Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
41%
41-es,bunkóságból diplomázhatnál.
2021. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
40 Mi lenne vele? Él, de már nem vagyunk együtt. Nem mondom, hogy jóbarátok vagyunk de emberi, normàlis viszonyt tartunk fent a gyerek miatt.
2021. márc. 10. 10:12
 43/71 A kérdező kommentje:
42 Nem számít, láttam más kérdésekhez is ilyeneket ír oda. Nem gondol rá , hogy ha az ő gyerekere mondaná ezt valaki.... sose tudni mit hoz az élet!!
2021. márc. 10. 10:13
 44/71 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó nőnek kell ahhoz legyél, hogy kisgyerek mellett komoly kapcsolatot vállaljon veled valaki. Kivétel azok, akiknek szintén van már gyerek volt kapcsolatból.
2021. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
42# Ez máris több a kelleténél, magyarul az életed része.
2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
80%

45.-nek.


BIZONY!!!


Voltam én is úgy, hogy ők rendszeresen telefonáltak, meg találkoztak a gyerek miatt, és ha szóvá tettem, én lettem a féreg.

Bezzeg amikor 3+ év után a volt élettársam hazatért külföldről, és találkoztunk szigorúan csak üzleti dolgok miatt, akkor még ő kezdett féltékenykedni. És megint én lettem a féreg, amikor közöltem, hogy mehet az anyjába a kölkéve együtt.

2021. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
45 Ez nem több a kelleténél, mert a gyerek dolgait beszéljük meg, nem pedig összejárunk. Vagy nem kellene megbeszélni mikor viszi vagy én viszem, vagy szólni ha éppen beteg, vagy éppen óvodai műsorban szerepel stb.Nagyobb gyerek esetén már más ott már beszélhet a gyerekkel csak nem kell a szülővel.Egyébkent az exemnek is új kapcsolata van már. Nem kavarunk be egymás életébe.
2021. márc. 10. 12:15
 48/71 A kérdező kommentje:
Számodra mit jelent az h “ több kelleténél” ? Kíváncsian várom. Mert egy gyerek dolgai ugyanúgy tartoznak az apára is. Nyilván nem azzal traktálom, hogy mit főztem ma vagy mi volt a munkahelyen.
2021. márc. 10. 12:17
 49/71 anonim ***** válasza:
44%

48.-ra, a kérdezőnek.


Nekem a több a kelleténél azt jelenti, hogy annyi a kapcsolat, hogy tudod a számát, amit csak akkor hívsz, ha FONTOS.

FONTOS = Beteg vagy halott a gyerek, sokat késik a gyerektartás, megváltozik a számod, kell az aláírása,...

2021. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

49 És akkor a gyerekkel kapcsolatos információkat mégis honnan tudja meg? Egy kisebb gyereknél még ő maga nem tudja elmondani, meg amiket írtam példàt, mikor jön érte, vagy ha épp ünnepség lesz az oviban ahol szerepel stb....


Mondjuk a FONTOS az megint relativ, van akinek az a fontos mint neked “ ha a gyereke halott vagy beteg” van akinek az is ha a gyereke éppen 5-öst kap vagy focimeccse lesz szombaton 2-kor.

2021. márc. 10. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!