Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
76%

Én is azt vettem észre, hogy a 30as pasik még csak most fognak érni arra, hogy gyereket szeretnének vagy még várnak kicsit de aki jól csinálta az életét annak nincsen még gyereke.


A gyerekes férfiak tudják milyre számítsanak de nem biztos, hogy az ővék mellé akarnának még egy gyereket aki nem tőlük van. Vagy ha akarnának mégegyet inkább megint sajátot. Szerintem sok gyerekes is inkább a szingli nőket vadássza.


Sőt a nők sokkal könnyebben elfogadják más gyerekét ha a pasinak van mert bennük van az anyai ösztön még akkor is ha nem az ővéké a gyerek. De a férfiakba már ez nincs meg csak a saját gyerekük íránt.

2021. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

10 45 még talán de ettől több már szerintem zavarna. De csak a kor miatt nem utasítok el valakit.


Tavaly augusztus óta keresek, az elvárások nagyrészt ugyanazok ez igaz, de ez egyiksem a gyerekhez köthető dolog, ha pl elvárás , hogy legyen megbízható. Külsőleg meg elég vàltozó volt eddig is az ízlésem.

2021. márc. 10. 08:45
 13/71 anonim ***** válasza:
65%

"Sőt a nők sokkal könnyebben elfogadják más gyerekét ha a pasinak van mert bennük van az anyai ösztön még akkor is ha nem az ővéké a gyerek."

Ez nem feltétlen korrekt. Nők alapból jobban szeretik a gyerekeket, de ezzel párhuzamosan az is igaz, hogy ritkábban van apával a gyerek mint anyával így kisebb a hatása az életükre.

Amúgy nem kevés nő ugyan így leépíti a gyerekes pasikat mint fordítva.

2021. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
A másik amit a legőszintébben nem értek, sok itt az olyan válasz ami szerint nincs esélye egy anyukának stb...De a való életben sok olyan nőt ismerek, látok aki gyerekkel talált kapcsolatot, és nekik sikerült. Akkor ezek szerint mégis én rontok el valamit !!?
2021. márc. 10. 08:47
 15/71 anonim ***** válasza:
34%

Kérnék szépen egy fotót privátban. Rólad, nem a gyerekről.:)

38/F

2021. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom neked gyorsan leadni, hogy itt mi megy.

Itt elég begyöpösödött közösség van. Férfiak oltják a nőket, nők a férfiakat. Ez kb az itteni felhasználok 80%-a válaszok alapján (ezt azért írom, mert lehet 3 ember válaszolgat ennyit).


Nem esélytelen. Bőven nem, viszont tisztában kell azzal lenned és ha elfogadod, ha nem, hogy gyerekkel sokkal nehezebb kapcsolatot találni mert egyszerűen egy kapcsolatot jelentősen befolyásoló tényező.

Találnak kapcsolatot gyerekkel és ők tudják, hogy lejjebb adnak-e az igényekből vagy sem.

Plusz augusztus óta keresel, azóta lezárások is vannak, tehát a helyzetet ez nem könnyíti meg.

2021. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
15 Nem szeretnék képet küldeni szeretnék felismerhetetlen maradni.
2021. márc. 10. 08:55
 18/71 A kérdező kommentje:
16 Igen a lezárások sem könnyítik meg de sosem voltam az a bulizós ilyen olyan fesztivàlokra járó típus.
2021. márc. 10. 08:57
 19/71 anonim ***** válasza:
25%
A bétát között keresgélj...
2021. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
60%

Én 24 évesen is találtam párt válás után 1 gyerekkel, meg most 40 felett is. Akkor egy elvált gyerekes férfival jöttem össze. Most pedig egy gyerektelennel, aki nálam fiatalabb, és nem is akar gyereket.

Sosem éreztem, hogy az esélyeket tekintve hátrányban lennék a gyerek miatt. Az volt nehéz inkább, amíg összecsiszolódtunk így hárman úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

2021. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!