Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen gyerekét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen gyerekét egyedül nevelő nő ? Nem szeretnék egyedül maradni.Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

30 vagyok ha ez számít, és egy gyerekem van. Kalandra, szexre megtalálnának de más téren senki.

Ez lehet a külső miatt is, persze, de reálisan látom magam nem vagyok elszállva.Nemhiszem,hogy ez lenne az oka. Kedves vagyok, érdeklődő. Akkor mégis mit csinálok rosszul?



2021. márc. 10. 08:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
77%
29 azert ez nagyon durva általánosítás, ne is haragudj. Én meg azt látom, hogy ezek a huszonéves kapcsolatok úgy rotálódnak, mint az állat, 2 év után megy mindenki a levesbe, pont nem akar egy 25 éves pasi elköteleződni, vagy legalábbis nagyon kevés. Meg nagyon sokan pontt a 20-as évek végén, vay a 30-as évük elején dobják az 5-6 éves kapcsolatukat, ha volt is egy ilyen hosszabb, mert átgondolták hogy nem a másikkal akarnak házasodni mondjuk. Én nem hiszem, hogy aki egyedül van ennyi idősen azt le kellene húzni a wc-n. Ez a “mind foglalt” nagyon fura hozzáállás, akármi miatt lehet valaki egyedül, nem szabad ennyiből ítelkezni. Sz emberek minden életkorban szoktak szakítani, és akkor utána jön ugye a párkeresés megint, aztán csak találkozik egyszer a kereslet meg a kínálat.
2021. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
29 Lehet rossz a logika, de mégis akinek van gyereke szinten, jobban érti/átérzi ezt a helyzetet. Hasonló a hasonlóval.
2021. márc. 10. 09:29
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

29

Ez igazából az átköltése annak, hogy a normális nők már 20-on 1-2 évesen lefoglalódnak:)

Én elég sok normális srácot ismerek akinek még lehet kapcsolatuk sem volt. Nem járnak bulizni, és nem tindereznek csak tanulás és vagy munka. Persze hozzá kell tenni, hogy nem nagy dumások és egyik se edz heti 6x.

Viszont ismerős lányok akik full normálisak kb úgy megkapják a figyelmet, hogy ülnek egy asztalnál. Lezárás előtt ott ültem a csaj mellett és jött egy srác, hogy nem tud elmenni mellette, hogy milyen szép stb és, randizzanak. A csaj meg kapcsolatban volt 5 éve. Nem a plázás csaj volt, hanem egy egyszerű szerény csaj.

2021. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:

26-os, én írtam,hogy akár itt is lehet ismerkedni. Miért is ne?Kb annyi esély van normális pasit találni mint bármelyik társkeresőn vagy bárhol, élőben.

Nem mindenki gyagya itt sem (Te pl annak tartod magad?)

Ráadásul még előnye is az oldalnak,hogy mindaddig anonim maradhat bárki amíg nem biztos abban,hogy szeretné továbbvinni a szálat.

Nő vagyok, nem kereset társat, de több gyakoris pasival kerültem levelezős kapcsolatba itt, az oldalon, és teljesen normálisak.

2021. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

"Kb annyi esély van normális pasit találni mint bármelyik társkeresőn vagy bárhol, élőben."

Hát ebben az esetben, elég rosszak az arányok mindenhol.

"Nem mindenki gyagya itt sem (Te pl annak tartod magad?)"

Nem mindenki, de a jelentős többség az (konkrétan, nem tudom minek irkálok ide én sem, mert semmi értelme nincs. Szórakoztatni nem szórakoztat és ugyan az a fröcsögés megy mindig. Régi fórumozó vagyok, úgyhogy inkább a megszokás tart már itt. Úgyhogy, igen ilyen tekintetben velem is van probléma)


Viszont elég gáz, ha a másik annak kamuzza magát ami nem.

Én nem ismerkednék itt, de kinek mi.

2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
27%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Olvasd a válaszokat, amiket erre a belinkelt kérdésre adtak!

2021. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
36 Köszi, ez itt nem releváns. Nem kell eltartani, eddig is megéltünk és vagyonközösség sem szükséges.
2021. márc. 10. 09:51
 38/71 anonim ***** válasza:
52%
Kerdező, ezt itt bizonygathatod a sok baromnak, aki itt keres önigazolást, hogy minden nő pénzéhes, főleg akinek gyereke van, na az aztán maga az ördög. :D. Gondolom a saját anyjából indul ki az ilyen, vagy nem tudom. Ne állj le vele vitatkozni, mert szét lesz f@sva ez a topic is, már egyből nem is az lesz a téma, mint amiről a kérdés szól. Ez a celjuk vele.
2021. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:
38 Igazad van de fontosnak tartottam ezt leirni.
2021. márc. 10. 09:55
 40/71 anonim ***** válasza:
47%

És mi van a kölkök apjával/apjaival?


Mert ki a fene akar a saját házába arra hazamenni, hogy ott egy idegen fickó...vagy több, és ott jópofiznak? És én vagyok a rohadék, amikor közlöm, hogy lehet eltakarodni, de végleg!

2021. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!