Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak lennének az elvárásaim? Miért érzem úgy hogy nem felel meg senki? Csak rossz emberekkel sodor össze az élet?

Figyelt kérdés

Az utolsó kapcsolatom után sikerült rádöbbennem hogy mi az amit keresek a másikban, mi az amire szükségem van, már ami a belsőt illeti. Eddig mindig beértem kevesebbel, nem is igazán válogattam, mert úgy éreztem nincs jogom hozzá. Néha még most is így érzem, viszont szerelmes akarok lenni, nem csak úgy benne lenni egy kapcsolatban ami szereteten alapszik. Túl fiatal vagyok még az ilyen kapcsolatokhoz. De úgy érzem képtelen vagyok a szerelemre, vagy pedig nincs olyan ember, akit én keresek.

18L



2021. márc. 15. 11:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tűnik olyan lánynak a kérdező akin csak úgy átmennének a fiúk szóval nem kell letámadni.

Szerintem sok olyan srác van amilyet keresel, a te korosztályodban is. Magamat is ilyennek tartom például. Ha gondolod beszélgethetünk 18/f

2021. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te mikor kezdted a fiúzást, az óvodában, 18 évesen inkább a tanulással foglalkozz, ne a pasikkal...

(45 F)

2021. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

#22

Neem, már bölcsiben is fiúztam!🤦

Kedves hogy aggódsz a tanulmányi eredményeim miatt😂 bár hidd csak el hogy arra is tudok időt szánni

2021. márc. 16. 18:58
 24/41 anonim ***** válasza:
Az elvárásaid nem nagyon, viszont amiit itt előadtál, az irreális. Mivel az önismereted elég gyenge lábakon áll, így érthető, hogy miért nem találsz olyan embert, akiről próbálsz beszélni.
2021. márc. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

#24

Mi az ami irreális?

2021. márc. 19. 17:52
 26/41 anonim ***** válasza:

Jesszus 22-es menj már a fenébe,18 évesen miért ne lehetne kapcsolata vagy akár exe/exei?😃

Nem a középkorban élünk könyörgöm.

Kérdező,a te elvárásod pedig nem irrealis nem hülyeség teljesen oké,kb ugyanebben a helyzetben vagyok én is lányként úgyhogy pacsi és ne gyere össze azért valakivel mert esetleg rossz a szingliseg,várd ki a megfelelőt hidd el megéri!❤️

2021. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
26-os, mi az, hogy menjek a fenébe, a saját lányomnak is megtiltottam a fiúzást, amíg le nem diplomázik.
2021. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

#26 Akkor pacsiiii

Nagyon szépen köszönöm!

Kitartást neked és sok sikert a párkereséshez!


#27

Hogy mii?😂

Szerinted mit érsz el azzal ha megtiltod neki?

Csak azt hogy méginkább akarja majd, ezek alapból ösztön szerűen bennünk vannak, vágyunk a szeretetre. Ha szerelmes lesz, nem fogod tudni megállítani akármennyire is vagy szigorú. Ez az élet rendje. Ezzel csak azt éred el hogy magadra haragítod a lányod, esetleg hazudozni fog.

És ezt teljesen jó indulatból mondom.

2021. márc. 19. 20:26
 29/41 anonim ***** válasza:
Így legalább az energiáit teljes egészében a tanulásra fordítja, pasizni ráér diploma után is.
2021. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Úristen de hülye vagy, te lennél az apám már kerestem volna egy másikat
2021. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!