Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak lennének az elvárásaim? Miért érzem úgy hogy nem felel meg senki? Csak rossz emberekkel sodor össze az élet?

Figyelt kérdés

Az utolsó kapcsolatom után sikerült rádöbbennem hogy mi az amit keresek a másikban, mi az amire szükségem van, már ami a belsőt illeti. Eddig mindig beértem kevesebbel, nem is igazán válogattam, mert úgy éreztem nincs jogom hozzá. Néha még most is így érzem, viszont szerelmes akarok lenni, nem csak úgy benne lenni egy kapcsolatban ami szereteten alapszik. Túl fiatal vagyok még az ilyen kapcsolatokhoz. De úgy érzem képtelen vagyok a szerelemre, vagy pedig nincs olyan ember, akit én keresek.

18L



2021. márc. 15. 11:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le az elvárásaid így nem tudhatjuk hogy sok-e. De szerintem soha nem éri meg kevesebbel beérni mint amit akarsz és csak azért kapcsolatban lenni hogy legyen valaki. Ha már valakivel leakarom élni az életem akkor legyen olyan akit tudok szeretni
2021. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
8%
Valószínűleg a külsőt nézed, meg a kort, és nem a belsőt. Ez nagy hiba! Csakis a belsőt szabad nézni, az maradéktalanul feleljen meg neked, de ha ez megvan, a többi nem számít.
2021. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

#1 jogos

Leírom nagyjából az elvárásaim:

Egyik legfontosabb dolog számomra hogy mély beszélgetésekre alkalmas legyen az illető, lehessen vele akár filózgatni, ne csak felszínes kommunikáció legyen köztünk.

Legyen megértő és kedves. Szeressen idővel családot, mert én nem pár hónapra keresek párt, hanem hosszútávra tervezek. Kölcsönösen támogassuk egymást, és hagyjunk szabad teret egymásnak.

2021. márc. 15. 11:52
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem magas elvárások, sőt, szerintem alapvetőek - legalábbis egy értelmes ember számára azok, ha párkapcsolatot keres. Egyedüli kivétel a családtervezés, hiszen lehet valaki nem szeretne gyereket, de ez már szubjektív.
2021. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Ezek abszolut nem teljesithetetlen elvárások
2021. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#2

Sosem voltam és nem is leszek ilyen felszínes. A legfontosabb nálam a belső, alapból személyiséghez vonzódom nem egy testhez.

Viszont ahhoz hogy az ember igazán szerelmes legyen kell a vonzalom fizikálisan is. De ez akkor is kialakulhat ha kevésbé elônyös külsővel rendelkezik az illető, viszont nagyon megkapó a személyisége

2021. márc. 15. 11:56
 7/41 anonim ***** válasza:
Ezek nem magas elvárások ez kb a minimum amit én is elvárnék egy kapcsolattól, ha egy srác ezt nem tudja megadni akkor egy krumpli is jobb barát lenne. #1es voltam 21/F
2021. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond, idővel megtalálod a párod. De ne görcsölj rá, ne keresd, mert így bevonzod a rosszat. Saját tapasztalat. De ha nyitott vagy, az igazi jönni fog idővel. Lehet nem most, nekem is 22 évesen volt az első kapcsolatom, de sokkal jobb volt, mintha kerestem volna és rengeteg rossz ember rámugrik. Az igazit se kerestem, egymásra találtunk a megfelelő helyen és 7 éve együtt vagyunk. Kitartást és sok sikert!
2021. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál elvárásoknak, elég könnyen magamra tudtam ismerni a szövegben, szóval gondolom könnyen találhatsz hasonló srácot. 18/f
2021. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd lazábban a dolgokat, olyanon filózol aminek semmi értelme. Az érzéseit senki se tudja befolyásolni. Szóval nyugi, lazaság és sok mosoly :)
2021. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!