Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

50 Nálunk nincs ez a lehetőség, hogy e-mailt küld az egész családnak.


Ha Te nem vagy kiváncsi a gyereked meccsére, nem mész. Nálunk ez nem így van, ezért értesítem róla amikor olyan program van. A meccs csak példa volt. De mikor pl ünnepségen szerepelt nyilván az apja is szerette volna látni.

2021. márc. 10. 12:52
 52/71 A kérdező kommentje:
Közben úgy látom töröltek valamit így már mindegy is mire válaszoltam.
2021. márc. 10. 12:52
 53/71 anonim ***** válasza:
70%
51 neked nem is kell, senki nem mondta hogy neked kell ismerkedned vele, te mégis úgy adod elő :D. Nem is ez volt a kérdés. Meg ez nem csicskaság hanem normális emberi hozzáállás egy mozaik családban. Erre a szerepre pedig nem mindenki alkalmas, de elég sokan mégis benne vannak. Ha nem tetszik, akkor ez van, nem kötelező senkinek. De azért nem lehetetlen olyan párt találni, aki ilyenben is partner (értsd, elkísér a gyerek rendezvényekre úgy, hogy -kapaszkodj meg- ott van az apuka családja is, és nincs belőle hiszti hanem normális intelligens emberekként viselkednek) Te akkor nem vagy az az ember, akinek ez való, semmi gond. De azért nem kell ennyire általánosítani, hogy minden férfi ilyen, mint te. Az a normális, ha nem kell a gyereknek választani, hogy vagy az anyját vagy az apját hívja iskolai rendezvényre mondjuk, mert annyira nem tudnak megmaradni egymás mellett. Én pont ezért, mert a szüleim nem tudtak kommunikálni válás után (nem, nem az új partnerek féltékenysége miatt!) szenvedtem egy csomót, mindig én voltam a bagoly olyankor is, mikor nekik kellett volna valamit megbeszélni, meg arra az időre se találkoztak, amikor kiszálltam egyik kocsijából, úgy tettek ki mint egy kutyát, amig a másik össze nem szedett. Nagyon szar volt így felnőni, gondolhatod, te is biztos szerettél volna gyerekként így járni, hogy a szüleid ennyit se beszéljenek, ha a te verziódat nézzük akkor mindezt egy féltékeny f*sz miatt, aki nem hagyja hogy apu egy mondatot beszéljen a gyerekről, amikor kell. Nem ez az ideális helyzet, ha elvált anyuka ismerkedni akar, akkor be kell ezt nyelnie, hogy nem beszél többet a gyerek apjával, attól még mert neked nem tetszik. Érdekes a fordítottjával semmi bajod, apuka ismerkedhet kedvére, ő szted nem indul hendikeppel azért, mert gyereke van. Pedig ugyanezek a szabályok olyankor is, hogy valamilyen szinten jelen van az ex az életben.
2021. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, és speciel Tinderen lájkolni szoktam azokat az anyukákat, aki tetszik. Egy próbát megér neked is. Írd, hogy van gyerek, de fényképet NE tegyél a gyerekről.
2021. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
51%

Nem kellett volna gyereket csinálod egy olyan emberrel aki nem alkalmas erre. Aztán most jön, hogy csúny, gonosz férfiak nem akarják más purdéját nevelni, micsoda tragédia...

Egyesek úgy csinálnak mintha kötelező lenne a gyerekvállalás, pedig az a baj ezzel, hogy a legidiótább, legfelelőtlenebb emberek szaporodnak a legkorábban és a legtöbbször. Pedig senki és semmi nem kényszeríti rá erre őket. Ez olyan mint amikor panaszkodnak, hogy milyen szar a fizetés, ebből hogyan tartsák el a purdét: ki kérte, hogy szülj? Senki. Kibasztál magaddal és a gyerekkel is. Kérdező ez most nem neked szól elsősorban csak általános vélekedés.

2021. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

55 Szíve joga aki így vélekedik nem egymást keressük. De én legtöbb esetben olyannal ismerkedek akinek szintén van gyereke így ez a gond nem állhat fent mert neki is van ...nem tudja letagadni. Bár volt már olyan aki nem mondta el, könnyű 0 emberekbe belefutni sajnos.



Meg ez a “ nem kellett volna “ olyan hülye szöveg, ez a helyzet ebből kell kihozni amit lehet. Vagy legyek időutazó és csináljam vissza vagy mit vàrnak aki azt írja “ nem kellett volna gyerek” én nem a gyerekvállalást bántam meg, hanem tönkrement, elhidegült a kapcsolat. Próbáltuk helyrehozni de nem ment , hazugságban élni meg nem akartunk.

2021. márc. 10. 16:11
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te pontosan mennyi idős vagy? És a gyermeked mennyi?
2021. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
Hiszen ezzel kezdem, hogy 30 vagyok :) a gyerek pedig 3 éves múlt.
2021. márc. 10. 18:45
 59/71 George34 ***** válasza:
0%

Kérdező, végig olvastam a válaszokat és érdekes hogy nem esett le neked, hogy mi lehet a baj veled?!


A válasz a bajodra nem a gyerek, hanem a gyerek biologiai apjával való szoros viszony.


Mert még ha nem is vagytok együtt, nem jártok össze, nem éltek együtt... Stb.

De akkor is azt az illuziót kelti mintha még mindig együtt lennétek egy párként és a gyerek az összetartó anyag.

S az lényegtelen hogy a gyerek apjának már van más kapcsolata, ez nem vigasz semmire, ha ilyen sok köze van a gyerek életéhez.


Okkal váltatok el, és okkal van a gyerek nálad, hadj a régi kapcsolatott, szakísd meg az exel a dolgokat és csak tényleg csak akkor hívd ha valóban van miért!


Zárd le a múltad, vagy nem lesz jövőd.

34F

2021. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

59 Nincs szoros kapcsolatunk, Te ezt hol olvastad ? Leírtam a gyerek miatt hívom, ha hívom, nem a napomat elmesélni neki.

De ha ezeket a dolgokat én nem közlöm vele egy kisgyerek pedig egyértelműen nem tudja még , akkor mégis hogy máshogy lehetne megoldani??Nem fogom úgy kezelni, mintha nem lenne apja, mert van.


A lényeget leirtad “ ilyen sok köze van a gyerek életéhez”

igen, a gyerekhez van közünk, és nem egymáshoz.

2021. márc. 11. 05:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!