Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő mellett is megvalósíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő mellett is megvalósítható a napi 6 óra játék számítógépen úgyhogy kapcsolat jól müködjön?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok de már kezdem úgy érezni hogy nem állapot hogy nincs barátnőm mert lassan elmegy az idő felettem ha tovább várok,dolgozom aztán a maradék időmet gép előtt töltöm így telt az elmúlt 10 évem.

Elkezdtem beszélgetni ismerkedni lányokkal meglepő módon nagyon nyitottnak bizonyultak és már többen szeretnének összefutni valamikor találkozni, viszont azt veszem észre hogy jóval kevesebb időm van magamra és sok energiámba időmbe kerül a beszélgetés ismerkedés, és jó ha 1 órát tudok animére játékra fordítani stb.


Mennyire reális elképzelés hogy választok barátnőt aztán napi 1-2 órát elég lesz vele foglalkozni és ez nem okoz majd feszültséget problémát a kapcsolatban?



2021. márc. 19. 11:31
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

A férfi csak a munkának és párjának él utolsó?

Mint egy robot,érdekes.

2021. márc. 19. 13:21
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet nem értek. Hogyan vezeted az életed, ha napi 6 óra megy el számítógépezésre?


Hol van a munkahelyed, oda nem kell készülni, utazni?


Ki csinálja a kajádat?


Ki takarít?


Ki vásárol?


Ki intézi az ügyes bajos dolgokat?


Mert egy páros, közös életben ezek a feladatok megoszlanak.

2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
38%
Nem legyen hobbija, de a napi 6 óra az sok, pláne, hogy értelmetlen a gép előtt görnyedni, nem vmi értelmeset csinálsz.
2021. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
81%
Sose lesz barátnőd
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

De miért szeretnél akkor komoly kapcsolatot, ha nem akarsz a másikkal időt tölteni? Miért érné akkor neked meg? Ebbe kell belegondolni. Mert normális embernél az az első, ami miatt felvillanyozódik, hogy szeretek valakit, és időt töltök, törődöm vele.

Te nem akarsz kapcsolatot sztem, vagy csak azt akarod belőle, ami neked hasznos. Szex, esetleg házicsicska. Utóbbi esetben vegyél fel bejárónőt.

2021. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
54%

23


Azért ne keverd a dolgokat. Ez feszkó levezetés. Olyan, mint másnál filmezni vagy sorozatozni.

2021. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért akarsz nőt, hogy megfelelj a társadalmi elvárásoknak, inkább ne.
2021. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alapból kuka egy ilyen mentalitású ember.

Az én párom is játszik a gépen miután haza ér a munkából, de max 1-2 órát, de én addig meg zenélek, festek, szóval a saját hobbimnak élek. Ez az idő a mi saját nyugi időnk.

De utána sportulunk valamit kozosen, vagy társasozunk, kártyázunk, rendbe rakjuk a lakást, beszélgetünk, főzünk, szexelünk ilyesmik.


De mit te elképzelsz azt egy épeszű lány sem fogja elviselni. Maximum 1-2 hónapig, amíg igyekszik megfelelni és a legjobb formáját hozni. De aztán nagyon hamar ráeszmél, hogy tarthatatlan az életviteled. Főleg 32 évesen, 15 évesen még jópofa, de ennyi idősen inkább szomorú.

2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz a hozzáállás.

Mindenesetre én online játékban jöttem össze a párommal, úgyhogy sokat játszunk együtt minden nap.

2021. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
78%

"Az én párom is játszik a gépen miután haza ér a munkából, de max 1-2 órát, de én addig meg zenélek, festek, szóval a saját hobbimnak élek. Ez az idő a mi saját nyugi időnk."


NA EZAZ!! Így is lehetne. Én rendesen titkolom, hogy játszom, mert a nők egyből azt hiszik, hogy én is napi 6 órákat tolom, meg bedobják az összes negatív sztereotípiát. Pedig vannak napok, amikor semennyit, meg van más hobbim. Sajnos, sokan úgy álnnak a kapcsolathoz, hogy kötelező minden hobbinak megegyeznie és állandóan együtt kell lenni.


28, örülök, tök normális a hozzáállásotok, sok sikert nektek!

2021. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!