Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem itteni ismerkedés hanem csak érdeklődés miatt irtam ki.
2021. márc. 10. 08:09
 2/71 anonim ***** válasza:
31%

A jelenlegi anyagi helyzetben, feminizmussal, női előjogokkal, úgy hogy az ember mindig csak második lehet egy gyerek mellett ki akarna komoly kapcsolatot így?


Rengeteg szingli nő van mindenhol gyerek nélkül szóval lehet válogatni bőven. Persze ennek ellenére talalhatsz valakit akinek mondjuk nem lehet gyereke vagy kicsit kapuzárási pánikja van és örülne egy gyereknek.

2021. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egész egyszerüen matek alapján nem sok esélyed van a te korosztályod vagy már kapcsolatban él vagy megvan az oka hogy miért nem
2021. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

2 Lehet aki gyermektelen azt zavarja, legtöbbször olyannal ismerkednék akinek szintén van gyereke így tudja/ismeri a helyzetet.

De persze ez nincs ráírva senkire.

Azért 30 évesen nem gondolom, hogy temetni kellene magam de valamit biztos elrontok.

2021. márc. 10. 08:18
 5/71 A kérdező kommentje:
3 Matematikailag? Kezdem tényleg elhinni, hogy a 30 már 50nek szàmít.
2021. márc. 10. 08:19
 6/71 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, pont az a korosztály vagy akihez a korban hasonló férfiak még függetlenek, gyermektelenek, családépítés előtt állnak. Nincs ebben semmi, Ők inkább gyermektelen nőket választanak párnak.De persze soknál nem kizáró a gyerek, de a kora miatt gondolom nehezebben tudsz kimozdulni, Hozzá igazítod a mindennapjaidat, feladataidat, szabadidődet. A pasik pedig szeretik azt ha akkor lehetnek a párjukkal amikor szeretnének, kettesben.

Akiknél nagyobb esélyed lenne szerintem: azok a pasik akik válás után vannak, esetleg szintén gyerekesek, vagy ugyan egyedülállók, de visszahúzódók, nehezebben ismerkedők, magányosabbak, ezért nehezebb az ismerkedés részükről viszont társat szeretnének.

Akár ezt az oldalt se zárd ki lehetőségként, itt is lehet ismerkedni.

2021. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Írtam én is szívesebben választok olyat akinek szintén van gyereke, meg igazából 35-40-es korosztályt nézem ( nincs kőbe vésve ) és azért ott már gyakori akinek szintén van gyereke. De valamiért ők is csak szexet akarnának. Igényesen, normálisan nézek ki, adok a külsőmre, nem vagyok elhízott igénytelen ....én már komolyan nemtudom mit csinálhatnék.
2021. márc. 10. 08:29
 8/71 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jól mondják.

30 éves pasi aki gyerektelen nem hiszem, hogy egyből gyerekes nővel akarna összejönni. Esélyed bőven van, de gyerekkel biztos nehezebb mint nélküle. Ez pedig nem rád vonatkozik, hanem általánosságban, hogy nekem alapból furcsa lenne, hogy gyerek van és már új pasit keres.

Szerintem is inkább 35-40 es korosztály ahol nagyobb az esély és ott is akiknek van már gyerekük.

2021. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
8 De épp ugyanezt irtam előtted, hogy így keresek ebben a “kategóriàban”.
2021. márc. 10. 08:32
 10/71 anonim ***** válasza:
45%

Igen, csak kb 30 másodperc volt a 2 üzenet között.

Hát azt tudom mondani, hogy lejjebb adsz az igényekből kinézetre és esetleg több esélyed lesz. 45-50 es pasival nem hiszem, hogy akarsz ismerkedni így marad ez, vagy kivársz még egy darabig.

Mióta keresel? Gyerekkel biztos 10x nehezebb ismerkedni mint anélkül, de erre szerintem te is rájöttél. Ez is lehet az ok, ha ugyan azok az elvárások vannak mint előtte.

2021. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!