismerkedtünk meg. Mellettem meg már eleve alig gamel. Havi 1-2 alkalommal gamel alkalmanként 2 órát.

2021. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
63%
és szted hol találsz ilyen társat? csak dugás kell akkor fizess profinak.
2021. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Konkrétan milyen áldozatra gondolsz?

Nagyot tévedsz,én komoly kapcsolatot szeretnék,nem üríteni.

2021. márc. 19. 12:50
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
már írtam. Hogy nem napi 6 órában vered a jancsit, hanem pl 1
2021. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
72%
32 éves kisfiú vagy
2021. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!