Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró tényező ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró tényező ha a lánynak nagyobb hasa van?

Figyelt kérdés
Mennyire kiábrándító ha egy lány pocakos? Nem olyan kövér, kb 5-10 kg fölösleg lehet rajta(167/60) de abból sok a hasán. Nem incelek véleményére vagyok kiváncsi
2021. jan. 16. 20:50
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy van e felesleg rajtad vagy sem, hanem hogy nagyjából aranyos legyél. Legtöbb fiú az összképet nézi és nem akad fenn ilyen dolgokon, hogy hastájékon van felesleg. Ha van már B kosaras melled (ami valljuk be nem nagy) és nagyjából formás popód, akkor a kutyát se fogja érdekelni, hogy pocaknál van pár kiló felesleg.

167/60 pedig full jó arány.

Én 164/57-58 vagyok, nekem a combom vastagabb, és így is megkapom, hogy egyek rendesen (normalisan eszek amúgy). Amikor 51 kg voltam mindenki "leanorexiázott", mert eltűnt a seggem, mellem, bordáim rendesen látszódtak, de a combom maradt ugyan olyan, mint előtte 🙃 Szóval eléggé aránytalan voltam akkor. Szerencsére fiatal voltam (15 éves) és vissza tudtam mellre szedni, de C kosaras sajnos sose leszek már 😅


A lényeg, hogy a fiúkat pár kiló felesleg nem érdekli, ha mellé vidám vagy és jó kisugárzásod. De ha téged zavar, kevesebb az önbizalmad miatta, akkor próbálj egészségesebben enni, többet mozogni (torna/ futás/ hiit edzés).

2021. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
32%
Majd Te leszel többet alul, hanyatt, no para!
2021. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
40%
Nálam kizáró, elég egy sörhas a családban...
2021. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
15%
Undorító, egy nő legyen vékony..
2021. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
84%
27: egy pasi meg keressen jól.
2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
#25 Épp ezért lehetnek elvárasaim.. de csorón is kerültem a kövér csajokat.. fogadd el a tényt, mindenki a szépet keresi..
2021. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. (és férjnél vagyok...pedig duci vagyok, vékonyan a kutyanak nem kellettem). Van akinek ez tetszik, van akinek az.
2021. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
És azután ismerkedtél meg a férjeddel, miután meghíztál?
2021. jan. 19. 21:11
 29/59 anonim ***** válasza:

Igen. A ferjem a teltebb formákat kedveli. Már az ismerkedéskor kijelentette.

Abban egyetértünk, hogy mindenki a szépet keresi, de van, akinek a szépséget mást jelenti mint neked. (Nem feltétlen külsősegekre gondolok)

2021. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

Ez így van, de kérlek a "teltebb" és a "dagadt" között hatalmas a különbség.. az itt levő csajok többsége nem "teltebb" hanem "dagadt" ha segíteni szeretnél nekik akkor ne a sablon szövegeket írd :D


egyébként is az "elhízás" szó a szervezet egészségesnél nagyobb zsírtartalmát jelenti..


Nem hogy a többségnek nem "sexy" de "egészségre" is káros..

2021. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!