Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak lennének az elvárásaim? Miért érzem úgy hogy nem felel meg senki? Csak rossz emberekkel sodor össze az élet?

Figyelt kérdés

Az utolsó kapcsolatom után sikerült rádöbbennem hogy mi az amit keresek a másikban, mi az amire szükségem van, már ami a belsőt illeti. Eddig mindig beértem kevesebbel, nem is igazán válogattam, mert úgy éreztem nincs jogom hozzá. Néha még most is így érzem, viszont szerelmes akarok lenni, nem csak úgy benne lenni egy kapcsolatban ami szereteten alapszik. Túl fiatal vagyok még az ilyen kapcsolatokhoz. De úgy érzem képtelen vagyok a szerelemre, vagy pedig nincs olyan ember, akit én keresek.

18L



2021. márc. 15. 11:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
30-as, ha te lennél a lányom, jól felpofoztalak volna ezért a válaszért.
2021. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Tuti troll vagy cuna mert ha nem akkor a lányod 100%,hogy titokban van pasija ami elég szomorú :(( szegény csajszika
2021. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Bízom benne hogy troll

Bár sajnos vannak ilyen szülők..

Nekik züllik el leginkább a gyerekük

2021. márc. 19. 21:04
 34/41 anonim ***** válasza:
Oh igen pofozz fel apuci. Az a baj veled, hogy befásult vagy. Ha valami nem úgy van ahogyan azt te elképzelted akkor az már rossz. Az oké, hogy a tanulás fontos, de nem abból áll az élet :D Kell a kikapcsolódás, emberek akikben megbízhat, egy társ az életben :D Elvégre neked is lett valahogy lányod akit gondolom nem a gólya hozott
2021. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Konzervatív nevelési elveim vannak,
2021. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
A kérdező szüleinek meg nem úgyhogy 🤫
2021. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36-os sminkelni sem engedem, nehogy már úgy nézzen ki, mint egy útszéli kokott.
2021. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A smink nem egyenlő azzal, hogy kifesti magát ribinek. Az ha csak szimplán kiemeli a szemét egy kevés sötét szemceruzával vagy mi a tökömmel, az is tud vonzó lenni és nem lesz az arca tőle eldeformált, ahogy azt se fogja leírni magáról, hogy gyere tegyétek a számba.
2021. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Gyerekek ne reagaljatok neki,ne etessuk a trollt ✨only good vibes✨
2021. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll
2021. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!