Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
51%

Nem is feltétlen hiszem, hogy egy anyukának a Soundon kell lennie egy hetet mert az sem biztos, hogy pozitív, de beülni sem lehet sehova.

Ha tovább keresel előbb utóbb csak lesz valami, de a gyerek előtti idővel ne vesd össze, mert nyilván más lesz a kettő.


Igényeidet te döntöd el. Kisebb igényekkel nagyobb lesz a siker, de az meg nem imponál annyira. Igazából rajtad áll, hogy kivársz vagy azt mondod, hogy ezt már elfogadod. A kinézeted pedig te tudod, hogy milyen így te lövöd be ahhoz a dolgokat. Jó ha kb tudod mi az az érték amit te tudsz adni és nem pontozgatod se felül sem alul magad, mert egyik sem jobb mint a másik.

2021. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
37%
30-s fiaim vannak. Lakással, házzal. Eszük ágában nincs megnősülni gyerektelen nővel sem. Volt több nőjük. Mind lelépett, amikor kiderült, hogy nem lessz vagyonközösség.
2021. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
22 Házam nekem is van, és ha külön kassza lenne sem zavarna, így is megvagyunk.Nem a pénzére hajtok senkinek sem.
2021. márc. 10. 09:14
 24/71 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, augusztus óta keresel párt, ez nem nagy idő, főleg ebben a helyzetben. Ha kialakítottad a képet arról,hogy milyen feltételekkel szeretnél ismerkedni idővel biztos találsz, csak járj nyitott szemmel és ne zárkózz el az elől ha valaki szimpatikus, adj teret bármilyen platformon az ismerkedésnek. Akár itt is...
2021. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg ellenpélda is van, nekem van nem is 1 olyan ismerősöm, aki gyerekkel talált párt. Sokan nem is kifejezetten szépek, szóval nem hiszem, hogy emiatt hátrányban vagy.


Az tény, hogy ha én most egyedülálló lennék, baromira nem kezdenék gyerekes nővel. Én magam nem szeretnék gyereket (a feleségem sem), így egy idegen gyerekhez még annyira se lenne türelmem és kedvem alkalmazkodni.

2021. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
88%

"Akár itt is..."

Én meg azt mondom, hogy itt senkinek semmit ne adj:D Creepy az egész közösség. Ettől csak a szex kategória rosszabb.

Tudomány, oktatás, számtech témakör még okés, de ez a kettő nagyon gáz. Én nem ajánlom és ezt őszintén mondom.

2021. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
95%
Hú de rossz látni, hogy ez ennyire ki van matekozva, mintha számokkal ki lehetne fejezni, h mennyit ér egy ember, hogy milyen életkorú meg milyen élethemyzetű ember indul előnnyel. Szerintem egyszerűen habitus és szerencse kérdése az egész. Nagyon sok, nálad fiatalabb sőt többgyerekes egyedülálló anyukát ismerek, aki a 26-8 éves korosztályból is csípett magának gyermektelen férfit, aki még el is vette :D. Meg ismerek olyat is, aki hiába jól néz ki, fiatal, nincs gyereke, független, személyiségre is oké, ő meg 5 éve nem talál senkit, vagy csak belenyúl a balf@szokba és kezdheti előröl. De több olyat ismerek amúgy, aki talál magához illőt gyerekkel, mint aki nem. Most az a rossz, hogy nem lehet nagyon sehova olyan helyre kimozdulni, ahol van esélyed személyesen ismerkedni, mert a netes társkereséssel az a baj, hogy a paramétereidet előbb ismerik meg, mint a kisugárzásod, személyiséged. És az hogy elmúltál 30 és van gyereked, ott sajna hendikeppnek számit, holott nagyon sokaknak így alakul. Míg ha élőben meglátnak és úgy alakul ismerkedős szitu, nem biztos hogy egy ilyentől meghátrál valaki egyből, főleg hogy ahhoz képest nagyon általános élethelyzet, hogy mennyien ellene vannak. Ha vége lesz kicsit a járványhelyzetnek és több fele el lehet járni, könnyebb dolgod lesz szerintem, de én nem hiszem hogy a te gépezeted rossz, csak most elhagyott a szerencse ármenetileg :)
2021. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
29%

"Házam nekem is van, és ha külön kassza lenne sem zavarna, így is megvagyunk.Nem a pénzére hajtok senkinek sem."

Persze te vetted, véletlenül sem a gyerek apja vette bele az utolsó téglát is. Utolsó barátnőm is folyton szidta a volt férjét. Mindent csak ő! Az a léhűtő semmit! Hónap közepére soha nem volt egy vasa sem.

2021. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező pont azért mert nem vagy 50. 25 éves korukra a normális pasiknak van komoly kapcsolatuk akinek nincs az nem éri meg a belefektetett időt valószínűleg ha pedig olyat keresel akinek gyereke van valószínűleg túl van egy rossz kapcsolaton már és nehezebben kötelezi el magát.
2021. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

28 Nem éppen, már a gyerek apja előtt megvolt a ház. Nem ő vette.

Egyébként nem én hoztam fel az anyagi témàt itt csak elmondtam, nem a pénzre hajtok, ha külön kasszát akar a férfi nekem teljesen oké.

2021. márc. 10. 09:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!